Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

İstanbul-Chopper-Kulüp

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ben yine yokum listede :( Tamam arabamızda var . Daha ne lazım anlamadımki
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DayDream
    ...GÜNCEL...

Tarih : 08 Ocak 2010

Saat : 18,00

Yer : Bostancı (www.dogalgazci.net sitesinde var tel ulaşım bilgileri )

Sadece tanışma toplantısı olduğu üzere,Motosiklet ile katılım zorunluluğu yoktur!!!

1.GV650i
    2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5- acayüp :D

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yine yokum listede :( Tamam arabamızda var . Daha ne lazım anlamadımki
    Herkes kendini eklerse daha güzel olur diye düşündüm

...GÜNCEL...

Sadece tanışma toplantısı olduğu üzere,Motosiklet ile katılım zorunluluğu yoktur!!!

1.GV650i (kendi işyerinde katılır heralde )
    2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5.acayüp

Motosikleti
    yamaha virago

.

Alıntı kansey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    isim için benimde bir önerim olucak..............deep brotherhood.............deriin kardeşlik anlamında.....
    toprak sen kırklarelindendin galiba dimi neresinden.ve tanışma faslına katılabilecekmisin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:55 ----------

Alıntı garberbuena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de gözden biraz uzak olmalı ama her an gidebilceğimiz bi yerde olmalı ... hani tutup da beylikdüzü gibi biyerde falan olursa baya uzak olur
    işte bu msja fena halde moralim bozuldu garberbuena kardeşim.o senin tutupta beylikdüzü gibi biyerde falan olursa bayağı uzak olur dediğin yere ben bir buçuk saat uzaklıktayım silivrideyim.ve sizin bahsettiğiniz;kartallar,maltepeler,bostancılar bana 3-4saatlik uzaklıkta yerler.ben bunu bildiğim halde sırf birseyler olsun.birlikte olalım dostluklar kuralım diye yol meselesini hiç bir şekilde sorun etmedim.kaldı ki burasıda istanbul.benimle beraber burdan gelecek 6arkadasım daha var.istanbul sınırları içerisinde hiç bir yeri sorun etmeyiz.ama siz otrafa yakın olduğunuz için bu olay yanı başınızda gerçekleşsin istiyorsanız bunu bize peşin peşin söyleyinde bizde bu işe şimdiden heves edip yanaşmayalım.veya anadolu yakasındaki arkadaşlar tarafından kurulsun.birde bu külübün avrupa yakasında ki arkadaslarımız için olan bir kardeş şubesi daha olsun. o da beylikdüzünde olsun.ne bana yakın olsun nede size yakın.istanbulun gelişen mekanı her iki yakanın ortası beylikdüzünde olsunuyarmı.?

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı papaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toprak sen kırklarelindendin galiba dimi neresinden.ve tanışma faslına katılabilecekmisin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:55 ----------

işte bu msja fena halde moralim bozuldu garberbuena kardeşim.o senin tutupta beylikdüzü gibi biyerde falan olursa bayağı uzak olur dediğin yere ben bir buçuk saat uzaklıktayım silivrideyim.ve sizin bahsettiğiniz;kartallar,maltepeler,bostancılar bana 3-4saatlik uzaklıkta yerler.ben bunu bildiğim halde sırf birseyler olsun.birlikte olalım dostluklar kuralım diye yol meselesini hiç bir şekilde sorun etmedim.kaldı ki burasıda istanbul.benimle beraber burdan gelecek 6arkadasım daha var.istanbul sınırları içerisinde hiç bir yeri sorun etmeyiz.ama siz otrafa yakın olduğunuz için bu olay yanı başınızda gerçekleşsin istiyorsanız bunu bize peşin peşin söyleyinde bizde bu işe şimdiden heves edip yanaşmayalım.veya anadolu yakasındaki arkadaşlar tarafından kurulsun.birde bu külübün avrupa yakasında ki arkadaslarımız için olan bir kardeş şubesi daha olsun. o da beylikdüzünde olsun.ne bana yakın olsun nede size yakın.istanbulun gelişen mekanı her iki yakanın ortası beylikdüzünde olsunuyarmı.?

Bunları konuşabilmemiz için öncelikle bir araya gelmek lazım değil mi?

Buradan ne desek boş, kimi kurusıkı atıyor olabilir, kimi çok ciddi olabilir...

Öncelikle böyle bir mekanı oluşturmayı düşünen "GV650i" mekanında buluşuyoruz, herşeyi konuşuyoruz...

Katılmak isteyen buyursun;

2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5.acayüp

Motosikleti
    DayDream
    [/COLOR]

vay kardeşim bilmiyodum ordan olduğunu bulunur bi orta yol elbet

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5.acayüp
    6.audioslave

Hava nasıl olursa olsun motorla gelmek zorundayım

Markopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Gts 250İ Evo
    Sürekli takip etmekteyim burayı, buluşma yerine gelmeye çalışırım, net bir şey söyleyemediğim için listeye kendimi eklemedim. Güzel bir oluşum içindeyiz, umarım herşey yolunda gider, Yer konusunda avrupa mı anadolu yakasımı daha uygun bilemiyorum ama diğer arkadaşlarında dediği gibi gözden uzak bir yer olması daha uygun olur düşüncesindeyim, çünkü yerleşim yerlerine yakın bir yer yada içerisinde olması motorlarımızın gürültülü olduğundan sıkıntı çıkarabilir. Acele etmeden yavaş ama emin adımlarla ilerlememiz daha güzel olucaktır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:50 ----------

Alıntı garberbuena adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay kardeşim bilmiyodum ordan olduğunu bulunur bi orta yol elbet
    Yol konusu Motorlar için dert olmaz herhalde, bende Başakşehirde oturuyorum işyerimde Büyükçekmecede
    Kötümser yanlız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte ışığı ve de gelecek treni görür
    GARAJ Müdavimi

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Fikir paylaşımı ve özellikle cruiser kullanıcı dostlarımızla tanışmak için bir aksilik olmassa bende geleceğim.

birlikte yol yapmayı da isterim,grup sürüşü ve kuralları ile geziler de birlikte yol almaya özellikle varım!

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir paylaşımı ve özellikle cruiser kullanıcı dostlarımızla tanışmak için bir aksilik olmassa bende geleceğim.

birlikte yol yapmayı da isterim,grup sürüşü ve kuralları ile geziler de birlikte yol almaya özellikle varım!
    Seni de ekliyorum

2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5.acayüp
    6.audioslave
    7.tombo

GELECEK ARKADAŞLAR LÜTFEN KENDİNİZİ EKLEYİNİZ!!!

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    belirlenen saat itibari ile büyük ihtimal bana uygun olmayacak gibi görünüyor..

Motosikleti
    yamaha virago
    Alıntı Pause adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunları konuşabilmemiz için öncelikle bir araya gelmek lazım değil mi?

Buradan ne desek boş, kimi kurusıkı atıyor olabilir, kimi çok ciddi olabilir...

Öncelikle böyle bir mekanı oluşturmayı düşünen "GV650i" mekanında buluşuyoruz, herşeyi konuşuyoruz...

Katılmak isteyen buyursun;

2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5.acayüp
    ilk olarak pazar denmişti haftalık iznimi pazara yazdırdım yalvar yakar.sonra cumartesiye döndü müdürle papaz olacazizni değiştirmek yerine cumartesi izinli olan bi arkadaşımdan rica edecem onun yerine izin kullanacam o da benim yerime pazar izin kullanıcak.tabi kabul ederse.bu arada biz 6 arkadaş gelecektik ama onlara olayı ilk anlatığımda hemen pazara izin aldılar.şimdi cumartesiye alındığını söylemedim. önce ben birisiyle iznimi değiştireyim de öyle söyliyim.şimdi söylersem onlarda değiştirmek ister sakata geliriz

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi akşam saati daha oygun olur diye tahmin etmiştim herkes için. inşallah gelirsin de tanışma fırsatımız olur...

2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5.acayüp
    6.audioslave
    7.tombo

Motosikleti
    yamaha virago

.

tabiki motor zorunluluğu yok ama bu kadar fazla tekrar edersek istanbul otobüs kulübü kuracaz sonunda.ARKADAŞLAR BU BİR MOTORCU TANIŞMA KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA TOPLANTISIDIR.MÜMKÜN OLDUĞUNCA MOTORLA KATILMAK EN GÜZELİDİR.ÇOK ÖNEMLİ BİR PROBLEMİNİZ OLMADIKÇA MOTORUNUZLA BİRLİKTE GELMEYE ÇALIŞIN.BİZ TANIŞIRKEN ONLARDA BİRBİRLERİ İLE TANIŞSINLAR

Motosikleti
    Honda SHADOW
    tabiki motor zorunluluğu yok ama bu kadar fazla tekrar edersek istanbul otobüs kulübü kuracaz sonunda.ARKADAŞLAR BU BİR MOTORCU TANIŞMA KAYNAŞMA VE DAYANIŞMA TOPLANTISIDIR.MÜMKÜN OLDUĞUNCA MOTORLA KATILMAK EN GÜZELİDİR.ÇOK ÖNEMLİ BİR PROBLEMİNİZ OLMADIKÇA MOTORUNUZLA BİRLİKTE GELMEYE ÇALIŞIN.BİZ TANIŞIRKEN ONLARDA BİRBİRLERİ İLE TANIŞSINLAR
    Doğru söze ne denir

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben sabah 10 dan sonra yerimdeyim toplantımızda gece 23 e kadar sürebilir sizin için hangi saat uygunsa bekleriz toplantı zamanı gelirseniz diger arkadaşlarlada tanışma imkanı olur daha önce gelirseniz biz tanışır fikirlerini ögrenir arkadaşlarada iletiriz olmazsa her zaman kapımız açıktır gelmeden bir tel açın burda olalım bazen saga sola gidebiliyorum çünki.
    artkadaşlar her türlü gelebelirsiniz hangisi kolayınıza gelirse hatta ışınlanabilirisinizde (mevlana hazretleri ne demiş gell ne olursan ol yeterki gel) yeterki gelin yerimizi bulamıyanlar telefonu not etsin. bostancı sanayi sitesinin yanına gelenler içerenköy camini sorsunlar oraya çok yakın yerimiz.

Motosikleti
    Honda SHADOW
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben sabah 10 dan sonra yerimdeyim toplantımızda gece 23 e kadar sürebilir sizin için hangi saat uygunsa bekleriz toplantı zamanı gelirseniz diger arkadaşlarlada tanışma imkanı olur daha önce gelirseniz biz tanışır fikirlerini ögrenir arkadaşlarada iletiriz olmazsa her zaman kapımız açıktır gelmeden bir tel açın burda olalım bazen saga sola gidebiliyorum çünki.
    artkadaşlar her türlü gelebelirsiniz hangisi kolayınıza gelirse hatta ışınlanabilirisinizde (mevlana hazretleri ne demiş gell ne olursan ol yeterki gel) yeterki gelin yerimizi bulamıyanlar telefonu not etsin. bostancı sanayi sitesinin yanına gelenler içerenköy camini sorsunlar oraya çok yakın yerimiz.
    Her şey burada açık gönüller bir olsun, bir gönüllerin hepsi destek olsun, el birliğiyle yapalım bu işi...

Motosikleti
    DayDream
    ileriyi düşünürek bi arkadaşımla konuştum ben de grafik tasarım okuyo kendisi logo konusunda yardımcı olabilirmiş ileride ..

meyto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv250
    Alıntı Pause adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi akşam saati daha oygun olur diye tahmin etmiştim herkes için. inşallah gelirsin de tanışma fırsatımız olur...

2.pause
    3.garberbuena
    4.inzell
    5.acayüp
    6.audioslave
    7.tombo
    bven nerdeyim acaba kerndimi göremiyorum bide bu tarihte yanlişlıkmı var.. 2010 diyo

Motosikleti
    DayDream
    Alıntı meyto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bven nerdeyim acaba kerndimi göremiyorum bide bu tarihte yanlişlıkmı var.. 2010 diyo
    harbi tarih yanlış olmuş ve kimse farketmemiş işe bak :D

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)