Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanicii hayırlı ugurlu olsun arkadasım.. Tekerin düz bassın allah tamamına erdirsin pP

Ejlover ne yaptın abi senin makina satılırmı yahu dur tadını cıkar biraz daha..

Rio Al bi sport demon yagmur camur bin baba rahat rahat..
    dreaM aslında bugün niyetliydim almaya gitcektim ama malum havaya baksana bardaktan boşalır gibi yağıyo.yarında kapalı.hafta içi vakit bulursam gitcem ama.pirelli olcak büyük ihtimal ama michlenede bakcam bi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    beyler merhaba,

bugün bir arkadaşıma 250 sınıfında ki racing motorlara baktık ve ben bile bir hyosung kullanıcısı olarak kawasakinin işçiliğine hayran kaldım.(gösterge hariç)

şimdi arkadaş bunu alırsa , ortalama 2 ay da bir bakıma sokucak. rutin bakımları ne gibi bir ücret tutuyor (yağ değişimi,yağ filtresi, hava filtresi, acemi olduğu için fren balatalarını çabuk bitirecektir).
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

masterabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R - 2010
    Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sağolun arkadaşlar cümlemize kaza bela vermesin Rabbim...
    Sakin kullandırmayacaklar bu motoru bana :D bizim buralarda racing motor yoktu. Herkes bakıyor falan benimkine, şimdi bir tana R6 gelmiş eski model. Bir gezeyim dedim çıktım yola baktım önümden gidiyor millet beni unuttu :D kıskandım yaw. walla sesi yedi bitirdi benimkini, hemen yolumu değiştirdim :D egzost şart.
    sana da bir tane two brothers şart :D
    tekhancer bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı masterabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana da bir tane two brothers şart :D
    Acaba senin motorun bi videosu var mı two bro üstündeyken.Sesi çok merak ediyorum

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler merhaba,

bugün bir arkadaşıma 250 sınıfında ki racing motorlara baktık ve ben bile bir hyosung kullanıcısı olarak kawasakinin işçiliğine hayran kaldım.(gösterge hariç)

şimdi arkadaş bunu alırsa , ortalama 2 ay da bir bakıma sokucak. rutin bakımları ne gibi bir ücret tutuyor (yağ değişimi,yağ filtresi, hava filtresi, acemi olduğu için fren balatalarını çabuk bitirecektir).
    kawasaki direk full japonya üretimi 250cc sınıfında honda bile taiwan üretimi die biliyorum o yüzden kalitesi bence tartışılmaz servis bakım ücretleri 150-200tl die okumuştum ama doğrumudur bilmiyorum
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kawasaki direk full japonya üretimi 250cc sınıfında honda bile taiwan üretimi die biliyorum o yüzden kalitesi bence tartışılmaz servis bakım ücretleri 150-200tl die okumuştum ama doğrumudur bilmiyorum
    800 bakıma 100 verdim.gerisini göreceğiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sağolun arkadaşlar cümlemize kaza bela vermesin Rabbim...
    Sakin kullandırmayacaklar bu motoru bana :D bizim buralarda racing motor yoktu. Herkes bakıyor falan benimkine, şimdi bir tana R6 gelmiş eski model. Bir gezeyim dedim çıktım yola baktım önümden gidiyor millet beni unuttu :D kıskandım yaw. walla sesi yedi bitirdi benimkini, hemen yolumu değiştirdim :D egzost şart.
    aprakovic
    şekil 1a part1

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

öncesinde lastik ama

Motosikleti
    ninja 250
    ccman,karbon kapladığın yerler motoru yıkarken basınçlı suyu tutunca çıkıyormu ?

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ccman,karbon kapladığın yerler motoru yıkarken basınçlı suyu tutunca çıkıyormu ?
    süngerli yıkama

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800 bakıma 100 verdim.gerisini göreceğiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

aprakovic
    şekil 1a part1
    http://img821.imageshack.us/img821/1...0500453.th.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

öncesinde lastik ama

Bendede var diye demiyorum ama şu monster sticker, sticker işindeki son nokta ya.
    Coğu sticker bana aksaray işi, amele işi geliyo ama bu öyle değil, cok canlı ve yırtıcı duruyo, motorun görünüşünü değiştiriyo direk.
    Süngerli yıkama işinede katılıyorum.Bende hep öyle yaparım.Hem daha ucuz yani bedava, hem yıkamacıdan daha detaylı temizlik yapıyorum, ic kısımlara falan girmedik yer bırakmıyorum.Bi yandan da korkuyo insan tazikli su aman göstergeye bişey olurmu, aman boyayı yıpratırmı, orasını burasını cizermi

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba senin motorun bi videosu var mı two bro üstündeyken.Sesi çok merak ediyorum
    video çekicem çekmesine de, havalar da bir düzelmedi, birde sanırım bu sezon yollardan uzak kalacağım. bakalım çekebilirsem ekleyeceğim...

Motosikleti
    ninja 250
    ccman,folyoyu sen mi kapladın ?,birde en alt kısımı kaplamak için nekadar karbon folyo gerekti ?

Not:500 tane karbon folyo satan yer var hangisinden alsam bilmiyorum,senin aldığın yer neresi linki varmı ?

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ccman,folyoyu sen mi kapladın ?,birde en alt kısımı kaplamak için nekadar karbon folyo gerekti ?

Not:500 tane karbon folyo satan yer var hangisinden alsam bilmiyorum,senin aldığın yer neresi linki varmı ?
    meteresini 100 e satıyorlar montaj dahil.almak istesende 100 lira bende kaplattım kendim sadece kuyruk stop lambası çevresini kapladım artanlardan.aksaray ve maslakta bu işi yapanlar var. 2.5 m folyo gitti.280tl harcadım bu işe.ama değdi.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Arkadaşlar Geçen Maslak atatürk oto sanayi çıkışında yan granajları sökülmüş bir ninja ile yan yana denk geldim. Tüp falan taktırcam bu alet cok yakıyor gibi sözler söyledi Pek anlayamadım. Trafik sıkışıklıgından pek konuşamadık. O arkadaş burda isen cevap bekliyorum
    Hondaaaaaaaa

yeni manetler

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Aprakovic

http://youtu.be/XXjHkvYbMLc

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

tekhancer bunu beğendi.

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    CCMAN helal olsun arkadaşım, Allah kaza bela vermesin... Çok güzel şeyler yapmışsın.
    Egzos konusuna gelince sesi gerçekten çok kaliteli. Birşey soracağım, yoshimura ile akrapoviç arasında ne fark var? duydun mu sesini yani. fiyat olarakta kıyaslarsak?

yoshi ejloverde vardı galiba.tercih meselesi.ben carbon fiber görünümünden ve alacağım zaman da 250 lik motora uygun akrapovic var diye seçtim.ses ikisinde de benzerdir sanırım.

saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

benden bu kadar

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    yoshi ejloverde vardı galiba.tercih meselesi.ben carbon fiber görünümünden ve alacağım zaman da 250 lik motora uygun akrapovic var diye seçtim.ses ikisinde de benzerdir sanırım.

saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------

benden bu kadar
    Ccman Bende Ön Cama karbon kaplatmak istiyorum. Yardımcı olurmusun.
    Hondaaaaaaaa

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    yeni manetler

http://img684.imageshack.us/img684/4503/20120415086.jpg

http://img268.imageshack.us/img268/2509/20120415085.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

http://img600.imageshack.us/img600/2122/20120415087.jpg

http://img861.imageshack.us/img861/6684/20120415092.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/7017/20120415095.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/4764/20120415097.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:37 ----------

Aprakovic

http://youtu.be/XXjHkvYbMLc

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:49 ----------

Hay Maşallah mükemmel olmuş. Allah nazardan korusun, iyi sürüşler.

Motosikleti
    wwuuuuhuuuu diorum. nazar değmesin çok güzel olmuş yahu! emeğine sağlık

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Ön çamurluktaki tank pad i kaldırsan çok güzel olucak
    Zippo's bunu beğendi.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler