Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kan İhtiyacı Konusunda Yardım Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    Selamlar;

Öncelikle Allah herkesi her türlü kaza ve beladan korusun. İnşallah kimsenin kan ihtiyacı olmaz ancak bu maalesef mümkün olmuyor. Acil kan ihtiyacının olduğu durumlarda mümkün olduğunca fazla sayıda insana mümkün olan en kısa sürede ulaşabilmek önemli. Bu nedenle acil durumlarda kan ihtiyacı olan arkadaşlar bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirlerse, ben de o mesajı kendime ait sitelerde ve diğer sosyal ağlar vasıtası ile bir çok insana ulaştırabilirim. Bir kişiye bile zerre faydalı olabilirsem yeter bana.

Saygılar.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    guzel bir baslık ben söyle öneri getireyim

simdi bu reklamlar gibi seylerın html kodunu alıp kendı sıtene ekleyınce oradan cıkıyor ya bunu kan ıhtyacı programı gıbı yapıp ucretsız butun sıtelere html snı gönderıp yukledıkten sonra atıyorum ıstanbul sıslı kan ıhtıyacı yazısı yazıcak ana sıteden o html yı alan sitede o yazı gözukecek fıkır mukemmel ama benım bu konuda bılgım yok

Motosikleti
    söylediğiniz şeyi yapmak pek zor değil. böyle bir sistemi ben yaparım ama gelen ihtiyaç mesajlarını sisteme girecek, düzenleyecek ve silebilecek birileri olması lazım.

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel bir baslık ben söyle öneri getireyim

simdi bu reklamlar gibi seylerın html kodunu alıp kendı sıtene ekleyınce oradan cıkıyor ya bunu kan ıhtyacı programı gıbı yapıp ucretsız butun sıtelere html snı gönderıp yukledıkten sonra atıyorum ıstanbul sıslı kan ıhtıyacı yazısı yazıcak ana sıteden o html yı alan sitede o yazı gözukecek fıkır mukemmel ama benım bu konuda bılgım yok
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    sistem su sekilde olabilir ana siteye ihtiyacı olanlar yazar secım tusu ilede atıyorum 3 gun sure ile yayınlansın der ondan sonra kendını imha eden bi meaj olabılır . site yönetimi ise gönüllü biirleri tarafından yapıla bilir . tabiki tamamen gönüllü olması sartı ile cunki çoğu insan işi ticarete veriyor reklam alalım su olsun bu olsun dıyorlar

Motosikleti
    burada reklam vs. gibi bir olay yok. ben gereken sistemi kuracağım, (domain, server vb. altyapım hazır zaten) kan arayan kişi sisteme bilgi girişi yapma yetkisi olan (yani bu işle ilgilenecek kişi) bir panel olacak ve buradan kan grubu, hastane, iletişim bilgileri vs. bilgileri girdikten sonra bir kod bloğu oluşacak ve isteyen bunu sitesine, bloguna vs. ekleyip duyuracak. yeni bir ihtiyac talebi gelince yine giriş yapılacak vs. ama kodu sitesine ekleyenlerin bir değişiklik yapmasına gerek kalmayacak. birden çok talep olunca sıra ile değişerek ilanı gösterecek. yani ilanı sitesinde yayınlayacak kişi tek bir kere kod ekleyecek o kadar. asol sorun bu talepleri alıp sisteme işleyecek birilerinin olması.

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sistem su sekilde olabilir ana siteye ihtiyacı olanlar yazar secım tusu ilede atıyorum 3 gun sure ile yayınlansın der ondan sonra kendını imha eden bi meaj olabılır . site yönetimi ise gönüllü biirleri tarafından yapıla bilir . tabiki tamamen gönüllü olması sartı ile cunki çoğu insan işi ticarete veriyor reklam alalım su olsun bu olsun dıyorlar

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    Gerçekten güzel bir düşünce. Özellikle A(-) çok az bulunuyor. Bu kana sahip olanların birbirini tanıması çok faydalı.

garabel67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125, CBR 250R, VFR 800, Tracer 700
    Alıntı mckayrak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel bir düşünce. Özellikle A(-) çok az bulunuyor. Bu kana sahip olanların birbirini tanıması çok faydalı.
    Siz bide AB(-)'i araştırın. Allah hiçbirimizi kana muhtaç etmesin, özellikle benim gibi AB(-) olunca daha zor oluyor. Elimden gelse her fırsatta kan veririm ama ne yazıkki kan tutuyo tansiyonum düşüyo daha yarım ünite dolmadan. (kimi kaynaklarda 1000 kişiden 4 ünde , kimisinde ise 4000 kişiden birinde diye rivayetler var )

Motosikleti
    Cbf150
    Güzel düşünce, o kadarda hissiz değilmişsiniz demekki
    ahmet unal bunu beğendi.

Motosikleti
    ben bu işle uğraşırım, gönüllüyüm diyenler varsa ben konu üzerinde çalışmaya başlayabilirim. ama asıl onemlisi devamlı surette burayla
    ilgilenip ihtiyaç bilgilerini girecek, silecek, düzenleyecek birileri olması gerekli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)