Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

çorap ne alsak???

Motovento
    REKLAM ALANI
    logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çorabı bari bize danışma demeyin kafam attı ekipman düşünmekten. mağaza olsa girip deneyeceğim ancak yok ve herşeyi internetten temin etmeye çalışıyorum. dolayısı ile tavsiyeleri de eldiven de lazım ama bir sürü başlık açılmıştı eldivenle ilgili bir başlık da ben açmak istemedim ancak tavsiyeler itina ile değerlendirilir. kışlık yeniden ekipman düzeceğim sanırım. bugün hava 7 dereceydi ve parmaklar iptal oldu. takım elbise fiyatına eldiven almak da mantıklı gelmiyor. yds diablo kısa bot var kalın çorap ancak yine de para etmedi. acaba yds nin tabanlıklarından alsam ayaklarımın üşümesine faydası olur mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Ne alırsan al botun içerisinde soba yanmadığı sürece ayakların üşüyecektir
    Eldivenler içinde durum ayni (hein gericke almanı öneririm),bu duruma motor üzerinde hareket etmeden sürekli soğuğa maruz kalmamız neden oluyor

Botlarını ve eldivenlerini giymeden önce sıcak ortamda bulundurursan,en azından belli bir süre üşümeni engeller
    Alttaki çizmeyi kullanıyorum,bu hafta sonu eksi derecede gezmeme rağmen ayaklarım çok iyi durumdaydı
    http://www.decathlon.com.tr/weasy-su...d_8227768.html

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Köylü işi kalın yün çorap alacaksın. O termal vs diye satılan şeylerin hiç birisi kalın yün corabin yanına yaklasamaz. Gittiğin yere yanında yedek ince çorap götür yoksa ayakların alev alır.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    decathlon a git 17 mi 19 tl mi ne dize kadar termo çorap çok çok başarılı, bir çift daha alacağım...

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    keçe giy :D

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    decathlon a git 17 mi 19 tl mi ne dize kadar termo çorap çok çok başarılı, bir çift daha alacağım...

bu mu? gitme şansım yok netten sipariş

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    işte bu kesinlikle 10 numara...

http://www.decathlon.com.tr/dream-heat-kayak-corabi-id_8227881.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    çorabi bari danışma. Şaka bir yana istediğini sormakta özgürsün. Çorap olarak tchibo'da satılan termal çoraplar vardı fiyatları da uygundu geçen yıl. bu yıl da vardır bir bak istersen. Bu soğuklarda ben pek kullanamıyorum ama mecbur kalırsam termal tayt giyerim, buna rağmen dizden kalçaya kadar olan kısmı korumak kolay değil hareketsiz bölgeler çabuk üşüyor.

kargo dahil 24tl ye çorap aldım ya laa.. artık 200 e eldıven almaya hazır kıvamdayım. corabın uzun olması sorun olmazsa güzele benziyor. bkalım gıyelım deneyelım konuyu hortlatırım ardından

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Migrosta termal çorap satıyorlar. Oldukça sıcak tutuyor. 10tl yanlış hatırlamıyorsam... Kalite diyorsan Mund derim. Çorapta 1 numara...

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çorabi bari danışma. Şaka bir yana istediğini sormakta özgürsün. Çorap olarak tchibo'da satılan termal çoraplar vardı fiyatları da uygundu geçen yıl. bu yıl da vardır bir bak istersen. Bu soğuklarda ben pek kullanamıyorum ama mecbur kalırsam termal tayt giyerim, buna rağmen dizden kalçaya kadar olan kısmı korumak kolay değil hareketsiz bölgeler çabuk üşüyor.
    kasıktan dize kadar üşüyorum diyorsun yani dizlik bırazcık iş görür bir kısmı için

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Alıntı HTBAYDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Migrosta termal çorap satıyorlar. Oldukça sıcak tutuyor. 10tl yanlış hatırlamıyorsam... Kalite diyorsan Mund derim. Çorapta 1 numara...
    http://www.hepsiburada.com/liste/pro...kYYaAiDO8P8HAQ hocam 57 tl yazıyor bu çorapta ben eldivene verilen 200 tl yi çok buluyorum ayıp olur 57 tl lik çorabı ayağımıza giyersek. saygısızlık etmiş oluruz çoraba
    oyunageldim ve maktama bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    çok üşüyorum sayılmaz mesafem 40-45dk. Geçen sene içlik giymeden bir kere soğuğa yakalandım idrar yolları enfeksiyonu geçirdim o yüzden temkinliyim. scooter için diz örtüleri var onlar da faydalı olabilir.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    decathlondan bir çorap aldım ben 2 gun once ama motor ıcın almamıstım acıkcası uludağa gıdıcemde onun ıcın aldım öle bugunde malum istanbulda hava buz gıbıydı gıyıyım dedım. bayaa işe yaradı valla ne yalan solıyım bı bak derım. 20 tl fıyatı yanlıs hatırlamıyosam.

bu arada sımdı gordum evet yukarıda resmı paylasılmıs olan çorapdan bahsedıyorum.

siparişi verdim ben de az önce 20+4 tl kargo... bakalım memnun kalırım herhalde. çorabın uzun olması rahatsız etti mi

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Karbon korumalı içi yün kışlık fiyatına göre süper ben bunu kullanıyorum. el hassasiyatı çok iyi değil ama kötüde değil

http://www.motomaxonlineshop.com/4riders-winter-kislik-deri-eldiven-pmu2207

di mi yaa eldiven de bakacaktık

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Utanmasa bu millet hangi kilodu aliyim diye konu açacak

henüz sıra ona gelmedi ama iyi fikir don ne alsak???

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    4 mevsimlik eldiveni giymeden ele latex eldiven giyilir, ardından 4 mevsim eldiven giyilir, eller kışlık eldivenin içinde olacağından çok daha sıcak olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)