Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Güvenlik Ekipmanı Seçiminde Motosiklet Modeli Etkisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    hocam zaten amaç eldeki bütçe ile en güvenilir ekipmanı almak. 1500 tl ye de mont var 150 tl ye de. elbette herkes en kalitelisini almak ister ama bütçen kısıtlı ve bilgi sahibi de değilsen ister istemez tecrübeli kişilere sormak durumunda kalıyorsun.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    herkese selamlar;

bu monttan almayı planlıyorum, daha doğrusu bu monta sahip ve kullanmayan bir tanıdığım var istersen al dedi.
    ben de ederi neyse verip alacağım. kullanan veya bilgi sahibi olan varsa düşüncelerini paylaşabilir mi acaba?
    hyosung gt250 naked motosikletim. yeterince güvenilir bir mont mudur? tek kriterim yeterince güvenlik sağlayabilmesi.

http://www.motosikletaksesuarlari.co...AVi_824.html#0
    saygılar
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

senin hyosungun rengini bilmiyorum ama bunun kırmızısını alırsan daha iyi olur abi malum kızlar :D :D

Motosikleti
    eheh
    sanırım kırmızı olsa gerek
    ama mont nasıl onu bilemedim. güvenilir mi, dandik mi? nedir, ne değildir? anlamıyoruz malum

Alıntı Viper3478 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin hyosungun rengini bilmiyorum ama bunun kırmızısını alırsan daha iyi olur abi malum kızlar :D :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)