Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

500 TL'ye kadar kışlık mont+pantolon tavsiyesi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    Alıntı ushuaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kisin basinda linkteki ceketi aldim:

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...t-pmu1484.html

inanilmaz memnunum. hava sicakligi 5 derecenin altina dusmeden icligini bile takmiyorum.
    korumalari zaten knox marka.
    yagmur-camur hergun kullaniyorum, kesinlikle su almiyor.
    bu fiyata alinabilecek en basarili montlardan biri diye dusunuyorum ve siddetle tavsiye ediyorum.
    fiyat güzel ama benim motorum naked ve öne eğimli bir oturuşu var...dik değilim sürerken...ben biraz daha uzun düşünüyordum...ama şıkmış...boyunuzu ve aldığınız bedeni öğrenebilir miyim? fikir vermesi açısından...

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:34 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    knox koruma yumuşak ped şeklinde olanlarmı acaba?
    arkadaşımda revit var knox korumalı...vurunca çok tok bir ses çıkıyor...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    haydi arkadaşlar biraz daha ilgi alaka...

Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat güzel ama benim motorum naked ve öne eğimli bir oturuşu var...dik değilim sürerken...ben biraz daha uzun düşünüyordum...ama şıkmış...boyunuzu ve aldığınız bedeni öğrenebilir miyim? fikir vermesi açısından...
    montun arka tarafi biraz daha uzun. bir de baglanti fermuari var, uygun pantolonlarla arkadan baglanti yapilirsa sorun olmayacaktir.
    ben 1,85 boy 90 kiloyum. xl beden aldim. hep icliksiz giyecek olsam large beden de olurdu ama icligi taktigimda robocop gibi hissediyorum

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı
    knox koruma yumuşak ped şeklinde olanlarmı acaba?
    korumalari sert koruma. ayrica sirt korumasi da benim bir montta gordugum en genis korumalardan.

Motosikleti
    haydi arkadaşlar...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı ushuaia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montun arka tarafi biraz daha uzun. bir de baglanti fermuari var, uygun pantolonlarla arkadan baglanti yapilirsa sorun olmayacaktir.
    ben 1,85 boy 90 kiloyum. xl beden aldim. hep icliksiz giyecek olsam large beden de olurdu ama icligi taktigimda robocop gibi hissediyorum

korumalari sert koruma. ayrica sirt korumasi da benim bir montta gordugum en genis korumalardan.
    omuz dirsek ve sırt korumaları sert plastik dimi hocam?birde yazlık kullanımı nasıl bu montun havalandırma cepleri varmı?

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...dy-pmu670.html Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Bu bildiğin polyester ama şık ve çok güzel bir şekilde rüzgarı ve soğuğu kesiyor. Prohel gibi markaların ürünleri de aynı işi görüyorsa bunun gibi pahalısına gerek yok, fakat mutlaka montun altına böyle bir şey giy, çok iyi koruyor.

Yazlık ve kışlık montunu ayırmanı tavsiye ederim. Yazın mont, kışın kaban (oturduğunda belini kapayacak uzunlukta kaban dediğim) alınmalı aslında. Baharda yazlık mont + Cold killer en temiz çözüm.

Bunun dışında bir defaya mahsus Knox gibi bir koruma seti al, dizlik omuzluk sırtlık, alacağın montların içine taktın mı için rahat olur. Kalın kalın güvenli güvenli giyersin her aldığın montu, pantalonu.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Bende alcam bayadır takip ediyom ama konu açtım takip etmişsindir belki son olarak şunlar arasında venom tercihimiz olcak gibi. Forumdan alcak bi arkadaş daha var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4427466/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9812904/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3895556/detay/
    son muntun boyunda korumalığıda var. Fakat bunlar ped tarzı korumalıklar sanırım. Bu fiyatlarda anca ped korumalıklar oluyo. Venom için şu anda forumda kullanan arkadaşlardan korumasının nasıl olduğunu soruşturuyoruz. Bakalım ne dicekler.

Motosikleti
    http://www.feyizoglu.com/3004-Zeta-3...t_46608.html#0

son bir tane kalmış bu monttan bir yerde buldum...m beden , siyah...cuk oturdu üzerime...150 peşine veriyorlar...ne dersiniz?...

buarada venom sırtı açık bırakıyor...alacaksanız uzun alın montunuzu...yada iyi bir bellik takın...ilerde çıkmasın acısı...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    denemişiniz üzerinize uyduysa içinize sindiyse alın özellikleri güzel montun full koruma 2 katlı içliği var kolları belide ayarlanıyor istediğiniz gibide uzun fiyatıda gayet uygun

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    konu ilgimi çektiği için takipteyim ama yanlış sayfaya yanlış cevap yazmış bulınuyorum bu satırlarıda düzeltmek için yazıyorum.

Motosikleti
    sanırım yarın alacağım...birde pantolon uydurursam değmeyin keyfime...

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omuz dirsek ve sırt korumaları sert plastik dimi hocam?birde yazlık kullanımı nasıl bu montun havalandırma cepleri varmı?
    evet sert plastik. yazin giyilmez, fermuarla acilan havalandirmalar var ama yetmez.

Motosikleti
    arkadaşlar şahsen çevremdekilerin montlarına bakarak ve kendi incelemelerime göre söylüyorum 4 mevsim diye bir mont yok...4 mevsimlikler yazın insanı çok terletiyor...cep havalandırmalarına da güvenmeyin...yüksek süratlerde belki havalandırmayı sağlayabilirler ama yazın şehir içinde hamam gibi olacaktır ...

Motosikleti
    evet son durumlar nedir?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Valla son durum bendeki kafa karışıklığı Biliyosundur forumdan bu sıralar mont arayanlardan biriyim. Araştırdıkça insanın kafası karışıyo sanırım en sonunda her zaman yaptığım gibi bişeye karar verip düşünmeden uygulıcam Sen aldınmı baktığın montu?

Motosikleti
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla son durum bendeki kafa karışıklığı Biliyosundur forumdan bu sıralar mont arayanlardan biriyim. Araştırdıkça insanın kafası karışıyo sanırım en sonunda her zaman yaptığım gibi bişeye karar verip düşünmeden uygulıcam Sen aldınmı baktığın montu?
    bugün gidemedim...yarın ilk iş son kez denemeye gideceğim tabi adam kovalamazsa artık beni...ilk defa bu kadar kararsız kalıyorum...

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eee son durum nedir hocaseko .D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)