Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

1800 km lik yolculuk 19.06.06 tarihinde

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Badabat kardeşim,
    Beni imrendirdin doğrusu Sana kazasız belasız bir yolculuk temenni ederim.

Selamlar,
    Özer

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200
    Allah Kaza Bela Vermesin Motorcu Dediyin Kaykay üzerinde Bile Yola Cikar...
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

zx12r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR600 F
    hayırlı yolculuklar sayın abim konyadan geçecek olaydın bir 10-15 dakika cay yemek ve ihtiyac molasında yardımcı oılurduk elimizden geldiği kadar olsun sağlık olsun yolun da acık olsun

kazasız günler

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    zx12r kardesim cok saolasin suan istanbuldayim sabah saat 5 te yola cikacam vatana millete hayirli olsun. gece samsunda kalicam sabah yola devam edecem. en yakin zamandada resimleri yollicam

kardeşim yolun açık olsun her daim huzurlu git ve dön inşallah
    naçizane bi kaç şey aklıma geldi
    kamyonların şehirlerarası yollara çıkış saatleri 20,00 ile gece 02 arası yogundur
    yol ve mola planlarında bunu da göz önünde bulundurursun inşalah
    tekrar hayırlı yolculuklar
    gurur duyuyorum senin gibi motorcu arkadaşlarla
    Bugün, dünden farklı olalım, gelişelim...

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Umarım yolculuğun sorunsuz geçiyordur..

speedygonzales - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :-(
    daha varmadınmı trabzona bu gün 30 haziran

Motosikleti
    ewt arkadaslar dun gece trabzona geldım.cuma sabahı saat 04,40 da yola cıktım üsküdardan saat 01,10 da vardım.20,5 saat sürdü yolculuk 5 kere mola verdım. ve belki biliyosunuzdur çarşambayı sel almış sel resimlerinicektim hepsini ayrıntılı olarak resımlerle bırlıkte pazartesı yazacam

Forumdan Uzaklaştırıldı Sonsovalye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Polaris Kar Motoru
    Bekliyoruz resimleri..

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    hani resimler dostum
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

Motosikleti
    ewt arkadaşlar sıra geldi gezi anılarına geziye 15 hazıran gece saat 1 de basladım sanırım uykum yoktu yola cıktım ve dırek benzıncıye gıtttım izmir basmahanedeki izmirliler bilirler sadece bi tane tabela nın resmını cektım neyse içerilere girdikçe hava soğumaya başladı ben sabah cıkacam dıye ıcımde tişört vardı sadece biraz üşümeye basladım sonra içime uzun kollu sweet giydim ama ince bisiydi oda sonra 150 km kadar gittim ve bi kamyoncu lokantısında durdum yemek yedım çay içtim içim ısındı walla sonra yola cıktım ama dondum ıcerısı sıcaktı alıstım sıcaga dısarı cıkınca kotu oldu dedım ben gıdemem daha gırdım bı pideciye içeri girdim bi çay içtim dedım bıraz burada kalıyım saat 4 gıbıydı. ara sıra masanın ustune yattım falan sonra orada calısan arkadas geldi hocam cok soguk dedı uykun varsa gec arkada uyu dedı dedım eyv süper olur gittim arkaya uyumusum sonra uyandıgımda sabah olmustu gun bi mercimek söledim sonra cıktım yola işte pidecinin resmi buarada tam cıkarken kaskı elımden dusurdum on camı kırıldı yol boyunca ole gıtmek zorunda kaldım ve gozlerım acayıp kızardı 2 gunde gectı. neyse hiç durmadım motor canavar gibi gitti zaten hep 80-90-100 ile gittim yol boyunca cok rahattım arkamdakı cantaya yaslandım arkası sert baya sonra yolda bi motorcu grubunu gordum 25 motor vardı bursadan gelıyolardı ne chooperlar vardı selamlastık bı. zaman cabuk gectı bı bakmısım eskıhısardayım ve istanbula gelmısım motor tık demedı ve km ye 100 binlira civarı yaktı oda bastıgım için. istanbulda armagedon arkadasımla sileye gittik bazı arkadaslar gelmedıler saolsunlar. istanbulda kayıs ve gaz telı aldım yanıma ne olur olmaz diye. cuma sabaha karsı saat 04,40 da yola cıktım ve gebzeye kadar E-5 den gıttım sonra otobana gırdım. bi bastım 100 km den asagı ınmedım yolda herkes bana bakıyo gecen arabalar bazıları slm verıyo 09 plakayı gorunce 3saat 10 dakkada boluyu cıkmısım hıc mola vermedım boluya kadar dedım bı kahvaltı yapayım kahvaltımı yaptım sonra yola devam tepeye cıkınca bı resım cekiyim dedım boludan sonra otobana girdim yine bu arada 3,5 ytl verdım otobana arabayla aynı para yanı neyse 2. otobana gırdıgımde uykum geldı bıraz cektım motoru bı yesıllıge yattım uyudum 45 dk uyumusum kaltım yola dewam ıyı goturmedıler motoru sonra gerede den samsun yoluna saptım yol superdı zaten 1 kere daha uyudum motoru cekıp kenara ve samsuna geldım baktım hava kapalı nomalde samsunda kalacaktım dedım yagmura kalmıyım dıye yola dewam dedım. samsuna bı geldımkı ortalıgı sel goturuyo ıyıkı yagmur yagmıyodu heryer camurdu zaten çarşambaya geldıgımde carşambayı sel almıstı yeşilırmak taşmıstı heryerı su basmıstı arabalar duruyodu motor olmanın avantajı olarak gectım butun yolu. buarda samsunda motorlu cok kısı gordum ama kımse kask takmıyodu dıkkatımı cektı baya. samsundan sonra bolamana geldım ve yemek yedım ayıptır solemesı kuzu pirzola bolaman 28 km lik vırajlı yol karadenızlıler bılırler asagısı ucurrum ve denız var ama ben bastım yol bos olunca arabadan daha cabuk gectım vırajları cok kotu sımsek cakıyodu son surat bı baktım eve gelmsım saat 01,10 du eve geldıgımde 1045 km yol gelmıstım annem benı yolda beklıyodu anne işte meraklanmıs yola inmişti. eve gırdım yorgun deildim hiç sadece kafamı one egemıyodum kaskı tasımaktan dolayo. mondiali kotuleyen arkadaslara solıcem sey ben 3 mılyar verdım bu gezıden sonra bı 3 daha verırım. ve herkes kapak olucaksın demıstı 1800 km yol yaptım(2 etap) motor tık demedı bı 1800 daha gıder durmadan ve en son kapakları bız toplıcaz. bu arada yolda 2 sey ogrendım gece cıkacagın zaman sıkı gıyıneceksın ve yolda kamyon ve otobuslerın asfaltta astıgı kanallara gırmıceksın arka teker bı kanala on teker baska bı kanaşla gırerse kendını yerde bulursun gıbı gelıyo bana. sabah oldugunda bı vıdeo cektım bızım ceylan ın resmı ve vıdeosu iste bakın cok super bısı
    http://rapidshare.de/files/24806925/PIC_0018.AVI.html

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    dostum süpersin kitap gibi okudum vallahi çok hoşuma gitti nice nice 1800 lere kazasız belasız inşaallah ama şuu üşüme olayını tahmin etmeliydin herneyse başına bir aksilik gelmedi yaa olsun okadarda
    [B]TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE [COLOR="DarkOrange"]ATATÜRK [/COLOR]YOKSA SAHTEDİR:cat:[/B]

CartaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150 mondial
    Tebrik ederim güzel iş başardın.

Biz ZATcılar seninle gurur duyuyoruz.
    [COLOR="DeepSkyBlue"]üçtashashoşhofaş[/COLOR]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    tebrik ederiz ii gezmişin
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    helal olsun walla, gurur duydum.

çinli dandik gitmez diyen arkadaşlarımıza da yeni kapakları hayırlı olsun.
    iyi günlerde kullansınlar.
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Tebrikler
    Bu forumda bir seferde en uzun yol gitme rekorunu sanırım nevzatın elinden aldın
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı
    Tebrikler
    Bu forumda bir seferde en uzun yol gitme rekorunu sanırım nevzatın elinden aldın
    badabat kutluyorum dostum seni, biliyorsun bende seninle yola çıkmak istemiştim.. fakat nasip olmadı, zaman uygun değildi... ama inş ileride Türkiye turunu birlikte yaparız...

rekorumun kırılmasına sevindim ahanda alın size ZAT150, fazla konuşmaya gerenk yok resimler konuşuyor... ellerine sağlık...

equilibrium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Eliminator 125
    tebrik ederim, iyi cesaret. darısı tüm tatlısu motorculara (ben dahil)
    Gather ye rosebuds while ye may

ersankuneri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150 siyah
    baba iisin..süper yaaaaa...brovo baska bişe yok..

efxsane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAHA emanet ol kardeş hayırlı yolculuklar sağ sağlim gidip gelirsin inşallah hayırlı yolculuklar umarım zevkli geçer

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler