Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

arkadaşlar ne kadar dikkat etsemde bu dört tekerli hayvanlar yüzünden ölüyorduk

Motovento
    REKLAM ALANI
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    arkadaşlar dün saat 19.00 sıralarında işyerimden çıktım çarşı merkezine evime doğru ilerliyorum tam çarşı merkezine varmama 500 mt filan kalmış gittiğim yol iki şeritli bir yol bende hızım düşük olduğu için (50 - 60 )sağ şeritten ilerliyorum
    önümde ilerleyen dört tekerli öküz birden bire sinyal vermeden iki şeritli bir yolda sola en sağ şeritten döndü selektör ve klaksonlarım işe yaramadı solundanda bir araç aynı kavşaktan dönüyodu bu bariyer gibi yolu kestimi .. .. frene bir asıldım kayarak önce onun arabasına çarptım sonra sağa yatık bir vaziyeten metrelerce yerde sürüklendim .... etrafta bulunan vatandaşlar ve polis kaşarak yardıma geldiler ben yerden kalktım kaskım montum eldivenim falan olduğu için çok öyle bir acı hissetmedim.. bir şeyin varmı diye sordular ambulans çağıralım falan ben ambulanslık bir durum olmadığını trafik polisi çağırmalarını istedim .. sürücüde bizim burada tanınmış bir muhasebeci o zaten korkudan ölecek zannettim.. bembeyaz olmuştu ..
    yanında kızı falan var hepsi birşeyin varmı diye gelip sorup geçmiş olsun dileyip özür diliyolar
    bende abimi arayıp durumu söyledim ruhsatımda abimin arabasında kalmıştı onlar geldiler bende ehliyet ruhsat kask hepsi tamam tabi sekizde sekiz araba sürücüsünü suçlu buldular sonra abilerim geldi hani burası ufak yer ya olay büyümesin diye karşı tarafta ne gerekirse yaparız diye söz verdi orda anlaşma tutanağı imzaladık bende hastaneye gittim abilerimin zoruyla dizlerimde yaralar falan var üstüne basamıyorumbiraz kaburgalarımda hafif ağrılar var incin mişmiş

motorum berbat durumda depomun sağında hafif bir ezik var sağ ön kafa grenajı kırılmış vaziyette sağ aynam kökünden kırılmış fren hidroliği akıyo yani motor harap vaziyette buradada servis yok en yakın servis şanlı urfa gerçi adamlar hepsini halledeceğiz diye söz verdiler onlara teslim edeceğim göndersinler servise ne gerekiyorsa hepsini yaptırıp bana teslim edecekler yoksa çok büyük kavga çıkar
    çünkü ben haklıyım o hayvan herif sola en sağ şeritten kavşakta başka dönen bir araç olmasına karşın sinyalsiz birden döndü altımda arabada olsaydı onunlada vuracaktım... neyse allahtan sağlığım yinede fena değil ağrılarım var o kadar
    geçenlerdede çukurun biriyle haşir neşir olmuştuk zaten anlayacağınız sicil bozuk evdekilere masumiyetimi anlatamıyorum
    ben suçlunun adam olduğunu söyledikçe onlarda bana tamam adam suçlu ama sen motora binmeseydin böyle bir şey olmazdı diye bana baskı kuruyolar...
    evde bir şenlikki sorma gitsin kim geliyosa bana kızıyo evinde en küçüğü benim
    anlayacağınız battık çamura ağzımıza kadar bakalım ne olacak hayırlısıyla servise göndersin motorumu yaptırsın bi bakalım ....
    bunları siz motorcu arkadaşlarımla paylaşmak istedim hepiniz varolun
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Gecmiş olsun kardeşim Allah'tan sana bişey olmamış sıkma canını
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    çok geçmiş olsun.dikkatli olmak lazım herkesin karşısına çıkabilir böle şuursuzlar...
    B rh +(pozitif)

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Dostum büyük geçmiş olsun... Sana bi şey olmamış bu yeter.. Mal yerine geliyor.. Bu arada senin il hangisiydi?
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Motosikleti
    sağolun arkadaşlar evet böyle dangalaklar hapimizn karşısına gelebiliyo

Alıntı Blacat adlı üyeden alıntı
    Dostum büyük geçmiş olsun... Sana bi şey olmamış bu yeter.. Mal yerine geliyor.. Bu arada senin il hangisiydi?
    ben BİTLİS /TATVAN da oturuyorum
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    geçmiş olsun..
    CBR 600F Honda,

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    çok geçmiş olsun motor için sıkma canını..yapılır...

korumaların olmasa daha büyük şeyler olabilirdi..burda tekrar vurgulamak istiyorum bakkala bile giderken korumalarınızı kullanın..malum yaz geldi sıcakta kimse kask eldiven ve diğer korumaları kullanmak istemiyor...kaza yaz kış dinlemez arkadaşlar..sıcak mıcak takacaksın.....
    [B]Md[/B]

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Geçmiş olsun
    0 Rh (+)
    06 - 09

trevir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ğeçmiş olsun....

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    abi sen gibi bende kazayaptım aynı şekilde en sağdan sola öümde u çketi ayanayada bakmadı bana göbekten ittirdi yani
    geçmiş olsun

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    sağolun hepiniz

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun arkadaşım ...
    sen ne kadar haklıda olsan kavşaklarda dikkatli ol her an bi öküz çıkabiliyo..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Geçmiş olsun.

Polis çağırıp, tutanak tutturmakla akıllılık etmişsin.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    geçmiş olsun. Trafikte öküz inek resimleri koyuyorlar hayvanların suçu yok hayvanlar zaten yola çıkmıyor demekki o trafik levhaları bu öküzler içinmiş inek çıkabilir dikkat öküz var filan gibi tabelalarla bu öküzleri ima ediyorlar işte yoksa öküzler bizim öküzlerden daha akıllı.

Motosikleti
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı
    geçmiş olsun. Trafikte öküz inek resimleri koyuyorlar hayvanların suçu yok hayvanlar zaten yola çıkmıyor demekki o trafik levhaları bu öküzler içinmiş inek çıkabilir dikkat öküz var filan gibi tabelalarla bu öküzleri ima ediyorlar işte yoksa öküzler bizim öküzlerden daha akıllı.

hay ağzına sağlık aynen öyle... adamın savunması ne biliyomusun hastaneye gidiyordum dalgındım

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Gecmis olsun kardes walla trafikte ne yazıkki boyle dikkatsiz herifler oldugu muddetce hayatımız hep risk icinde gececek ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    geçmiş olsun!!!::..
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Geçmiş olsun kardeş... En kısa zamanda motoruna kavuşman dileğimle...
    Okan ACAR

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    ucuz atlatmışsın çok geçmiş olsun ama allah korusun ya atlatamasaydın o dangalak yaptığı bir anlık hata ile seni daha kötü bi duruma soksaydı o yüzden nefret ediyorum bu dangalaklardan yeter artık
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler