Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Neden motorsiklet satamıyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hayalets - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt 250 R
    arkadaşlar 2 tane motorsikletim vardı.mondial 125 kt,Truva 250tr-4 .Mondiali aylarca satmaya uğraştım durdum satamadım kullanırken bi kamyon altına girdikte pert oldu hurdaya çıkartıp çok küçük bi miktara hurdaya sattık.Truva 250 Tr-4 motorumu satmaya çalışıyorum şuanda hiçbir eylem göremiyorum.Satışını kolay hale getirebilmem için önerileriniz i bekliyorum lütfen.Fiyatımı pahalı yazıyoz,yanlış yerleremi müracat ediyoz,yoksam bi şanssızlık uğursuzlukmu var üstümde bilemiyorum.Gördüğüm kadarıyla bazı arkadaşlar takır takır motor satıyorlar forumda.Bi yardımcı olun Allah için.

Herkesin kadir gecesi mübarek ve hayırlara vesile olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    forumdaşım 1 sene önce opel astram vardı 1 sene ilanda durdu çok güzel arabaydı satılmadı, ablam ufak bir kaza yaptı,muayenesi geçti,bakımsız kaldı,hemen hemen istediğim fiyata sattım ve adama herşeyi belirttim. Demem o ki bunlar kısmet işi,senin yapacağın şey fiyatı belki biraz aşağıya çekmek ve biraz sabretmek. Bu arada karamsarlığa kapılmadan sanki yarın satılacakmış gibi davranıp kendini hazırlaman. Şu an bende motosikletimi satılığa koydum 3 hafta oldu bir sürü insan aradı ama kısmetini bekliyor biliyorum. Oyüzden hiç sıkıntı yapmıyorum.
    Hayırlısı olsun, kadr gecen mübarek duaların kabul olsun
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Motosikletinin resimlerini ve özelliklerini buraya koy,birlikte bir satis ilani hazirlayaim.
    Bakalim senin sanssizligin bize bulasacak mi?
    Ya da sansini arttirabilecekmiyiz?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    piyasasını takip ediceksin 4-5 resim koyucaksın resimler gerçekten yeni olacak.100-200lira pazarlık payı bırakıcaksın ama ilanda pazarlık olur yazmamaya özen göster.neyi varsa onu yazıcaksın ilanı okuyan kişide güven hissi oluşacak.görmeye geldiklerinde ilanda böyle yazmıyodu ama diyemiyicek kimse o zaman yüzünde kızarmaz.Benim motorum çok tutulmayan bi 125cc çinli scooter olmasına rağmen ilanı açtığım 2.gün bi kişi aradı görmeye geldi gördüğü gibi aldı gitti.başka kimsede aramadı ilanı kaldırdım kısmet işi alım satım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Gt 250 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...471333/detay/?

böyle bir ilan yaptım.yolunda gitmeyen bir sorun varmı acaba.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    satış için tek strateji makinayı ölü eşşek fiyatına vermendir...zararın neresinden dönersen kardır...üçe beşe bakmayıp ver kurtul bu tarz hurda çin kalıntılarından...

bir millet uyandı artık...şanssızlığına küs...2006/2007 de satardın belki ama artık zor...enayi bulman lazım işi bilmeyen cahil biri çıkarsa bir yeni yetme...belki onlar alır...millet 2000 lirasını neden çöpe atsın ki..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    2.el ybr'ler var piyasada bu fiyata.Biraz daha aşşağı çek fiyatı 1500-1700 aralığında işine yarayan birilerinin çıkma olasılığı kat ve kat artacaktır.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satış için tek strateji makinayı ölü eşşek fiyatına vermendir...zararın neresinden dönersen kardır...üçe beşe bakmayıp ver kurtul bu tarz hurda çin kalıntılarından...

bir millet uyandı artık...şanssızlığına küs...2006/2007 de satardın belki ama artık zor...enayi bulman lazım işi bilmeyen cahil biri çıkarsa bir yeni yetme...belki onlar alır...millet 2000 lirasını neden çöpe atsın ki..
    yorum yazarken biraz daha düşünceli olmakta fayda var bu forumda bu tarz motosiklet kullanan birçok motosiklet sever ya da sizin deyiminizle enayi var elinde 2000 lira belki de daha az parası olup
    cruiser tarzını beğenen bir insan için alınabilecek çin mallarından başka yok. yamaha ya da honda 2000 liraya kaliteli motor sattıda biz mi almadık? yorumu okuyunca ben kendi adıma rahatsız oldum
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    Gt 250 R
    fiyatı aşağı çektim bi miktar..

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT

Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorum yazarken biraz daha düşünceli olmakta fayda var bu forumda bu tarz motosiklet kullanan birçok motosiklet sever ya da sizin deyiminizle enayi var elinde 2000 lira belki de daha az parası olup
    cruiser tarzını beğenen bir insan için alınabilecek çin mallarından başka yok. yamaha ya da honda 2000 liraya kaliteli motor sattıda biz mi almadık? yorumu okuyunca ben kendi adıma rahatsız oldum

siz bunları yazınca aklıma Cem YILMAZ'ın " Ferrari pahalı değil ki siz az kazanıyorsunuz" esprisi geldi...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Motosikleti
    rahatsız oldun ama benim kelamım açık ve nettir...bu motorlara para vermek benim kriterlerime göre enayiliktir...zamanında heyecana hevese kapılıp almış olabilirsin belki ama bu tarz forumlarda oldukca hepimiz bilinçleniyoruz...ben kelamımı Truva için söylemiştim...senin makina regal raptor...ve kaliteli olduğundan şüphem yok...bence sen üzerine alınma...veya bir çapır alacaksam bu segment için bu Bisan Roadstar olurdu...ve geçmiş senelerde neredeyse Bisan Roadstar alıyordum son anda kısmet olmadı...bu üç kuruşa 5 köftelik çapır sevdanız yüzünden zaten piyasa doldu taştı hurda mallarla...

motorum 1000 rr olsaydı bu eleştirim burjuva eleştirisi olurdu veya baba parası yiyen bir yeni yetme olsaydım her türlü bana giydirin ses etmem...ama cbf 150 si olan birinden bu eleştirileri duymak sizleri rahatsız etmesin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    cbr125r
    rahatsız oldun ama benim kelamım açık ve nettir...bu motorlara para vermek benim kriterlerime göre enayiliktir...zamanında heyecana hevese kapılıp almış olabilirsin belki ama bu tarz forumlarda oldukca hepimiz bilinçleniyoruz...ben kelamımı Truva için söylemiştim...senin makina regal raptor...ve kaliteli olduğundan şüphem yok...bence sen üzerine alınma...veya bir çapır alacaksam bu segment için bu Bisan Roadstar olurdu...ve geçmiş senelerde neredeyse Bisan Roadstar alıyordum son anda kısmet olmadı...bu üç kuruşa 5 köftelik çapır sevdanız yüzünden zaten piyasa doldu taştı hurda mallarla...

motorum 1000 rr olsaydı bu eleştirim burjuva eleştirisi olurdu veya baba parası yiyen bir yeni yetme olsaydım her türlü bana giydirin ses etmem...ama cbf 150 si olan birinden bu eleştirileri duymak sizleri rahatsız etmesin...
    piyasada yüzlerce marka var ve herkes kendi seçimini yapıyor. Kişilerin zevkleri ihtiyaçları ve bütçeleri farklı bu sebepten bin liralık motorlarda satılacak yüzbin liralık motorlarda satılacak
    ne ucuz motora binen ne de pahalı motora binen enayi değildir. eğer ki adam zengindir hondaya ne para vericem çin malı cruiser da kaliteli gidip ondan alırım derse işte o zaman söylediğiniz doğru olabilir.
    ama bütçeye göre yapılan seçimlerde enayilikten ziyade imkansızlık dersek daha doğru olacaktır. ben elimde 2000 lira param var ve cruiser motor sevdalısı bir insansam bu sevdadan vazgeçmek yerine
    gidip çin malı bir motor alırım ayrıca şunuda söylemek isterim ki kullandığım motorun çin malı olmasıyla ilgili hiçbir çekincem yok imkanım olmasa skygo truva ya da diğer markalardan alırdım. Yanlış anlamayın
    yıkıcı olmak istemiyorum ama maddi imkansızlıkların insanların motosiklet hevesini baltaladığı bir ülkede çin malı motosiklet kullanan insanlara kötü gözle bakamıyorum hayallerini gerçekleştirdikleri için
    imreniyorum

Motosikleti
    her emtianın bir değeri vardır...bir alıcısı da olduğu aşikar...bu içler acısı durum 2005 ten beri kalitesiz çin mallarının ithaliyle başladı...bindiğim motorun da ÇİN malı olduğunun farkındayım...ama piyasa birazda kriterleri belirler...bu ürünlerin neden bizim gibi 3.dünya ülkelerinde satıldığını ve talep gördüğünü anlayamamak hata olur...maddi kriterlerimiz tabi ki farklı...ama aynı paraya daha kaliteli olup segment olarak eşdeğerde olmayan farklı ürünler var...mesela ne deme...2000 liraya çapır olmayan 2.el temiz başka modeller mevcut...olayı hemen yamaha honda marka savaşlarına getirmeye de lüzum yok...bu mala 2005 yılında 5-6 bin lira verenlerin olduğunu da biliyoruz...sonraları piyasa hareketlenince Sirkecideki bisikletciler bile ithalatcı oldular...şimdi çoğu kapandı sektörden ellerini ayaklarını çektiler...bu ilk motor sevdası ve önlenemez karşıkonulamaz çapır tutkusu hezeyanı yüzünden pazarda aleyhimize işler gelişti...

evet senin bu regal raptorun ve dandirik çapırlara olan haşin bağ nedeniyle ÖTV yi yedik işin gerçeği...Devlet Baba bir vergi kokusu aldı ve motosiklet keyfimiz zenginlik sebebidir dedi vergiyi çaktı... ve seninle aynı zihniyetde ki çin malı olmasa motor alamazdık mantalitesi yüzünden bakalit bidonlar motosiklet muamelesi gördü ve trafik tescile kaydı bile yapıldı...ölümler kazalar belalar arttı...bunlar nüfusa bağlı artmadı bu dandirik motorlara her bebenin binmesiyle oldu...gençlerimiz ölmeye başladı...kafatasları asfaltlarda parçalanmaya başladı...

aynı heyecan koruma ve ekipman için gösterilmedi...ehliyetsiz olarak 24 ay taksitle aldığı 1500 liralık Mondıaliyle maalesef pimi çekilmiş bombalar ipini koparıp trafiğe daldı...ben bile bu forum sayesinde Gelişim Sürücü Kursu sayesinde ite kaka ehliyetimi aldım daha yeni yeni motosiklete dair önlemler almaya başladım...daha yeni bilinç oluştu desem yeridir...

napaydınız...motor almayamıydınız...motor zevki yaşamayayınmı dedik...hondanın yamahaın kucağına herkes otursun mu dedik...

hayır...sadece bu sektör devletin gözüne batmadan kontrollü bir şekilde yavaş yavaş büyüsün istedik...

motora ipini koparan herkes binmesin istedik...

bluğ çağındaki gençler kazalarda pert olup analarını babalarını üzmesin istedik...

baba bana motor al diyen gençlere babaları olm çok pahalı gel sen başka bir şey iste desin istedik...

herkes ybr cbf mi alsın istedik...hayır sadece (örneğin) gv 250 gibi modellerin piyasaya hakim olmasını istedik...yazılacak çok şey var...

mobilete binerim bu uyduruk dandirik çin çapırlarına (veya skutırlarına) binmem...mobilet toplarım o bile daha sağlamdır bunlardan...

almıcan aldırmıcan...ithal edilmeyecek bu işden rant kazanan adam diyecek ki ulen neden ÇİN den daha sağlamını getirip piyasaya sunmuyorum...400 dolara getirdiği çapırı sana 2000-2500 dolara satmayacak..satamayacak...ama siz biraz bilinçli olursanız bu olacak...2005 den beri bilinç sahibi olamadınız en azından 2011 de bu gerçeği görün ve dirilişe geçin istedik...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete işi MSN muhabbetine çevirip konuyu dağıtma .. kadir mübarek gün uğraştırma beni
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    1.800 biraz fazla. Piyasası olmayan bi motosiklet. O fiyata alıcı zor.

Motosikleti
    cbr125r
    her emtianın bir değeri vardır...bir alıcısı da olduğu aşikar...bu içler acısı durum 2005 ten beri kalitesiz çin mallarının ithaliyle başladı...bindiğim motorun da ÇİN malı olduğunun farkındayım...ama piyasa birazda kriterleri belirler...bu ürünlerin neden bizim gibi 3.dünya ülkelerinde satıldığını ve talep gördüğünü anlayamamak hata olur...maddi kriterlerimiz tabi ki farklı...ama aynı paraya daha kaliteli olup segment olarak eşdeğerde olmayan farklı ürünler var...mesela ne deme...2000 liraya çapır olmayan 2.el temiz başka modeller mevcut...olayı hemen yamaha honda marka savaşlarına getirmeye de lüzum yok...bu mala 2005 yılında 5-6 bin lira verenlerin olduğunu da biliyoruz...sonraları piyasa hareketlenince Sirkecideki bisikletciler bile ithalatcı oldular...şimdi çoğu kapandı sektörden ellerini ayaklarını çektiler...bu ilk motor sevdası ve önlenemez karşıkonulamaz çapır tutkusu hezeyanı yüzünden pazarda aleyhimize işler gelişti...

evet senin bu regal raptorun ve dandirik çapırlara olan haşin bağ nedeniyle ÖTV yi yedik işin gerçeği...Devlet Baba bir vergi kokusu aldı ve motosiklet keyfimiz zenginlik sebebidir dedi vergiyi çaktı... ve seninle aynı zihniyetde ki çin malı olmasa motor alamazdık mantalitesi yüzünden bakalit bidonlar motosiklet muamelesi gördü ve trafik tescile kaydı bile yapıldı...ölümler kazalar belalar arttı...bunlar nüfusa bağlı artmadı bu dandirik motorlara her bebenin binmesiyle oldu...gençlerimiz ölmeye başladı...kafatasları asfaltlarda parçalanmaya başladı...

aynı heyecan koruma ve ekipman için gösterilmedi...ehliyetsiz olarak 24 ay taksitle aldığı 1500 liralık Mondıaliyle maalesef pimi çekilmiş bombalar ipini koparıp trafiğe daldı...ben bile bu forum sayesinde Gelişim Sürücü Kursu sayesinde ite kaka ehliyetimi aldım daha yeni yeni motosiklete dair önlemler almaya başladım...daha yeni bilinç oluştu desem yeridir...

napaydınız...motor almayamıydınız...motor zevki yaşamayayınmı dedik...hondanın yamahaın kucağına herkes otursun mu dedik...

hayır...sadece bu sektör devletin gözüne batmadan kontrollü bir şekilde yavaş yavaş büyüsün istedik...

motora ipini koparan herkes binmesin istedik...

bluğ çağındaki gençler kazalarda pert olup analarını babalarını üzmesin istedik...

baba bana motor al diyen gençlere babaları olm çok pahalı gel sen başka bir şey iste desin istedik...

herkes ybr cbf mi alsın istedik...hayır sadece (örneğin) gv 250 gibi modellerin piyasaya hakim olmasını istedik...yazılacak çok şey var...

mobilete binerim bu uyduruk dandirik çin çapırlarına (veya skutırlarına) binmem...mobilet toplarım o bile daha sağlamdır bunlardan...

almıcan aldırmıcan...ithal edilmeyecek bu işden rant kazanan adam diyecek ki ulen neden ÇİN den daha sağlamını getirip piyasaya sunmuyorum...400 dolara getirdiği çapırı sana 2000-2500 dolara satmayacak..satamayacak...ama siz biraz bilinçli olursanız bu olacak...2005 den beri bilinç sahibi olamadınız en azından 2011 de bu gerçeği görün ve dirilişe geçin istedik...

bakış açıları ve imkanlar çok farklı. Evinde musluğu bile tamir edemeyen insanlar varken mobilet toplamak çok kişinin yapacağı iş değil. Çin motorlarının kaliteli olduğunu mantıklı olduğunu da idda etmiyorum
    ama şöyle bir gerçek var ki ülkemizde bir çok ailenin orta sınıf araba ya da motosiklet almaya gücü yetmiyor. işte bu kısımda çin malı ürünler devreye giriyor. insanlar için ulaşım aracı zorunluluk ama herkes toplu
    taşıma kullanmak zorunda değil. parası olan kaliteli bir arabaya biner kaliteli bir motor alır az parası olanda parasına göre bir araba ya da motor alır. motor konusunda bir diğer husus ise heves ve istek.
    motosikletçilerin çoğunda bir heves vardır tutku vardır. insanları çin malı motor almaya iten bu hevesse motorun kalitesi ne olursa olsun alacaklardır. ülkemizde dışarıdan gelen ürünlere yüksek bir standart
    koyulmuş olsaydı birçok çin malı motor ülkemize giremeyecek kaliteli motorların fiyatı ise şu an olduğundan daha yüksek olacaktı. ama şimdi şu şöyle olsa bu böyle olsa demekle birşey değicek değil.
    çin malı motorlar ülkemizde yaygın olarak kullanılmakta ve motor için az bir bütçe ayıran insanların hayallerini süslemektedir. herkes kendi mantığına ve bütçesine göre alışveriş yapar eğer böyle olmasaydı
    tek bir marka ve tek bir model olurdu herkes onu alırdı. ben regal raptor motorumla dünya turu yapmaya çıkmıyorum ya da üzerine yük bağlayıp onu taşımıyorum. kısa mesafelerde bakımını yaparak kullanıyorum
    benim bu motordan beklediğim bu ve fazlasıyla karşılıyor. olurda bir gün beklentim artarsa o zaman beklentilerimi karşılayacak kalitede başka bir motor alırım.
    son olarak gençlerin yaptığı kazalar ve sorumsuzluklar çin malı motorların değil şahısların kendi bilinçsizliğinden ve kazaya sebebiyet veren diğer unsurlardan dolayıdır.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tartışmanızı bölüyorum ama.. Hayalets kardeşim bence motorunu güzelce en ince ayrıntısına kadar temizle,lastiklerin yanaklarını parlat,jant kollarını güzelce sil ve daha kaliteli fotoğraf çeken bi cihazla motorun o halini fotoğrafla,alıcı ilana baktığında diğer truvalardan bi farkı olmalı,albenisi daha fazla olmalı..

çok güzel hasarlarını çiziğini falan da yazmıssın,onlarıda fotoğrafla ki alıcı arayp aramycağna değip değmiyceğne karar versin,benim fikrim bu,ben bi ilana baktığımda önce fotoğraflarından temizliğine bakarım,eğer kasa cezbederse gelip mekanik kısmının temizliğine bakarım..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HaydarBıçak

Konuyu dağıtmayın. metehanla fikir alışverişi için başka bi iletişim yolu deneyebilirsiniz..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu ben bu chopper ilanını bir yerde daha gördüm gibi belki de dejavu oldum ama bilemedim şimdi

Motosikleti
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete işi MSN muhabbetine çevirip konuyu dağıtma .. kadir mübarek gün uğraştırma beni
    Kan kokusu alıp kilometrelerce öteden gelen köpek balıkları gibi (teşbihte hata olmaz) polemiğin kokusunu aldın ve kafama balyozu indirdin tebrik ederim seni... valla Olcan olaydı bu uyarıyı bile yapmazdı direkt pompiş

yazdıklarımı bir okusan var ya hak vereceksin ama yüzeysel bakıyorsun yine olaylara...her zaman ki düşüncelerin beton gibi çok sert...değişmez... neyse nübarek gecede dütlenmek istemiyorum...ben uzatmayayım muhabbeti...burda noktalayayım...

bakış açıları ve imkanlar çok farklı. Evinde musluğu bile tamir edemeyen insanlar varken mobilet toplamak çok kişinin yapacağı iş değil. Çin motorlarının kaliteli olduğunu mantıklı olduğunu da idda etmiyorum
    ama şöyle bir gerçek var ki ülkemizde bir çok ailenin orta sınıf araba ya da motosiklet almaya gücü yetmiyor. işte bu kısımda çin malı ürünler devreye giriyor. insanlar için ulaşım aracı zorunluluk ama herkes toplu
    taşıma kullanmak zorunda değil. parası olan kaliteli bir arabaya biner kaliteli bir motor alır az parası olanda parasına göre bir araba ya da motor alır. motor konusunda bir diğer husus ise heves ve istek.
    motosikletçilerin çoğunda bir heves vardır tutku vardır. insanları çin malı motor almaya iten bu hevesse motorun kalitesi ne olursa olsun alacaklardır. ülkemizde dışarıdan gelen ürünlere yüksek bir standart
    koyulmuş olsaydı birçok çin malı motor ülkemize giremeyecek kaliteli motorların fiyatı ise şu an olduğundan daha yüksek olacaktı. ama şimdi şu şöyle olsa bu böyle olsa demekle birşey değicek değil.
    çin malı motorlar ülkemizde yaygın olarak kullanılmakta ve motor için az bir bütçe ayıran insanların hayallerini süslemektedir. herkes kendi mantığına ve bütçesine göre alışveriş yapar eğer böyle olmasaydı
    tek bir marka ve tek bir model olurdu herkes onu alırdı. ben regal raptor motorumla dünya turu yapmaya çıkmıyorum ya da üzerine yük bağlayıp onu taşımıyorum. kısa mesafelerde bakımını yaparak kullanıyorum
    benim bu motordan beklediğim bu ve fazlasıyla karşılıyor. olurda bir gün beklentim artarsa o zaman beklentilerimi karşılayacak kalitede başka bir motor alırım.
    son olarak gençlerin yaptığı kazalar ve sorumsuzluklar çin malı motorların değil şahısların kendi bilinçsizliğinden ve kazaya sebebiyet veren diğer unsurlardan dolayıdır.

beni anlamaya gayret ettiğin için teşekkür ederim...modlar uyardı uslu çocuk ol diye...müsadenle konudan ayrılıyorum...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)