Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kadirlide bayram vardı

Motovento
    REKLAM ALANI
    airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    28 ekim 2007 Pazar günü bizleri davetimize gelmekle onurlandıran,hoş vakit geçirmemizi saglayan,arkadaşlık bağlarımızı sağlamlastıran, Adana,Gaziantep,Şanlıurfa,Osmaniye,Mersin,Hatay'da n gelen tüm dostlarımıza Kadirli Motor Sporları Kulübü olarak teşekkür ederiz.
    Organizasyondaki aksamalar için özürler dileriz.

Başka gezilerde buluşmak ümidiyle katılan katılamayan ama gönlü bizimle olan tüm dostlara kucak dolusu selamlar.

gezi fotograflarını bu başlıkta toplayalım.

[IMG][/IMG][/QUOTE]

biraz daha büyütelim
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Bu organızasyonda emeyı gecen başta yusuf kardeşim ahmet abi reşit olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekür ederim Gaziantep MT olarak cok güzel bir gün gecirdik sizinle beraber olmak gercektende güzeldi

Ve benim makineme takılan görüntüler

Gecikme için herbirinizden tek tek özür dilerim.
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    ahmet abicigim biz size saygısızlık olmasın diye bekledik sizdeki resimleri yükleyin bizler sizi takip ederiz inşallah saygılar.

Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahmet abicigim biz size saygısızlık olmasın diye bekledik sizdeki resimleri yükleyin bizler sizi takip ederiz inşallah saygılar.
    Nedemek efendim lütfen rahat davranınız artık bir aileyiz.

herkes yüklesin lütfen yorumlar serbest.benim DSL hızı çok düştü daha sonra ekleyebilirim.

selamlar.

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    ahmet abi bende sendeki resimleri bekliyordum neyse yarın alırım senden sen getirirsen. bugun bendeki resimleri yüklerim artık.

Motosikleti
    KAWASAKİ KX 250

sonsuz teşekkürler

ilk başta yusuf abiye elinde telsizlerle koşuşturan arkadaşlara bize o güzel börekleri elleriyle hazırlayan başta yusuf abinin annesi ve öteki hanfendilere kadirli motor klübüne bize bedava benzin veren benzinciye hatta eskortluk yapan polislere kadirli belediyesine bu unutulmaz günü bize yaşattıkları için (ben cok eglendim ve cokcok iyi bir gün gecirdim) sonsuz teşekkürler
    [MEDIA][/MEDIA][COLOR="Black"]:pr:[B]asfalt bizi bozar abi[/B][/COLOR]

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Bu geziyi ve ikramları organize eden tüm emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. En uzak Urfa dan gelen motorcu dostlarımız bile vardı.üşenmeden o kadar yolu günübirlik katetmişlerdi.

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Herkezin elinde birer fotoğraf makinesi vardı o kadar çok şip şak sesi duydumki bir an kendimi podyumda hissettim. Ama ne nimettir şu fotoğrafları birtürlü göremedik.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Herşey çok güzeldi emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederimmm

[I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Geziye katılan herkesin eline koluna tekerine saglık.Buna gelemedik malesef diger gezilerde görüşebilmek dilegi ile...
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    husaberg fe400

Teşekkürler kadirli mt

Bu organizasyonda emeği geçen öncelikle Ahmet abimize (airman) sonra yusuf kardeşimize ve diğer arkadaşlara Çok teşekkür ediyorum. Güzel bir gün geçirdik. Bu kadar insanı bir araya getirmekle amaç bence başarıya ulaşmıştır. (tahminime göre sayı yüzü geçti). Diğer illerden gelen arkadaşlara da buna katkı sağladıkları için teşkkürler. Ufak tefek kazalarda oldu sanırım onlara da acil şifalar ve geçmiş olsun diyorum. Resimleri merakla bekliyoruz.
    taseça

Motosikleti
    R1_8
    Vallaha bi saattir uğraşıyorummm resimlerii atttım hepsi gittiii benden paydosss zaten kafayı yiyodum dellendimmmm

neyse tekrar denedikk bakalımmm

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha bi saattir uğraşıyorummm resimlerii atttım hepsi gittiii benden paydosss zaten kafayı yiyodum dellendimmmm
    ya iso bendede oldu az önce yaa walla kafam attı ben daha inatım ulan atacam işte bida ha başlıyorum işee yok öle paydoss felan hehe

kadirli sülemiş tesislerinde toplanmaya basladık ilk biz toplandık ve yawas yawas gelmeye başlamıştı misafirlerimiz
    ve ilk fotograflar cekilmeye başlandı))

ilk adana kross ekibi geldi daha sonra urfa ekibi ve antep ve osmaniye diğer adana grubu derken gelen misafirlere kahvaltı türü bişeler ikram edildi
    ve yola cıkmaya karar verdik fakat adanadan gelecek olan adem ve yusuf abinin ekibi hala gelmemişti.ben onları kadirlinin girisinde beklemeye başladım
    bu sırada buradan toplanan kalabalık grup karatepe su sporları tesine dogru yola cıktılar.adem abiler gelince onlarıda alıp su sporları tesislerine yola koyulduk

wee tesise geldiğimizde önceden yusufun ayarlamış oldugu börek ziyafeti için hazırlık başlamıştı.bu arada yusufun annesin ellerinden öpüyorum ellerine saglık.
    kardesinede teşekkürler ediyorm emegi gecen herkesede...

en begendiğim motorda buydu yamaha vmax 1200 )

ahmet abi ve motoru

) eweett artık bunca ugraşın üzerine yemege başlasak iyi olur değilmi)

canım çekti be tekrardan ehuehehehe :D neyse devam edelim motorlardan kareler var sırada

adem abinin hayabusa amcası)

burcunun 650lik krosu ehuehehehe:D:D

latif abinin yeni aldıgı karayılanı gsxr1000

buda yusuf (kılıçbalığı) abinin motorundaki airbrush calışması o işini bilir

fotograf cektirelim dedik ama toplu foto cekmek için savaşın gelmesi lazımdıı haah geldi
    artık toplu fotoğrafıda cekebilirizz ehuehehehe:D:D:D

bu arada kros gosterisi yapıldı fakat fotografları yok video var onuda yarın eklerim anca

gösterinin ardından karatepe müzesine dogru yola cıktık ve müzeye gelince

müzeden bir manzara bayılıyorum bu manzaraya. ama su azaldıgı için eski görüntüsü kalmamış ama
    bu bile yeterr bee

buda eski zamanlarda sorhoş nickli abimizin bölük komutanıymış zamanında
    ben onun yalancısıyım wallaa :D:D:D

buda benim biricik celalettin abim antakya reyhanlı dan geldi sagolsun

sanırım aydemiri kızlar rahat bırakmıyor telefonla ugrasıyor bakınsana ehuehehe:D:D:D

sanırım duvarda çince yazıyor salton pür dikkat hehe:D:D

bu rolyefede ben hayranım bee

we müzeden cıkışş

honda manyagı savaşş.bence honda keşvetmeli artık bu cocugu ahahahaa
    ahmeti deli etti.o günün şanssızı Ahmetnr

buda benim karakaçan ve ben

artık herkes dagıldı ve kross ekibiyle bizler kadirlide yusuf arkadasımızın evinin
    önünde bir cay içip sohpet ettik daha dogrusu savaşın ''savaş çıkarsa Hondayla neler
    yapabiliriz muhabbetini dinledik yusuf misafirlere su dağıtırken

heheheee ine Savaş ve ahmet buradada bulmuş ahmeti:D

eweettt bendeki fotoğraflar bukadar.
    geziye katılan katılmayan veya katılamayan tüm arkadaşlara,ayrıca organizasyonda en cok emeği gecen
    yusuf kardeşime çok çok teşekkür ediyoruz.
    yoğunluktan dolayı ilgilenemediğimiz arkadaşlardan çok özür diliyoruz...yemekten sonraki kopmalarda kadirlideen
    geç çıkıldıgı için zaman yetmedi ondan oldu kusurumuz varsa affola. herkese selamlar saygılar ve sevgiler.başka bir organizasyonda buluşmak ümidiyle
    hoşçakalın ...Kadirli Motor Klubü

buda video

http://www.youtube.com/watch?v=8-YoebKHNcE

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    eline saglık emegi geçen tüm arkadaşlardan allah razı olsun unutulmaz bir bayramdı.

Motosikleti
    VFR 1200X C/T

resimlerin devamı

cross yapan arkadaşların görüntüleri.(asfalt bizi bozar abi)

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125

Teşekkür

Alıntı ffilozoff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk başta yusuf abiye elinde telsizlerle koşuşturan arkadaşlara bize o güzel börekleri elleriyle hazırlayan başta yusuf abinin annesi ve öteki hanfendilere kadirli motor klübüne bize bedava benzin veren benzinciye hatta eskortluk yapan polislere kadirli belediyesine bu unutulmaz günü bize yaşattıkları için (ben cok eglendim ve cokcok iyi bir gün gecirdim) sonsuz teşekkürler
    Sevgili kardeşim asıl ben size teşekkür etmek istiyorum, ortam sizinle,sizlerin gönlünün güzelliği ile böylesine güzel oldu, ben ve ekibimizdeki her bir fert sizleri ağırlamaktan şeref duyduk, sizlere hizmet etmekten onur duyduk.Annem ve böreklerin hazırlayan, arka planda sizlere hizmet verenler, tesisin sorumlusu daha önce böylesine güzel bir topluluk görmediklerini ve kendileri içinde her ne kadar yorucu olsada, hiç olmadığı kadar güzel bir gün olduğunu ifade etti. Annem sizlere hizmet etmekten çok mutlu oldu. Hatta oğlumun arkadaşları gelmiş dedi, mutluluktan ağladı.

Arkadaşlar ellerinde Kadirli gezisine ilişkin fotoğraf olanlar, özellikle de kroscu arkadaşların gösterilerini net olarak alabilen arkadaşlar fotoğraf ekleyebilirlermi. Fotoğraflarınızı bekliyoruz. Selamlar.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    gezi süper oldu emeği geçen herkese teşekkürler özellikle reşit sana beni zorla getirdin ama değdi yani

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi süper oldu emeği geçen herkese teşekkürler özellikle reşit sana beni zorla getirdin ama değdi yani
    Abicim geziyi güzel kılan sizlerdiniz, sizlerin gezi ile ilgili memnuniyetini duyunca cok mutlu oluyoruz. Bizim için de inanılmaz güzellikte bir gündü, katılan herkese teşekkürler. KADİRLİ MT
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Motosikleti
    R1_8
    YAv o kawa 636 nın eksoz sesi aklımdan çıkmıyoo neydi o yaaaa adam heralde 20 km tek teker gitti yaaa off offff

Motosikleti
    husaberg fe400
    Birkaç resimle de ben katkıda bulunayım...
    sonraki sayfada....
    taseça

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler