Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

çin moto şovlarım+CBR 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    Merhaba arkadaşlar
    Geçmiş günlerde, Bu sitede kendi web sitemde ve hepsine kardeş gözüyle baktığım diğer motosiklet sitelerinde,125 cc şov videolarımı yayınlamıştım izleyenleriniz bilir tabiki motosikletler bana ait olmadığı için tam anlamıyla tatmin olamadım onlarca motosiklet değiştirdikten sonra RACE alana kadar motosiklet almamaya karar vermiştim fakat bir sebepten dolayı yine bir 125 cc tipsiz bir çin malı aldım ve yine bildiğiniz gibi RACE ye oranla kat kat zor olan hareketleri yeni aldığım çin malıyla fazlasıyla yaptım yüzlerce metre tek teker ve hiç bir yerde izlemediğiniz yeni şovlar. ayrıca videoda yeni CBR 125 şovlarım ve eski videolarımda bulunmakta bunları 45 dakikalık bir CD de siz motorcu kardeşlerim için topladım.İlerki yıllarda daha iyileriyle daha iyi şovlar hazırlayabilmek için ulaşım v.s. herşey dahil 20 YTL den satışa sunuyorum.Unutmayınki web sayfaları race şovlarıyla dolu ama 125 cc illede çin şov sadece burada.CD nin demosunu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. 45 dakikalık CD yi temin etmek için info@motosikletkulubu.com ve 0546 724 26 42 nolu telefonu arayabilirsiniz. İyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=3haXlhO229g
    ---TURKISH STUNT---

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay vay vayy efsane geri döndü...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

TÜRETKEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 150 ZAT
    kimse almaz youtube vs heryerde böle vidyolar war we kimse para istemio senn bu yaptıın ayıp ticaret için bu siteyi kullanıosn
    [COLOR="Blue"][I][B]FENER[/B][/I][/COLOR][COLOR="Yellow"][I][B]BAHÇE[/B][/I][/COLOR] [COLOR="Red"][B][U]TÜRK'E KEFEN DİKENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!!![/U][/B][/COLOR] [COLOR="Blue"][I][B]FENER[/B][/I][/COLOR][COLOR="Yellow"][I][B]BAHÇE[/B][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Türetken kardeşim sen almayabilirsin youtobe den race şovları izlemeye devam et sitede bunu yayınlamam hataysa özür diliyorum adminler silebilir. Sadece şov videosu satan benmiyim? İlerde 600 cc ve ya 1000 cc ile şovlarımı büyütüp belkide çok iyi yerlere gelebilirim belki Türkiye adına senin göğsünü kabartabilirim neden olmasın yapanlar insan değilmi bu videolardaki şovlarada herkes 125 cc de imkansız olmaz demişti ama demekki oluyormuş.

mete_han sanada tşk kardeşim
    ---TURKISH STUNT---

Motosikleti
    Bence profesyonelce bir durum var ortada...Site yönetimi yasakda diyebilir ama bana mantıklı geldi şahsen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    mete_han tşk site yönetiminin elimden azda olsa tutacağından eminim.
    ---TURKISH STUNT---

Aytekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZS200GS
    Kardeşim walla tebrikler, oldukça etkileyici görüntüler paylaşmışsın bizimle. Dediğin gibi daha torklu büyük hacimli bir makinayla kimbilir neler yaparsın. Benim şimdiden göğsüm kabardı, umarım elinden tutan olur da daha ciddi işlere imza atarsın. Özendirici olarak başkalarına da vesile olacağın ve bu işlere yeni başlayan kardeşlerimizi cesaretlendireceğin kanısındayım.

Başarılar dilerim, kazalardan ırak...
    Bişnev in ney çün şikâyet mîküned, Ez cüdâyîhâ hikâyet mîküned...

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    kont88 helal olsun sana... valla süper
    ANKARA MT

TÜRETKEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 150 ZAT
    demek ki hata bende çok özr diliorm ben daha satan bi insan görmedm tabiki yanlşmışm sen kusra bakma bna öle geldi o an ama öle diilmş

tabiki ilerde seni görmek isterz o başka bi şey nie göğsüm kabarmasın tabiki kabarır sonçta hem bi TÜRKsün hemde motorcu ksra bakma tekrardan
    [COLOR="Blue"][I][B]FENER[/B][/I][/COLOR][COLOR="Yellow"][I][B]BAHÇE[/B][/I][/COLOR] [COLOR="Red"][B][U]TÜRK'E KEFEN DİKENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!!![/U][/B][/COLOR] [COLOR="Blue"][I][B]FENER[/B][/I][/COLOR][COLOR="Yellow"][I][B]BAHÇE[/B][/I][/COLOR]

Motosikleti
    http://www.motosiklet.net/forum/show...ghlight=kont88

ybr şovlarını unutmadık hacı...

ELeCtRiCkChi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZeaLSun 125-7
    Hiç Kimsenin PaRA WeRip O CD Yi ALAcağını SanmıyoRum...!
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][B]:queen: Ben Yandım, Sen Yanma ; Sakın MondiaL ALma...! :queen: [/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]

ii hareketler amam türkiyede bunları yapıcak ben çok kurye tanıyorum o yüzden bunun cd sini alıcak adamın bence kasakata ihtiyacı yoktur

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    İşllh race'i alıcak parayı biriktirirsin abijim saygılarr bu kıstlı imkanlarla bunları yapmak zordur bilirim , yaw hic düşmemişsin gibime geliyor :D

Motosikleti
    İlginiz için teşekkürler arkadaşlar CD satışları illaki bir race için değil sadece emeğin değerlenmesi açısından emin olun aldığınıza değecektir.
    ---TURKISH STUNT---

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fazla sürmez admin bunu görür ve kapatır!reklam kokuyo bide kadreşlerim diyosun tayfa ayık ol!
    [ ELAZIĞ-MT ]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla sürmez admin bunu görür ve kapatır!reklam kokuyo bide kadreşlerim diyosun tayfa ayık ol!
    bence kötü bişey diil. emeğini cd ye aktarmış. alıp satmıyo sonuçta. tamamen kendi görüntüleri.

köstek diiil destek olmalıyız. satın almasakda kötülememeliyiz dimi?
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    kardesım almıyosanız almayın burda soyleyıp mılletın moralını bozmayın ıcınızde kalsın

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    mortal kombat müziğinide vermişsin dostum.!

al sana mortal kombatın bütün falatilitilerinin adresi! bütün müzikleri ve versiyonları ile izle!

http://video.google.com/videoplay?do...=mortal+kombat
    itina ile kaza yapılır

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    adminler bunu silebilir ama silmemesi lazım
    bizim dayının 4. mesajdaki yazısı çok mantıklı geldi bana
    adminlerde silerse ayıp eder
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Motosikleti
    kardeş demem bir arkadaşın hoşuna gitmemiş ne dememi beklerdin arkadaş neyse çok para kazanıp race alayım diye satmıyorum bu komik olur alanda sağolsun almayanda ben bir emek verdim ve hiç biryerde rastlamadığım 125 cc şovları yayınladım reklam koyuyo diyerek web sitemi kastediyosanız web sitem üyelik gerektirmeyen forumları olmayan ziyaretçi sayısının artıp artmaması menfatime olmayan sadece motorcu arkadaşlara olduğu kadar yararım dokunsun ve videolarımı yayınlayım diye kurduğum site bunu reklamdan saymak mantıksız. Kim ne derse desin ben yolumda devamlı ilerleyeceğim destek verip bir yerlere gelmeme neden olan arkadaşlara çok çok çok teşekkürler.
    ---TURKISH STUNT---

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler