Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İğneada,Dupnisa gezisi... Eski MT'ciler

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    geçen hafta cuma günü yanımda eski Mt'cilerden Emre (zydar) vardı.arkadaşlarla konusurken biz cumartesi iğneadaya gidiyoz,isteyen varsa gelsin beraber gidelim.cevap gelmedi o gün.ertesi günü telefon geldi bana,Arayan özgür (deer_152). yeni motor almış ve bi tur atmak için istanbuldan pınarhisara gelmiş.gittik özgürün yanına.tam o sıra biz yolculuk hazırlıklarını yapıoduk ama yanlız olcagımız düşünüyoduk.özgür dedi bende gelebilirim.5 dk sonrası erol_dayı aradı.özgürün adaya gideceğini öğrenince o da gelcem dedi.sonra şadi abiye murat abiye falan telefon açıldı ve bir anda toplu gezi oldu.normalde plan 5 motor idi.ama şadi abinin almanyadan 3 tane akrabası gelmişti.1 kişi için motor bulamayınca atlamışlar araba ile gelmişler.toplam 3 motor 1 taksi ve 10 kişi.gece 11'de yola çıktık.01.30 suları iğneadada idik.mola vermeden beğendik köyüne ve hemen ardından Bulgaristan sınırına gittik gece gece.iğneadaya çadırlar kuruldu ve yatıldı.sabah biraz deniz girdik.canımız sıkıldı,hadi dedik gidelim Dupnisa mağarasına.dupnisa mağarasına giriş paralı olmuş ama sağolsun şadi abi o gür sesi ve kalıplı endamı ile kardeşş 10 tane öğrenci bileti ver deyince adamcagız mecbur verdi.yarı yarıya kar . dupnisada biraz serinledikten sonra tutturdular balık tutcaz biz,bize göl bul.hemen Üsküp göletine gittik. ordada 2-3 saat takıldık.istanbul tayfasını lüleburgaz tarafında uğurladık ve bizde evlere geri döndük emre ile.yaklaşık 350 km yol yaptık.
    fotolar aşağıda :

bulgaristan sınırı dönüşü çorbaları beklerken.çorbalar özgürden

murat abi,erol dayı ve ben.karın tokluğunun tadını çıkarıyoz

Erol dayı herhalde kamerayı ters tuttu

Biri uyandırsın ama kim uyandırcak

özgür ve yeni motoru

sabah kahvaltısı. 6 poğaça ve 2 cola.ben galiba bi hayvanım

Murat abi kaşınınca şadi abi kaşıdı biraz

başka bi arkadaş daha kaşındı

deniz güzeldi ama sonradan dalha çıktı

bende gaza gelip gökhanı tepeledim.kolunu kıvırınca acıyla kendini yere attı .

özgür bi yere kaçamazsın,ya sen atla suya yada biz atcaz

erol dayı o duruş ne

denziden başka bi manzara

denizden sonra

şadi abi ve erol dayının Tiger'ı

erol dayı,gökhan ve murat abi.arada benim mavi shalterimde çıkmış

çadırlar toplanıyo tabii ben firarda

geri dönüş

geri dönüş 2,motoru denesin diye şadi abiverdim.altında gs 500 var zannetti.motorun bağırsakları çıkıyodu az daha

dupnisa

murat abi

ve ben.dudağımdaki uçık çok pis sırıtmış

bir dupnisa daha

bir tane daha

şadi abi bakma öyle korkuyom

balığa bak be.karnımız doycak

bu balıklar bize yetmez ,hee ne yapcaz

açlık insana neler yaptırır
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotolar görünmüyo mu ben mi göremiyom
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Cyberm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolar görünmüyo mu ben mi göremiyom
    ewet doğru,su an düzeldi.yeniden dene
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    düzeldiler Ben görebildim tebrikler
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    helal olsun valla....selamlar sevgiler Erol dayıma özellikle...gözümde tütüyo ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun valla....selamlar sevgiler Erol dayıma özellikle...gözümde tütüyo ...
    birdahaki pazara yine bi gezi istiyoz.cumartesi pazarin boş ise katıl bizimkilere.cumartesi akşam istanbuldan gelirsin grupla.pazar akşamı geri
    hem erol dayıyıda görmüş olursun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)