Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ve yeni motor sizce ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhaba sayın cemaat uzun ugraşlar sonucu seytanımı ( kırmızı 151rs ) tamirciye yag yakma sorunu yuzunden götürdüm ve actırdım bana fiyat veridler sizce nasl fiyatlar ...

silindir piston sekman = 55 TL

eksantrik mili = 20 TL

külbürtör = 15 TL

kayıt lastiği = 10 TL

üst kapak = 60 TL

yağ = 15 TL

buji = 5 TL

filtre = 10 TL

takım conta = 10 TL

eksantrik zinciri = 15 TL

işçilik = 70 TL

toplam yuvarlak hesap = 250 TL

arkadaşlar sizce fiyatlr nasıl motorunyapılıyor oldugunu umuyorum simdi usta hep gittigim bi yer oldugu icin işçilik 50 ye düştü normalde 100 e falan yapıyolarmıs sizinde yorumalrınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    fiyatlar iyi gibi işçiliğide 50 tl yaparsan tamamdır.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar iyi gibi işçiliğide 50 tl yaparsan tamamdır.
    zaten o şekilde anlaştık 255 tutuyordu 250 düz hesap yaptık

Motosikleti
    Suzuki Ts 125r Cross !
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba sayın cemaat uzun ugraşlar sonucu seytanımı ( kırmızı 151rs ) tamirciye yag yakma sorunu yuzunden götürdüm ve actırdım bana fiyat veridler sizce nasl fiyatlar ...

eksantrik mili = 20 TL

külbürtör = 15 TL

kayıt lastiği = 10 TL

üst kapak = 60 TL

yağ = 15 TL

buji = 5 TL

filtre = 10 TL

takım conta = 10 TL

işçilik = 70 TL

arkadaşlar sizce fiyatlr nasıl motorunyapılıyor oldugunu umuyorum simdi usta hep gittigim bi yer oldugu icin işçilik 50 ye düştü normalde 100 e falan yapıyolarmıs sizinde yorumalrınızı bekliyorum
    Aynı şekilde tam olarak bende hepsini degiştirdim gecende konu acmıştım Ben 400 Tl ödedim.. Suzuki Ts 125r Cross motor.. Ama kıbrısta oldugum için Türkiyeye göre daha pahalı her konuda parçaları işçiligi vs vs ..
    [B][COLOR="Red"]Her Motorcu iLk aLdığı Motordan Zarar Etmiştir.. Afedersiniz ama Kazık yemişTir :mrgreen: Hayır Ben Kazık yemedim Diyen Motorcu YaLan söyLemiş oLur :mrgreen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı Ken-BlocK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şekilde tam olarak bende hepsini degiştirdim gecende konu acmıştım Ben 400 Tl ödedim.. Suzuki Ts 125r Cross motor.. Ama kıbrısta oldugum için Türkiyeye göre daha pahalı her konuda parçaları işçiligi vs vs ..
    konunuzu okumustum cross hakkında bilgim olamdıgı icin mesaj atmadım ilginiz icin eşekür ederim hayırlı olsun bu arada yeni motorunuz

Motosikleti
    2008 R6

eksantrik mili = 20 TL

külbürtör = 15 TL

kayıt lastiği = 10 TL

üst kapak = 60 TL

yağ = 15 TL

buji = 5 TL

filtre = 10 TL

takım conta = 10 TL

işçilik = 70 TL

http://www.ugurmondialyp.com bence bu siteye gir, silindir, üst kapak pahalı geldi bana

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    evt o biraz pahaaaaaalı ama adama gdip desem ben alıp getrim hem o knuda ayıp olr hemde zaten gerekli indirimleri yaptıgını dusundum ve getrmeye kalksak kargo falan ugrascaz

Motosikleti
    Suzuki Ts 125r Cross !
    evt o biraz pahaaaaaalı ama adama gdip desem ben alıp getrim hem o knuda ayıp olr hemde zaten gerekli indirimleri yaptıgını dusundum ve getrmeye kalksak kargo falan ugrascaz
    Hiç uğraşmaya gerek yok 20-30 tl için.. Parçaları getirmeye kalksak ufacık bi conta eksik olsa bi daha ugraşmak zorunda kalcaksın. İnsalık hali kargoyla gelirken unutulur felan .. o zaman ne yapıcaksın ? bekliceksin zaman uzucak 20-30 tl den kaçarken 50 tl ye mal olcak sana Bence gerek yok ustaya bırak 20 tl fazla olsun ama tam olsun

Bu arada farkı yaşamak Sanırım motorsikleti sıfır yaptıktan sonra anlaşılıyor Keyifli ve kazasız belasız sürüşler..
    [B][COLOR="Red"]Her Motorcu iLk aLdığı Motordan Zarar Etmiştir.. Afedersiniz ama Kazık yemişTir :mrgreen: Hayır Ben Kazık yemedim Diyen Motorcu YaLan söyLemiş oLur :mrgreen:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Hiç uğraşmaya gerek yok 20-30 tl için.. Parçaları getirmeye kalksak ufacık bi conta eksik olsa bi daha ugraşmak zorunda kalcaksın. İnsalık hali kargoyla gelirken unutulur felan .. o zaman ne yapıcaksın ? bekliceksin zaman uzucak 20-30 tl den kaçarken 50 tl ye mal olcak sana Bence gerek yok ustaya bırak 20 tl fazla olsun ama tam olsun

Bu arada farkı yaşamak Sanırım motorsikleti sıfır yaptıktan sonra anlaşılıyor Keyifli ve kazasız belasız sürüşler..
    insallah bizde göreceğiz o günleri =) kazasız sürüşler

Motosikleti
    Suzuki Ts 125r Cross !
    insallah bizde göreceğiz o günleri =) kazasız sürüşler
    Dikkat edilcek tek nokta. Parçalar degiştirilirken yanında ol motorun Gözünle gör herşeyi. ilerde keşke gitseydim yanında dursaydım deme verdigin para az degil ..

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Dikkat edilcek tek nokta. Parçalar degiştirilirken yanında ol motorun Gözünle gör herşeyi. ilerde keşke gitseydim yanında dursaydım deme verdigin para az degil ..
    arkadaşım değiştirdi parçalarını cumartesi gunu idip alıcam insallah motoru =)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)