Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hedef gösterildiler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Sahil şeridinde motosikletleriyle hız sınırını aşan ve bir cambaz gibi aracın üzerine çıkarak motosikletin ön kısmını havaya kaldıran çılgın gençler yanlarından geçen otomobildekilerin hayret dolu bakışları arasında yolculuklarına böyle devam ettiler.

Çılgınlıkta sınır tanımayan ve gösterilerini korkusuzca gerçekleştiren gençler karayolunda seyreden araçları bir bir geride bıraktılar. İnanılmaz gösterileriyle tehlikenin doruklarında gezen çılgın gençler karayolunda bir heyecan kasırgası estirdiler.

Gösterilerini gerçekleştirmek için özellikle trafik denetiminin az olduğu yeri seçen gençler akrobasilerini korkusuzca sergilediler.
    Alıntı : http://www.iha.com.tr/haber/videowat...id=5121&cid=11

Evet arkadaşlar tv'lerdeki haber spikerleri Trafik polislerini göreve davet ettiler. Olayı hoş gördüğümden değil ama yaşamını yitiren bunca eğitimli güzel kardeşlerimizin trafikteki acı ölümlerinde kimse kimseyi göreve davet etmedi de, bu olaymı bukadar göze battı anlamak zor.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bu video çok eski daha önce Metehan abimiz vermişti sanırım iranlı gençler akrobasi yapıyor diye ama tam hatırlamıyorum

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    bu video yine mi hortladı.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Motosikleti
    iha haber ajansı ve tv kanalları izmir olarak haberi yayınladı.
    İzlenme Sayısı : 877
    Yayımlanma Tarihi : 23.08.2009 15:40:50

Görüntünün eski yada hortlamış olmasından ziyade amaç ve fikirleriniz varsa onları paylaşalım.

Görüntüler eski ise yayınlanmasındaki kasıt nedir?

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    İHA bu videoyu izmirde yapılmış gibi gösterip bi ton para kırıyor.ç Motosiklet federasyon başkanları kulüp başkanları İHA NIN BU EDEPSİZLİĞİNE GÖZ YUMUYOR. Biz motosikletlileri kurban gibi gösterip tonla para kazanıyorlar. Yazık yazık..
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    İşte klavyene sağlık benimde takıldığım husus bu. Düşüncelerinizi almak istedim bu durum hakkında. Teşekkürler BerKToprak

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar tv'lerdeki haber spikerleri Trafik polislerini göreve davet ettiler. Olayı hoş gördüğümden değil ama yaşamını yitiren bunca eğitimli güzel kardeşlerimizin trafikteki acı ölümlerinde kimse kimseyi göreve davet etmedi de, bu olaymı bukadar göze battı anlamak zor.
    evet haklısın bu kadar motor kullanmanın bilincinde olan arkadaşları kaybettik sadece bu olay mı polislerimizi göreve davet edicek ??

hergün nerdeyse bir kaza haberi okuyoruz gazetede birkaç zıpır cıkıp bunları yapınca olay oluyor
    http://img30.imageshack.us/img30/9673/imageqhg7.gif

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Bunlar hafta sonu aksamları modifiye arabalarla birlikte karşıyaka bostanlıda da toplanıyolar polis gelip gençler huzuru bozyalım diyip gidiyo çünkü hepsi zengin çocugu genelde lambalardan lambalara da yarışıyolar bi çift araba bi çift motor

Motosikleti
    Trafikte değerimizin veya önceliğimizin olmadığı bir gerçek ama bukadarda yüzümüze bunu vurmak...!

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    Yayınlıyacak haber bulamıyolar, öle ne çıkarsak süre doldursak diye yayınlıyorlar...

Sağlam ceza vermek lazım bunlara, kask yok, trafikte tehlike yaratıyolar...
    Yani yolda böyle zevzekler yüzünden başıma bişey gelse ve eğer kazadan sağ çıkarsam, bu sefer ben o adamların başına azrail olurum...
    Affı yok bölyle bişeyin... Saçma insanlar...
    Dönüşüm muhteşem olacak...

Motosikleti
    POLİSLER ANCAK BİZLERİ DURDURUR ODA GÖREN İŞİNİ YAPIYO DESİN DİYE

Motosikleti
    Burgman UH 150
    hergün motor üzerindeyim kışın bile polisler kafalarına göre takılıp duruyorlar full korumalı motorları durduruyorlar ama korumasız olanlar polislerin yanında vızır vızır geçiyorlar vallahi ben bu işe akıl sır erdiremedim galiba ceza kesicek parası olan birilerini arıyorlar da ondan mıdır ???
    http://img30.imageshack.us/img30/9673/imageqhg7.gif

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu video çok eski daha önce Metehan abimiz vermişti sanırım iranlı gençler akrobasi yapıyor diye ama tam hatırlamıyorum
    Metehan'ın konusundaki video farklı.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...areketler.html

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehanın konusundaki video farklı

http://www.motosiklet.net/forum/moto...areketler.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...rcyclists.html
    özürdilerim yanlış olmuş doğrusu burda

başlığı açan sey_47 nickli arkadaşmış

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bu olay tamamen asparagas arkadaslar bır arkadasım geldı soledı dun gece butun tvlerde bu goruntuler ızmırlı motorcular adıyla yayınlanmıs ancak goruntuler eskı bır fılme aitmiş rtuke gereklı sıkayetlerı yapmıslar ancak ne sonuc cıkar bılmıyorum bu haber hangı maksatla yapılır kım tarafında nıye yapılır sorusturulması lazım ve motosıklet federasyonu ki varsa ole bır federasyon!!!!! bu haberle ılgılı gereklı arastırmayı yapmaları gerekmektedır cunku motorcularla ılgılı cok yanlıs yapılan ve olumcul sonuclara neden olcak bır yayındır..
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Caddedeki modifiyeli arabaların "S" virajında ters yönden drift yapması konusunda kimse göreve davet etmiyor ama polisleri nedense.

Tuğper'in ölümünde birçok noktada polislerin ihmalkarlığı ve sonraki süreçte delillerin karartılması konusunda da kimse birşey yapmıyor tabiiki.

Yazık..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 PM ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu olay tamamen asparagas arkadaslar bır arkadasım geldı soledı dun gece butun tvlerde bu goruntuler ızmırlı motorcular adıyla yayınlanmıs ancak goruntuler eskı bır fılme aitmiş rtuke gereklı sıkayetlerı yapmıslar ancak ne sonuc cıkar bılmıyorum bu haber hangı maksatla yapılır kım tarafında nıye yapılır sorusturulması lazım ve motosıklet federasyonu ki varsa ole bır federasyon!!!!! bu haberle ılgılı gereklı arastırmayı yapmaları gerekmektedır cunku motorcularla ılgılı cok yanlıs yapılan ve olumcul sonuclara neden olcak bır yayındır..

Böyle bir sorumsuzluğu nasıl yaparlar aklım almıyor.

Haber ahlakı yok bu insanlarda.

Tekzip yayınlamaları gerekir bu durumda.

Motosikleti
    scuderia06, dreamdark düşüncelerinize katılıyorum.Teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caddedeki modifiyeli arabaların "S" virajında ters yönden drift yapması konusunda kimse göreve davet etmiyor ama polisleri nedense.

Tuğper'in ölümünde birçok noktada polislerin ihmalkarlığı ve sonraki süreçte delillerin karartılması konusunda da kimse birşey yapmıyor tabiiki.

Yazık..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 PM ----------

Böyle bir sorumsuzluğu nasıl yaparlar aklım almıyor.

Haber ahlakı yok bu insanlarda.

Tekzip yayınlamaları gerekir bu durumda.
    S VIRAJINI BILIYORUM + MALTEPE SAHIL YOLUNDA DA COK YARIS YAPIYOLAR

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    bu haberden sonra haberı ızleye milyonlarca otomobıl suruculerı bızlerı yolda sınek gıbı ezmeye calısmassa ıyıdır nasıl, bı suru duzgun motorcunun hayatını tehlikeye atacak ,tamamen asparagas bir haber yapılıyor,sırf bunları ızleyıp kıl kapan bır insan yolda sizi sıkıstırsa olume sebep verse iha da kım vercek bunun hesabını!!!...Allahından bulsunlar bu haberi yapanlar ramazan ramazan ınsanın dinden cıkarır bunlar
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu haberden sonra haberı ızleye milyonlarca otomobıl suruculerı bızlerı yolda sınek gıbı ezmeye calısmassa ıyıdır nasıl, bı suru duzgun motorcunun hayatını tehlikeye atacak ,tamamen asparagas bir haber yapılıyor,sırf bunları ızleyıp kıl kapan bır insan yolda sizi sıkıstırsa olume sebep verse iha da kım vercek bunun hesabını!!!...Allahından bulsunlar bu haberi yapanlar ramazan ramazan ınsanın dinden cıkarır bunlar
    ya bi de face book ta bir yayılmış göreceksiniz. 2 gün önce kardeşim gösterdi. abi izmirli gençlere bak diye ben de dedim daha önce MT de verildi diye.

iha da facebook tan almış

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler