Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Hidrolik debriyaj

Motovento
    REKLAM ALANI
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Aybar kardesım ılgılenemıyorsun heralde haber beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Arkadaşlar parçaları bize satan eleman bir başka firma bulmuş bu işi yapan. Onlardan alıp satıyor artık.

Uzunlukları vermiş, haber bekliyor. Şu an bende gözüken liste;

- GV650İ / 140cm - 5 adet
    - Arjantinli69 / 105cm - 1 adet

Ödemeler için PayPal hesabınız varsa siz kendiniz ödeyin. Eğer yoksa benim PayPal'dan öderiz; siz bana havale ile -KESİNLİKLE ELDEN OLMAZ- açıklamasına debriyaj bedeli yazıp aktarırsınız. Posta yaklaşık 2 haftada geliyor, 3. haftaya sarktığı da olabilir; Japonya depremi şu an lojistik düzeni mahfetmiş durumda.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    aybar nasil yapacaksak yapalim detaylari verirsen

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    şimdi son fiyat nedir Aybars ona göre sana ödeme yapıcaksak özelden ve ya telefonla isim hesap no gmnderirsen havale yaparız.olmadı hangi hesaba paypaldan yatıracaksak onuda söylersen olmadı öyle yaparız.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi son fiyat nedir Aybars ona göre sana ödeme yapıcaksak özelden ve ya telefonla isim hesap no gmnderirsen havale yaparız.olmadı hangi hesaba paypaldan yatıracaksak onuda söylersen olmadı öyle yaparız.
    Alıntı aybarssurucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar parçaları bize satan eleman bir başka firma bulmuş bu işi yapan. Onlardan alıp satıyor artık.

Uzunlukları vermiş, haber bekliyor. Şu an bende gözüken liste;

- GV650İ / 140cm - 5 adet
    - Arjantinli69 / 105cm - 1 adet

Ödemeler için PayPal hesabınız varsa siz kendiniz ödeyin. Eğer yoksa benim PayPal'dan öderiz; siz bana havale ile -KESİNLİKLE ELDEN OLMAZ- açıklamasına debriyaj bedeli yazıp aktarırsınız. Posta yaklaşık 2 haftada geliyor, 3. haftaya sarktığı da olabilir; Japonya depremi şu an lojistik düzeni mahfetmiş durumda.
    evet ozelden tel veririsen veya beni caldirirsan goruselim tanisalim halledelim bir an evvel tamerle tanistik yerimiz bostancida clubumuz var bekleriz aybar kardesim

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet ozelden tel veririsen veya beni caldirirsan goruselim tanisalim halledelim bir an evvel tamerle tanistik yerimiz bostancida clubumuz var bekleriz aybar kardesim
    vay clup sahibi cruser'ciler sizi bir çay içmeye çağırmazsınız biz naked'cı dostları
    şaka bir tarafa hayırlı olsun yeni mekanınız,bir ara uğrarız yanınıza.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

vay clup sahibi cruser'ciler sizi bir çay içmeye çağırmazsınız biz naked'cı dostları
    şaka bir tarafa hayırlı olsun yeni mekanınız,bir ara uğrarız yanınıza.
    tamer sen torpilli oldugun icin cagirmadik bir aydir mekani hazirlamak icin tam mesai ugrasiyoruz simdi cay icme zaMANI artik haa senlik islERi ayirdik gelince el atarsin tel kablolalri elektirik kablolari cekilecek cayda self servis
    eski yerime yakin bostanci koprusunden sanayi girisine gelince sanayi girisi dahil sagdan 4 cu sokaga (sokak kosEsinde oto anahtar yapimcisi var)giriyorsun sokagin bitiminde tam karsina cikiyor tel ac gel ne zaman istersen

aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Arkadaşlar son durum, yalnız ben hiç hazetmedim bu durumdan söyleyeyim;

İngilizce metni de ekledim sonuna;

Fiyat 140cm için 33,50USD+Posta
    105cm için 28,50USD+Posta

İlk gıcık kaptığım nokta bu; eBay hesabından alınca arkadaşın posta ücreti almıyordu ama Çin posta servisi ucuz. Umarım kazık bir kargo ücreti çıkmaz.

İkinci nokta 15 günde ancak hazırlarlar; hatta gecikebilir bunları diyor. Standart üretimin dışında olduğu için sarkması normal ama bu kadar da değil.

Ayrıca malzemeleri eBay sistemi dışından satacak bize anladığım kadarıyla; çünkü önce parayı yatırın sonra malzemeleri hazırlatayım diyor.

Ben biraz çekimser kaldım, karar sizlerin. İsteyen olursa service1861@gmail.com'dan satıcıya ulaşabilir.

hi Aybars
    how are you
    price of the 140cm one is $33.50/pc
    price of the 105cm one is $28.50/pc

and about the produce time, i am afraid it may cost 10 - 15 days. because the quantity is too little. so it would cost longer days. i cant confirm when i can get it.

but i will ask factory to make asap after i get the payment. and i will ship them asap after we get the items too.

regards

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    3 ay oldu, 3 kişi birleşip bir sipariş veremediniz Organizatör istifa

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    ebay dışında yapmayın derim sonuçta adamı bi daha bulamama ihtimaliniz yuksek.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    aybar posta ucreti ne kadar olabilir diyorlar onunasıl ogrenecegız

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    e-bay'dan yapsanz bile tehlikeli, tut ki parayı gönderdiniz. ayrıca kargo parası isterse hadi gülüm yandan yandan
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı aybarssurucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son durum, yalnız ben hiç hazetmedim bu durumdan söyleyeyim;

İngilizce metni de ekledim sonuna;

Fiyat 140cm için 33,50USD+Posta
    105cm için 28,50USD+Posta

İlk gıcık kaptığım nokta bu; eBay hesabından alınca arkadaşın posta ücreti almıyordu ama Çin posta servisi ucuz. Umarım kazık bir kargo ücreti çıkmaz.

İkinci nokta 15 günde ancak hazırlarlar; hatta gecikebilir bunları diyor. Standart üretimin dışında olduğu için sarkması normal ama bu kadar da değil.

Ayrıca malzemeleri eBay sistemi dışından satacak bize anladığım kadarıyla; çünkü önce parayı yatırın sonra malzemeleri hazırlatayım diyor.

Ben biraz çekimser kaldım, karar sizlerin. İsteyen olursa service1861@gmail.com'dan satıcıya ulaşabilir.

hi Aybars
    how are you
    price of the 140cm one is $33.50/pc
    price of the 105cm one is $28.50/pc

and about the produce time, i am afraid it may cost 10 - 15 days. because the quantity is too little. so it would cost longer days. i cant confirm when i can get it.

but i will ask factory to make asap after i get the payment. and i will ship them asap after we get the items too.

regards
    e-bay tarzı satış sitelerinde biliyorsunuz ürün ucuz ama kargo ücreti ürün fiyatına denk geliyor bazen,bunu öğrenip ona göre istek yapmalı.
    olmadı başka bir satıcıdan isteyelim varsa ürünü.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

e-bay tarzı satış sitelerinde biliyorsunuz ürün ucuz ama kargo ücreti ürün fiyatına denk geliyor bazen,bunu öğrenip ona göre istek yapmalı.
    olmadı başka bir satıcıdan isteyelim varsa ürünü.
    evet ama sonbahar gelmeden bu isi halledelim bilenler yardimci olun ben anlasam simdiye kadar hallederdim ama anlamiyorum

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    tamer sen torpilli oldugun icin cagirmadik bir aydir mekani hazirlamak icin tam mesai ugrasiyoruz simdi cay icme zaMANI artik haa senlik islERi ayirdik gelince el atarsin tel kablolalri elektirik kablolari cekilecek cayda self servis
    eski yerime yakin bostanci koprusunden sanayi girisine gelince sanayi girisi dahil sagdan 4 cu sokaga (sokak kosEsinde oto anahtar yapimcisi var)giriyorsun sokagin bitiminde tam karsina cikiyor tel ac gel ne zaman istersen
    abi müsait bir ara çayını içmeye gelicem,sizden artan yapacak bir iş kalırsa elimden geleni yaparım ayıpsınız.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

abi müsait bir ara çayını içmeye gelicem,sizden artan yapacak bir iş kalırsa elimden geleni yaparım ayıpsınız.
    yarin 12 de toplaniyoruz gelebilirsen memnun oluruz

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yarin 12 de toplaniyoruz gelebilirsen memnun oluruz
    yarın hafta tatilim bir ara kaçıp gelebilirim belki abi.yer bostancı köprüsünden yukarı çıkınca sanayi girişini geçtikten sonra 4.sağdan içeri giriyorduk dimi.
    olmadı telefon açarım.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

ses yok nasil alacagiz

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    abi bu gün tekrardan baktım 600 rr ın hidrolik debriyajına benim debriyaj ondan daha yumuşak hatta arkadaşlarda baktı ne kadar sert dedi bu.
    bence bu 4 kg çekme kuvvetinde bir yalnışlık var gibi.birde sizin motora takan arkadaşın yorumlarını okudum pek iç açıcı gelmedi.bilemiyorum artık aybars'tan da ses yok.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    abi bu gün tekrardan baktım 600 rr ın hidrolik debriyajına benim debriyaj ondan daha yumuşak hatta arkadaşlarda baktı ne kadar sert dedi bu.
    bence bu 4 kg çekme kuvvetinde bir yalnışlık var gibi.birde sizin motora takan arkadaşın yorumlarını okudum pek iç açıcı gelmedi.bilemiyorum artık aybars'tan da ses yok.
    yalnız şöyle bir durum geldi benim aklıma, spor arabaların debriyajı sert olur benim bildiğim, hızlı kavrama yapsın diye. belki motosiklette de aynıdır
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)