Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Adana'da üzücü kaza!

Motovento
    REKLAM ALANI

" dağcılık ve kampçılık " bunlarda ben de varım. beni unutmayıııın !!! tamam mı?

seni tekrar dimdik ayakta görmek çok güzel ... yüzündeki o gülücük hep öyle kalsın ... hep mutlu ol ... sen bunu hakettin ...
    ASK KIRINTISIYLA DOYMAKTANSA,TEK BASIMA AC KALIRIM BU HAYATTA... :pr:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Kemal'im, uzun süredir seni hep yatarken gördüğüm için yeni fotoğraflarına bayıldım. Fotoğrafı çeksen de, içinde de olsan seviyoruz. Havalar soğumadan burada olman dileğiyle. (Yemek ısmarlamak istiyorsan buradayız, değişik arayışlar gereksiz )

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Mustafa selamlar,şu an neredesin haLen Ankaradamısın? Adanaya gelirsen haberimiz olsun seni ziyaret etmek isteriz.Gorusmek dilegi ile hoşcakal güzel kardeşim...
    Born To Be wild,Live to Ride...

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    M.Kemal Bey herkes gibi ben de olanlardan sonra muhafaza ettiginiz durus ve yasama sevincinize hayran oldum. Isin acikcasi, gosterdiginiz azim herkesin harci degil. Cok daha guzel, cok daha mutlu gunlere dogru atacaginiz adimlar simdiden kendini belli ediyor.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mustafa Kemal arkadaşım sende inanılmaz yaşama sevinci var.. Umarım hep mutlu olursun..

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu başlığın neden devamlı ön sayfada olduğuna anlam veremeyip üzülmemek için giriş yapmıyodum ama gece gece Kemal kardeşimin gülüşünü görünce acayip keyiflendim.Çok geçde olsa geçmiş olsun kardeşim.Adana'ya arada sırada yolum düşüyor ve eğer sana ulaşabilirsen ziyaret etmek isterim.Bu pozitiflik bizede bulaşsın dimi.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Kanuni Ronny
    Gecmis olsun dilerim biz motorcular otomobilcilere yol verip saygi gosteririken tam tersi bir tepkiyle karsilasiyoruz bunu sebebi arada sollama hiz yaban dadannn diye motoru bagirtan kullanmay bilmeyen 3-5kisi yuzunden
    Neyi Beğenip Seçersen Seç,Aklın Hep Seçemedigin de Kalır :-(.

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Gecmis olsun kardes, kazanin resimlerine bakip ardindan senin son resimlerine baktikca yasiyor ve bu denli saglikli oldugun icin seviniyorum acikcasi (Umarim yanlis anlasilmaz bu sozum).. Bundan daha onemlisi ise, seni bu noktaya getirmis olan azmin.. Gozlerim doldu desem, bilmem inanir misiniz.. Bahsettigin gibi, zordur bazi kisitlarla yasamak, birkac kez sakatlanmis birisi olarak bunu az cok tahmin ediyorum. Fakat sendeki azim ne buyukmus ki, boynunu bukup olayi huzunle karsilamak yerine, basini dikip ileriye bakabilmissin.. Seni tebrik ediyorum ve her daim bu denli guclu olmani diliyorum.. Allah acil sifa versin

fazer600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    o bir kamyon vstrom 650 dl
    yanlıslk oldu ..............................................

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    helal beee
    motor aşkı bi başka... Kemal abimiz adına cok sevindim.... HELAAAAL KEMAL ABİİİ....
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    vallaha abi helal olsun beah... bu topiği ilk okuduğumda motordan vazgeçesim gelmişti.. ama şimdi gördüklerim içimi ısıttı gerçekten.. Allah daima böyle gülümsemeyi nasib etsin..dualarımız sizinleydi...şimdi resimleri görünce gerçekten sevindim..
    KIRMIZI BOĞA..

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüksek bi kayalıktan AAAAAAaaaaarrrrrgghhhhh! deyip atlamış gibi hissediyorum kendimi.(başarmak zordur).Helal sana Kemal kardeşim.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

denizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zongsheng 125
    çok geçmiş olsun allahdan acil şifalar diliyorum umarım en kısa zamanda düzelir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Geçmiş olsun sağlıkla sıhhatle kullansın birdaha yaşanmasın.

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Herkese merhaba,

Bugün “iş görür raporumu” ( çalışır raporu ) aldım ! Geçirdiğim trafik kazası sonrası resmen(!) iyileşmiş durumdayım. Şaka bir yana geçen 6 buçuk ayda gerçekten çok ciddi iyileşme gösterdim. Hep beraber tanık olduğumuz ve benim “dibe vuran bir hayattan diriliş” olarak adlandırdığım bu serüvene hep beraber tanıklık ettik…

Şimdi bundan sonra sırada ne var?!? Gerçekten çok merak ediyorum. Her yeni gün dünden daha iyi olacak felsefesi ile yaşamaya devam edeceğiz. Fiziksel olarak güçlenip ve bide mümkünse biraz daha iyileşmekte vardır umarım Bekleyip göreceğiz…

Bu umut dolu bekleyiş madalyonun aydınlık tarafı tabi. Her madalyon gibi bu kazanın neticelerinin de karanlık bir tarafı var. Şimdiye kadar bu taraftan hiç bahsetmedim bundan sonrada hiç bahsetmicem. Bu karanlık öylesine büyük ve öylesine güçlü bir çekim gücüne sahip ki benim en büyük korkum olmuş durumda…

Peki neler var burada? Burada üzgün olmakla karışık suçluluk, kızgınlık ve bunlarla beraber pişmanlık var. Son derece keyifli bir hobiyi, en büyük tutkumu ve daha da önemlisi sağlığımı kaybetmenin üzüntüsü – bütün bunlara sebep olmanın verdiği suçluluk hissi – suçlu olduğum için kızgınlık ve tüm bunlar benim hatam olduğu içinde pişmanlık var…

Bugün herne yaparsam yapim 19 Mart sabahına dönüp olanları değiştirmem mümkün olmayacak. Kıyafetimi giysedim, tedbirli ve uslu olsaydım diye ağlamanın hiçbir faydası olmayacak. Gerçekleri kabul etmek, aydınlık tarafta kalmak yeni hayatımın temellerini sağlam atabilmek için gerekli…

Peki yapılacak ne var? Yapılacak tek şey bu “bedelleri pahalı hatanın” siz dostlarımca tekrarlanmasını önlemeye çalışmak olacak. Yaşadıklarımdan ders alıp tedbirli olanlarda olacak, tedbirli olmayıp hayat boyu pişman olanlarda ve tabi ki pişman olacak kadar bile şanslı olamayıp vefat edenlerde…

Umarım çoğu arkadaşım birinci katagoride kalır. Umarım hayat boyu motor kullanabilir ve kazadan beladan uzak kalırsınız. Kandiliniz mübarek olsun.
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    offff nedir bu haberlerinşallah kısa zamanda sağlığına kavuşur

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Mustafa Kemal, sen tekrar motora bineceksin ben buna gönülden inanıyorum...

protez bacaklarıyla sağlamları geçen koşucuyu hatırlıyorsun değil mi bir kaç hafta önce gazetelere çıkmıştı... Motosiklete binmen, hayatını eskisi gibi hatta daha iyi devam ettirebilmen için hiç bir eksiğin yok.. en önemlisi kol bacak değil, yürek ve yaşam enerjisi... zaten bunların hepsi sende fazlasıyla var değil mi...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    helal olsun sana kemal
    çok sevindim iyi olmana
    bu hayat sevincin hiç eksilmesin, çok güçlü birisin sen buna emin ol...
    yolum adanaya düşerse emin ol uğrayacağım yanına, kimbilir ne zaman ama uğrayacağım
    hayatının çok daha güzelleşmesi dileklerimle
    kendine çok iyi bak...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Kemalcan kardeş...seni çok seviyoruz...Allah seni bize bağışladı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Birgün gelirsem tanışmak istiyorum, tabii Antalyaya gelirsen de misafirim olmanı Azmini kutluyorum.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)