Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya çarşambadan itibaren sizinim ey geçigovalayan moturcuları...
    Hele sen karne mi alıyorsun benim babam
    Bulent78, umurcan, Soykan67 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ankarada motosiklet kullanmayi nereden ogrenebilirim fuarda tek teker arif golbasi engin diye birinin numarasini verdi ama acmiyor adam.Ehliyet istemeden ogreten kurumlar ya da kisiler var mi ?

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Özledim hepinizi şu düğün bi geçsin hayırlısıyla hepinizi daha tatlı hale getireceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Alıntı batua7x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada motosiklet kullanmayi nereden ogrenebilirim fuarda tek teker arif golbasi engin diye birinin numarasini verdi ama acmiyor adam.Ehliyet istemeden ogreten kurumlar ya da kisiler var mi ?
    Bizim değerli bir abimiz var bu iş için. Ankarada ve TR'de tek geçerim. Okan Sinan abiyle irtibata geçerseniz iyi olur.
    http://www.motosiklet.net/forum/memb...can-65496.html
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Facebook kullanmayanlar için:
    Mühyede acil mangal operasyonu var. Herkes yiyeceği kadar et tavuk sucuk kafasına göre alsın gelsin

koordinatlar google maps 39.830324,32.847487

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Selamlar herkese...ben kapalı bir kask alacam..üst sınır 900 tl ...kaç gündür interneti delik deşik ettim...ama karar veremedim. bir el atın bu konuya bi zahmet arkadaşlar...uzun yollara çıkamayacam yoksa) birde ls2 nin söle sharka benzer bi kaskı çıkmış. 350 tl civarında..denedim görüntü ve kafaya oturması çok güzel. ama ls2 markasına güvenemiyorum..

Motosikleti
    HONDA NC 700 X
    Slm Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Ankdaki buluşmalarınıza katılmak istiyorum.İyi haftalar hepinize...
    Soykan67 ve eser8 bunu beğendiler.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese...ben kapalı bir kask alacam..üst sınır 900 tl ...kaç gündür interneti delik deşik ettim...ama karar veremedim. bir el atın bu konuya bi zahmet arkadaşlar...uzun yollara çıkamayacam yoksa) birde ls2 nin söle sharka benzer bi kaskı çıkmış. 350 tl civarında..denedim görüntü ve kafaya oturması çok güzel. ama ls2 markasına güvenemiyorum..
    Belirli güvenlik sertifikaları var ECE v.b onları almışsa o kask modeli güvenlik açısından bir standartın üstündedir, LS2 de bu tanıma uyan en ekonomik kaskları üretiyor , konfor ergonomi tasarım gibi etkenler açısından tabi o kadar da başarılı değiller , Laser, AGV gibi markalara da bir göz at bence , Shoei Arai Schubert klasmanı kadar uçuk değil fiyatları, 400-500-600 civarında çok güzel modelleri var .
    helin126 bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    şu kask çok hoşuma gidiyo..bunun bir de üzerinde ingiliz bayrağı olan var..o daha şukela

ya da scorpion un bayanlar için güzel kaskları mevcut...o fiyat aralığında Nolan da tavsiye edebilirm

Alıntı MERT YEŞİL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Ankdaki buluşmalarınıza katılmak istiyorum.İyi haftalar hepinize...
    Hoşgeldiniz...buluşmalara bekleriz...facebook sayfasında da buluşmalar duyurulmakta...
    helin126 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 700 X
    Facebook'ta nerden takip edicem?

Motosikleti
    tracer 900
    Facebook'ta nerden takip edicem?
    beyler bi facebook linki yapıştırın..ben iş yerindeyim açamıyorum...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bi facebook linki yapıştırın..ben iş yerindeyim açamıyorum...
    https://www.facebook.com/groups/162405583878884/
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    HONDA NC 700 X
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

teşekkür ederim...

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belirli güvenlik sertifikaları var ECE v.b onları almışsa o kask modeli güvenlik açısından bir standartın üstündedir, LS2 de bu tanıma uyan en ekonomik kaskları üretiyor , konfor ergonomi tasarım gibi etkenler açısından tabi o kadar da başarılı değiller , Laser, AGV gibi markalara da bir göz at bence , Shoei Arai Schubert klasmanı kadar uçuk değil fiyatları, 400-500-600 civarında çok güzel modelleri var .
    AGV lere hiç bakmamıştım...markadan habersizdim yani. bayağı hoşmuş ve ulusan motorda bir çok modeli var görünüyor..kafama yattı bu kask) ( kafama takacağım için)..teşekkürler Turgay..

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    AGV lere hiç bakmamıştım...markadan habersizdim yani. bayağı hoşmuş ve ulusan motorda bir çok modeli var görünüyor..kafama yattı bu kask) ( kafama takacağım için)..teşekkürler Turgay..
    AGV nin skyline serisine bende ulusandan baktım. güzel duruyor. Benimde niyetim var bakalım hayırlısı

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Hoş geldin kardeş, buraya ve face e bakarsan bir buluşma muhakkak denk getirirsin
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Hoşgeldiniz, nc700x çok beğendiğim bi model, hayırlı olsun.
    DCT lisini istiyoz ama gelirmi bilinmezz

Motosikleti
    HONDA NC 700 X
    Alıntı alternatifyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, nc700x çok beğendiğim bi model, hayırlı olsun.
    DCT lisini istiyoz ama gelirmi bilinmezz

Benim ilk enduro tarzı motorum.Cuma günü Bora'dan teslim aldım.Hsonu baya bi kullandım.Muhteşem rahat, virajlara girişleri nerdeyse hissetmiyosunuz.Dengeli bir motor.İyi ki almışım
    DCT lisi Türkiye ye gelse satış patlaması olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Arkadaşlar bu arada face de gruba katılmak için talep gönderdim.Bilginize...

Motosikleti
    tracer 900
    Benim ilk enduro tarzı motorum.Cuma günü Bora'dan teslim aldım.Hsonu baya bi kullandım.Muhteşem rahat, virajlara girişleri nerdeyse hissetmiyosunuz.Dengeli bir motor.İyi ki almışım
    DCT lisi Türkiye ye gelse satış patlaması olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:33 ----------

Arkadaşlar bu arada face de gruba katılmak için talep gönderdim.Bilginize...
    İlgili genel müdür yardımcımız konu ile en kısa zamanda ilgilenecektir

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler cuma günü Ankara'dan geçeceğim. Civarda çadır kurabileceğim ya da iki kişi uygun şekilde konaklayabileceğim pansiyon tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler cuma günü Ankara'dan geçeceğim. Civarda çadır kurabileceğim ya da iki kişi uygun şekilde konaklayabileceğim pansiyon tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    hangi istikametten geleceksin ne tarafa gideceksin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler