Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Honda CBR 125 in Uçuk Kaçık Parça Fiyatları..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman alırsanda yere yatırma...gerekirse kendini motorun altına at sana bişey olsun ona olmasın...
    zuhahahhahahahahahahahhahhahhahahhahahha mete_han abı ztn ben kazaları gecrdgmde kendıme degl makınaya bakıodum tabı Allah korusun artık dikkatliyim hız yapmıyorum pek... yerıne göre...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    rmz 200 gy
    bune ya abı bukadarucuk fıyatlarmı olurya sankı aırbus mubarek
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zuhahahhahahahahahahahhahhahhahahhahahha mete_han abı ztn ben kazaları gecrdgmde kendıme degl makınaya bakıodum tabı Allah korusun artık dikkatliyim hız yapmıyorum pek... yerıne göre...
    bende gözümü açmışsam hemen motor bakıyorum valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    ya bukadar uçuk paralar vermektense normal bi serviste yan sanayi kullansak, çünkü ben kaza yaparsam Allah göstermesin.. bukadar parayı toplayamam...
    bence fiyatları daha makul seviyeye çeksinler..
    Allah Hepinizi, Kazadan, Beladan Korusun!:salut: Çok hız yapmayın arkdaşlar, hareket felan hiç yapmayın.. dikkat edin... Ayhan Sözen: Motosiklet Hayranlarından birisiyim işte...:queen:
    İlgi alanım sportif motorlar üzerine

astral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera, Derbi, Yamaha, Piaggio, Aprilia, Ducati, F
    bende runner 180 var,hem cbr'dan daha hızlı hem rahat...parçalarıda ucuz ama yurtdışında,burda sorsan kol gibi!Bende ne yapıyorum herşeyi dışarıdan getiriyorum,örnek yeni getirdiklerim,komple debriyaj 80ytl,arka fren balataları 20,ön 20YTL,komple far üstü kapak grenaj 35YTL,komple 7 renk boyalı modifiyeli abs plastik grenaj alırsanız 400,orjinal grenajları alırsanız 200YTL,çift ön-arka lastik pirelli 150YTL,krank hariç komple motor(segamlar,piston,silindir vs 400ytl...kafam rahat geziyorum,birşey gerekirse oturuyorum bilgisayara veriyorum siparişi 15günde elimde...cbr almaya ne gerek var

HRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150ZAT
    bir ekleme yapayım motor kilit sistemi ( hani anahtarla sola döndürünce kitleniyo ya ) 400 YTL bu yedek parça fiyatları motora kıyasla gerçekten çok abartı Metehan abimize katılıyorum
    Bundan böyle aşkım mevlamdır, Kanmam yalana
    Dizginsiz aklım belalımdır almam yanıma

ozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600 (2006)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu motor bu olduğu yerde bile düşer,hayatımda motor düşürmedim diyen yoktuuuuur,yarsa da doğruyu söylemiyordur.

ben düşürmedim :D ...

ilk motorum honda titandı 1 sene yağ değişmedi buji değişmedi baskı balata bitikdi öyle bindim.. benden önceki sahibi neler yaptı allah bilir??
    taş gibiydi 96 japondu ... Yaptırdım; buji + baskı balata + yağ 35YTL verdim 2006 mart gibi...

Şimdi gözümü cbr125e dikmiştim. Bide 2008 yeni kasayı görün.. offf nası tatlı geldi ama parçaların bu kadar pahalı olduğunu bilseydim hevesim içimde patlamazdı :D
    o parayı ona verene kadar biras daha sıkar 2. el en kötü 600cc race alırım

paran kadar japon al!
    O.Z.Y.

Motosikleti
    Alıntı astral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende runner 180 var,hem cbr'dan daha hızlı hem rahat...parçalarıda ucuz ama yurtdışında,burda sorsan kol gibi!Bende ne yapıyorum herşeyi dışarıdan getiriyorum,örnek yeni getirdiklerim,komple debriyaj 80ytl,arka fren balataları 20,ön 20YTL,komple far üstü kapak grenaj 35YTL,komple 7 renk boyalı modifiyeli abs plastik grenaj alırsanız 400,orjinal grenajları alırsanız 200YTL,çift ön-arka lastik pirelli 150YTL,krank hariç komple motor(segamlar,piston,silindir vs 400ytl...kafam rahat geziyorum,birşey gerekirse oturuyorum bilgisayara veriyorum siparişi 15günde elimde...cbr almaya ne gerek var
    keşke biraz ingilizcem olsaydı o alışveriş sitelerinden çok şey alırdım...birde kredi kartlarımı bu alışveriş olayına kapattım...artık hiç alamam...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    mete abi benım ılk motor cbr 125 ti iki kere dustum ve sinyal camı kırıldı japonla yapıstırdım ıkısındede bu kadar fahiş fiyat olmamamı lazım ne kadar kalıtelı olursa olsun kaliteye soyleyecek lafım yok ama dandik bir sinyal 150 ytl bence marka altında cok para kazanıyorlar ve buna yapılacak bir sey de yok sanırım kazasız belasız sürüşler
    gül bahçesine girenler gül olmasalarda gül kokarlar ( SUZUKİ --- KATANA )

Motosikleti
    Alıntı ata_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi benım ılk motor cbr 125 ti iki kere dustum ve sinyal camı kırıldı japonla yapıstırdım ıkısındede bu kadar fahiş fiyat olmamamı lazım ne kadar kalıtelı olursa olsun kaliteye soyleyecek lafım yok ama dandik bir sinyal 150 ytl bence marka altında cok para kazanıyorlar ve buna yapılacak bir sey de yok sanırım kazasız belasız sürüşler
    bu kazığın ötesinde bi durum...gülü seven dikenine katlanırla açıklanamaz bazı şeyler...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ata_06
    Sinyal camı kırıldıysa sinyal camı 7 ytl...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

rockhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250
    tamda cbr 125 almaya karar vermiştim ama vazgeçtim,artık yamaha ybr 125 e talibiz :(

Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ata_06
    Sinyal camı kırıldıysa sinyal camı 7 ytl...
    sadece sinyal camının degiştigini bilmiyordum gec olsada ögrenmiş oldum sayende ,japonla orj gibi oldu

Alıntı rockhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamda cbr 125 almaya karar vermiştim ama vazgeçtim,artık yamaha ybr 125 e talibiz :(
    baslangıc için cbr 125 cok ıyı bir motor o kadar zorladım düştüm vb devir redline olmadan az degiştirmişimdir ve gosterişli ybr kurye motoru olarak daha cok kullanılıyor parçası pahalıda olsa yeni baslamıs olsam cbr 125 alırım cok dayanıklı ve su sogutmalı
    gül bahçesine girenler gül olmasalarda gül kokarlar ( SUZUKİ --- KATANA )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    deer 152 ve honda kintic style: alıcam yeter ki mt istesin
    çok pahalı beaaaaaaaaaaaaaaa

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    metehan abi iyi hos yazmissin herkesin yuregne ne serpmissin bilmiorum

cbr125 sacma yedek parca fiyatlarndan vazgectk diyelm

o zaman smdi racingle baslamak isteyen arkadaslar naabcak?

yzf r125 trye gtrtlmio gsx-r125 gelcegi mechul

ninja 250r 155 kilo makina biras agir yeni baslayacaklar icin

o zaman gerye cin mali cibirlar kalio abi

haksizmiyim?

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hurdacılarda bulur mu arkadaşlar acaba parçaları =)) bir cıbır bir cıbıra gel beraber cıbırdaşalım demiş olur =)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi iyi hos yazmissin herkesin yuregne ne serpmissin bilmiorum

cbr125 sacma yedek parca fiyatlarndan vazgectk diyelm

o zaman smdi racingle baslamak isteyen arkadaslar naabcak?

yzf r125 trye gtrtlmio gsx-r125 gelcegi mechul

ninja 250r 155 kilo makina biras agir yeni baslayacaklar icin

o zaman gerye cin mali cibirlar kalio abi

haksizmiyim?
    sayın kardeşim RACING başlangıcı diye bir kavram yok...böyle bir kategori yok aslında...varda kağıt üstünde belki...125 cc racıng olmaz...cbr 125 i HONDA racıng bölümünde gösteriyorsa bu bir strateji...ya bu makinanın hakkı olan granajı verir...torku gücü verir yada buna racıng demez...mantıken böyle değilmi sence...ne alacağını alternatif üretemiyorum...paşa keyfiniz bilir...ben sadece bu motoru aldığınızda yaşayabileceğiniz gerçekleri anlatmaya çalıştım...

racıng denen alet 600 cc den başlar...altında bir cc düşünülemez...ha biz cbr 125 aldık racıng bu derseniz mahalenizdeki 10 yaşındaki bebeler buna inanır...vayy abiye bak altında makina var derler...ama gerçek motorcu bunların 5 para etmeyen bi ürün olduğunu anlar...HYO gt 250 r en azından görüntü olarak tatmin edici...gücüde idare eder diyelim...oda racıng değil...

ne alacağını söylemek benim işim değil bana düşmez...ama ne almayacağını söylemezsem kendimden utanırım...

Motosikleti
    haklisin abi,

biz gorunum olarak oturus farki olaraktan bahsetmistim.

hyo 160 kilo cbr600rrden agir makine o mtora gore ondan daha kucuk

neyse genede ayinlattigin icin saolasin metehan abi

Izmir liseli Mtciler

Motosikleti
    haklisin abi,

Izmir liseli Mtciler
    işte sorun burada sevgili İzmirli hemşocum...ne istediğinizi bilmiyorsunuz...ne almak istediğinizi düşünmüyorsunuz...ama CBR 125 fanından geçilmiyor nedense ortalık...bak kimseyi küçümsemem ..asla yapmam bunu...ama cbr 125 sahaplarının veya heveslilerinin çoğu 15-24 yaş gurub...herşey heves...bende Honda cbf sahabıyım...niye kendi kullandımğım markaya pok atayım...bu kadarmı salağım...ama bu model berbat...siz gencleri kandırıyorlar...

sizinji heves...bu bir racıng değil...bak Aprılıa RS125 e istersen 20 milyar bayıl...bana komaz...nedne hatları düzgün...2 zamanlı ama performansını görmelisin..160-170 lere çıkıyor makina şaşarsıon...işte çakma SS bunlara denir...cbr e DOCTOR veya MOVISTAR yazıp egsozu deldirip ortalıkta gezen cıbırcılara fema uyuz oluyorum...abi altınızdaki bir 125 diyorum...ona 125 gibi binin...kaptırıyolar kendilerini coşku yapıyorlar...paran çoksa yine banane...al kardeşim...gez pin doya doya...

ama 3000 lirayı 1 yılda biriktirip...sağa sola borçlanarak noter masrafıyla üstüne alıp ilk motorunu alan kişilerede üzülürüm...yav madalyonunda arka yüzü var...bu parçalarıda düşünmek lazım...lanet memleketde öküzün biri geliyor duruan motoru düşürüyor...öle şerefsizler var...seleyi falçatayla doğruyo bebeler...sırf gıcıklık olsun diye...sırf motor cillop diye kıskanıyorlar pezevenkler...bu memlekette bu paraları millet nasıl kazanıyor ben bilirim...

bu kazığı göz göre göre yemesin kimseler...0 ı kazık...parçalar kazık...2.el alırsın yırtarsın ama alacağın 2.el garanti kapsamında değilse kasko yapacakda paran yoksa vay haline...acırım...üzülürüm...para kolay kazanılmaz...baba parasıyla alanada üzülürüm...yav aynı baba evlat kaza yaptığında evladın sağsalim kurtulduğundamı sevinsin yoksa bu fiyatlarla motorumu tekrar tamir ettirsin...

ya sen babana bu rakamları nasıl anlatcan...veya olur ya bi durum olduğunda ne halt edicek motör sahabı...bu maliyetin altından kalkamayıp ölü eşşek fiyatına satan çok kişi bilirim...kurtulmak için...

haklisin abi,

Izmir liseli Mtciler

ah bu görünüm takıntımız yokmu...yakıyor bizi...sağlıklı kararlar alamama sebeblerimizden biri ŞEKİLCİLİĞİMİZ...

selamlar...

Motosikleti
    abi haklisin ama yani ne biliyim goze hitapta zaten motor alirken farkedio,bu topici tirkiyede kac kisi okuodur bilmem ama genede biz bilincindeyiz allaha sukur neyin ne olduugun,,

ybr125ler fln var ama oturus pozisyonu fln deisik kalior biras onun icin,

neyse konuyu saptrimayaym
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)