Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

marmokcular lafım size

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorunuza her şartta kasklı binin.hiç kafanızdan çıkarmayın.örnek motorcularsınız siz
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AKREPAHMET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel.
    [I][B][COLOR="Blue"]Ahmet KÖSE[/COLOR][/B][/I]
    [I][B][COLOR="Blue"]05544016341[/COLOR][/B][/I]
    ::tutkuy::

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senın kızın çektiğini bi allah bi kendi biliyo be abi

Er-5 ilede dadından yenmez bu marmok yolu

Hadi hayırlı yolculuklar
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yaaa gürsel abi, korumalıklara laf söylemek oğru mudur ya da ne kadar doğrudur bilmiyorum ama sanırım sen "GÖSTERİŞ" için bunları yapanlara laf söylemişsindir....

boğulacaksan büyük denizde boğul demişler.... yolumuz uzun....
    ben gidemiyorum, hatta senelik iznimde adana, antep, hatay, ordan nevşehir, antalya, mersin düşünüyordum. maddiyat el vermedi... fakaaaatttttt;

BALIKÇININ SERMAYESİ DE SABIRDIR demişler....

sabırsızlıkla sabırlanıyorum....

yürekçekalın
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    abi sen naaaapmışsın yaaa önünde saygıyla eyilmek istiyorum yüce haşmetli insan bazan kuralları yıkacaksın be abim ne bu yaw robormuyuz biz demi ama
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

on numarasın yolun acık olsun....(ama gidersen kaskını cıkarmasan tam süper olacak)
    Baharın, denizin, toprağın kokusu içime dolsun
    Yanımda bana sıkı sıkıya sarılan ve bana güvenen biri olsun.***
    Her daim aracım motorsiklet olsun..!.!. (AMİİİİN)

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    full koruma demişsiniz.arai kask fln ama resimlerin hiçbirinde göremedim.
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet bu olaya göre mz'in anlamı mz: mersedes zannettiler....

Motosikleti
    Yamaha RX135
    O mz ne yukler ceker be
    Kasklar yakısmı ama
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Marmok' çular örnek olurlar, yeni yeni yeşeren motosiklet kültürünü hakkıyla temsil ederler

Alıntı Pereftiyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    One day a girl brings home her boyfriend and tells her father she wants to marry him. After talking to him for a while, he tells his daughter she can't do it because he's her half brother. The same problem happens again four more times! The girl starts to get pissed off. She goes to her mom and says, "Mom... What have you been doing all your life? Dad's been going around laying every maiden in the town and now I can't marry any of the five guys I like because they have turned out to be my half brothers!!!"Her mom replies, "Don't worry darling, you can marry any one of them you want, he isn't really your dad."----------------------------------Do you look for free wow gold? Welcome to our WoW gold website:1.WoW gold,2.WoW gold,
    Family isn2t a real family, like a flock
    Poturdak

Alıntı Pereftiyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    One day a girl brings home her boyfriend and tells her father she wants to marry him. After talking to him for a while, he tells his daughter she can't do it because he's her half brother. The same problem happens again four more times! The girl starts to get pissed off. She goes to her mom and says, "Mom... What have you been doing all your life? Dad's been going around laying every maiden in the town and now I can't marry any of the five guys I like because they have turned out to be my half brothers!!!"Her mom replies, "Don't worry darling, you can marry any one of them you want, he isn't really your dad."----------------------------------Do you look for free wow gold? Welcome to our WoW gold website:1.WoW gold,2.WoW gold,
    Çocuğum evladım burda World of warcraft oynayan yok.Ufaktan uza bakayım.Terket burayı almıyim ayaamın altına. Bide ingilizce yazayım get long uleynn.

sencerim marmok yok, gitmiyorum.bizim arkadaşlar birkaç gün sonra yola çıkacaklar, her biraraya gelmemizde marmok muhabbeti dönüyor, bende geçmişten resimlerle biraz takılim dedim

yok abi yok ben sadece kurallarla geç tanıştım .ama iyide oldu tanışmam .şimdi kasksız süremiyorum bile
    =denizcimuzaffer;
    denizcim kardeşim, dikkat çekmek istediğim çantalar yükler.kasksız binme olayı değil

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Topic'in lokomotifi değişe değişe anlam yok olmuş. İlk okuyanlar ise anlayabilmiş.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sencerim marmok yok, gitmiyorum.bizim arkadaşlar birkaç gün sonra yola çıkacaklar, her biraraya gelmemizde marmok muhabbeti dönüyor, bende geçmişten resimlerle biraz takılim dedim

yok abi yok ben sadece kurallarla geç tanıştım .ama iyide oldu tanışmam .şimdi kasksız süremiyorum bile
    =denizcimuzaffer;
    denizcim kardeşim, dikkat çekmek istediğim çantalar yükler.kasksız binme olayı değil
    Özürlerimden hankılarını beyendiysen onları al kardeşim Dükkan komple senindir
    ''Eskilerden'' fotoları ben koysam valllah diyom forumda beni-bizi çuvallar dereye atarlar
    Arkanda yengem, neşeler süper, gördükçe kendimi anladım yine-andım,.
    Şimdiki, aklımla düşündükçe hayıflandım-üzüldüm kaldım dı sizin için, çok şükür gelmiş ve geçmiş

O MZ ile 1998 yılında, şu bolu dağlarının hangi deliğine-vadisine-pınarına sorsan neredeyse tanır bizi, Ben artık 38 Yaşımdayım ama Motor kardeşim, Yeğenim hep hala 18....Varan Bolu tesisleri yeni yapılıyordu ve biz o tesisin tam karşısına çakılmıştık, inanamaz kimse hiçbir yerimize bişiy olmamıştı

Kazasız belasız, neşenizden katre eksilmeden menzilinize ulaşın işallah özürler, sevgiler, canı gönülden dileklerimle

Mz yi derseeen neresinden anlatmaya başlasak,
    Bizim için neredeyse bir devrim gibi gelmişti. Ama en önemli noktası arıza yapmamasıydı! şimdi bir çok arkadaş bize gülerler, ama o zamanların motorları ile uzun bir yola çıkmak tam bir deli cesareti idi. MZ gelince, bu iş gerçekten bir CESARET e dönmüştü, yani: Özgür bir insan nereye isterse giderbilmeli fikri öne çıkmıştı. Abi ben çok cesurum da makine bana yetişemiyor bahanesini silip atmıştı. Motor Sevenlerin bahanelerini sıfırlayan bir motor.. Bu yanlış anlaşılmamalı, MZ de arıza çıkarırdı elbette,i hele elektrik aksamında, aqma bizim bildiğimiz motorlara oranla resmen rüya gibiydi.,

Tıpkı senin bu geçmiş fotolardan sunduğun örnekler gibi, daldıydık cennet ülkemizin her tarafına gücümüz yettiğince. İçimiz kaynar, çadırı TV de seyretmiş çocuklar olarak, önlem alıp naylon fındık çuvallarıyla düşerdik yollara. Koruma-kask vs. bilmezdik ki. Bilsek emin ol ilk kullananlar da bizler olurduk o zamanlar:9
    Yazdıkça yazsı gelir insanın.)
    Tekrar özürlerimi iletirim. Bu yaptığın olmaz sa biz bu işin ne geçmişine ne de geleceğine sahip çıkabiliriz
    Poturdak

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özürlerimden hankılarını beyendiysen onları al kardeşim Dükkan komple senindir
    ''Eskilerden'' fotoları ben koysam valllah diyom forumda beni-bizi çuvallar dereye atarlar
    Arkanda yengem, neşeler süper, gördükçe kendimi anladım yine-andım,.
    Şimdiki, aklımla düşündükçe hayıflandım-üzüldüm kaldım dı sizin için, çok şükür gelmiş ve geçmiş

O MZ ile 1998 yılında, şu bolu dağlarının hangi deliğine-vadisine-pınarına sorsan neredeyse tanır bizi, Ben artık 38 Yaşımdayım ama Motor kardeşim, Yeğenim hep hala 18....Varan Bolu tesisleri yeni yapılıyordu ve biz o tesisin tam karşısına çakılmıştık, inanamaz kimse hiçbir yerimize bişiy olmamıştı

Kazasız belasız, neşenizden katre eksilmeden menzilinize ulaşın işallah özürler, sevgiler, canı gönülden dileklerimle

Mz yi derseeen neresinden anlatmaya başlasak,
    Bizim için neredeyse bir devrim gibi gelmişti. Ama en önemli noktası arıza yapmamasıydı! şimdi bir çok arkadaş bize gülerler, ama o zamanların motorları ile uzun bir yola çıkmak tam bir deli cesareti idi. MZ gelince, bu iş gerçekten bir CESARET e dönmüştü, yani: Özgür bir insan nereye isterse giderbilmeli fikri öne çıkmıştı. Abi ben çok cesurum da makine bana yetişemiyor bahanesini silip atmıştı. Motor Sevenlerin bahanelerini sıfırlayan bir motor.. Bu yanlış anlaşılmamalı, MZ de arıza çıkarırdı elbette,i hele elektrik aksamında, aqma bizim bildiğimiz motorlara oranla resmen rüya gibiydi.,

Tıpkı senin bu geçmiş fotolardan sunduğun örnekler gibi, daldıydık cennet ülkemizin her tarafına gücümüz yettiğince. İçimiz kaynar, çadırı TV de seyretmiş çocuklar olarak, önlem alıp naylon fındık çuvallarıyla düşerdik yollara. Koruma-kask vs. bilmezdik ki. Bilsek emin ol ilk kullananlar da bizler olurduk o zamanlar:9
    Yazdıkça yazsı gelir insanın.)
    Tekrar özürlerimi iletirim. Bu yaptığın olmaz sa biz bu işin ne geçmişine ne de geleceğine sahip çıkabiliriz
    denizcim muzafferim o zamanlar inan neşemiz daha boldu açık söyleyeyim kask kültürüm sıfırdı, vardı ama takmazdım.umursamadığım içinde basit bi kasktı.sadece gözlük takardık.üstteki msj lardada açıkladım.bi zamandır bizim arkadaşlar arasında marmok hazırlıkları gırla gidiyor.bir yığın malzeme hazırlıyorlar, tabi ona görede nasıl taşıyacakları konusu .zamanında ne motosiklet çantası vardı bizde, ne öyle orjinal bi malzeme.bulduğumuz sırt çantası, spor çantası, pazar çantası ne varsa doldururduk tıka basa.resimdede görüldüğü gibi diyecem yeni okuyanlar hani nerde resimler diyecekler, o yüzden gördüğün gibi diyim
    velhasılkelam marmokcu arkadaşlara biraz takılmaydı olay

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    marmokcular gidip gelsede bize biraz malzeme çıksa
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    demirgürsel bey : 2010 da er-5 almayı düşünüyorum.. aslında bu sene almaya niyetlendim ama, ana bayisinin servis konusunda ilgisizliğini duyunca, birde fazla yaktığını duyunca vazgeçmiştim.. sen ne dersin bu konuda ?
    bu motor sorun çıkarıyormu? yedek parça sorunu varmı?. 2004 model 20 000 de buldum.. 6000 lira ya alıyım mı ne dersin

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Resim ne için kaldırıldı ??
    Tepki gelecek diye mi ??
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kaskımı, montumu, dizlik ve eldivenlerimi, sadece hava olsun, millet bana baksın diye takıyorum.
    bu havada kimsede böyle bişey yok . evimin önünden günde yüzlerce motorcu geçiyo her birini durdurup kaskını tak diyemiyorum . beni görenler de amma havalı diyorlar. bu havada uzaydan gelmiş robot gibi ,fena da olmuyo yani

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marmokcular gidip gelsede bize biraz malzeme çıksa
    he valla muzafferim gidemiyoruz bari gidenler güzel anlatımlar yapsa
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demirgürsel bey : 2010 da er-5 almayı düşünüyorum.. aslında bu sene almaya niyetlendim ama, ana bayisinin servis konusunda ilgisizliğini duyunca, birde fazla yaktığını duyunca vazgeçmiştim.. sen ne dersin bu konuda ?
    bu motor sorun çıkarıyormu? yedek parça sorunu varmı?. 2004 model 20 000 de buldum.. 6000 lira ya alıyım mı ne dersin
    ben çok memnunum, fazlasıyla keyifli bir makina.bindiğin zaman hem racing, hem naked havası yaratıyor sürüşünde.er5 topiğine bakarsan fikir sahibi olabilirsin.
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim ne için kaldırıldı ??
    Tepki gelecek diye mi ??
    korktum biri kalkar kafa atar neme lazım.tırstım
    Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kaskımı, montumu, dizlik ve eldivenlerimi, sadece hava olsun, millet bana baksın diye takıyorum.
    bu havada kimsede böyle bişey yok . evimin önünden günde yüzlerce motorcu geçiyo her birini durdurup kaskını tak diyemiyorum . beni görenler de amma havalı diyorlar. bu havada uzaydan gelmiş robot gibi ,fena da olmuyo yani
    valla hocam o bahaneylede olsa korumalarınızı kullanmanız sevindirici .kaza yapınca ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz, tabi geç oluyor.
    kazasız sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler