Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

17.12.2006 [Adana MT] Simit Şelalesi - Eyner - Akören Örenyeri Gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Bu haftasonuda güzel bir gezi yapıp evlerimize döndük. Yolda üzücü durumlarla da karşılaşmış olsak da gezimiz gene çok güzel oldu. İşte resimlerle gezi raporumuz.

Katılan Arkadaşlarımız

Makine (Hasan) = Suzuki V-Strom
    BUnReCU (Burcu) = Zongshen cross
    Ertuğrul = Zongshen cross
    Kazım = Zongshen cross
    Hasan = Yamaha cross
    fuut (Fuat) = BMW R50
    metaljunkie (Yunus Emre) = Lifan chopper
    Münür ve kız arkadaşı Tuğçe = Honda Shadow
    qrar (Erhan) ve arkadaşı Mehmet = Keeway 250 chopper
    Aytaç ve kız arkadaşı Burcu = Honda repsol
    Okan ve eşi Eda = Hyosung racing

Sabah her zamanki gibi kulüp önünde toplandık ve yola çıktık. Kozan yolunda seyrederken malesef çok üzücü bir olayla karşılaştık tahminimce 15dk önce olmuş olan bir trafik kazası. Yolcu minibüsü hatalı sollama yapan kamyonetle kafa kafaya çarpışmıştı ardından da solladığı traktöre de vurmuştu. 2 ölü ve bir çokda yaralı vardı. Hemen kaza mahilinin ilerisine park edip. Yardıma koştuk. Aramızda İtfaiyeci Hasan abi vardı ve ilk yardım konusuna deneyimliydi. Sağ olsun çok büyük faydası oldu. Akabinde acil durumda olan yaralılar ambulansa konulunca bizde tekrar yola koyulduk. Bu sırada arkada 3 motorcu arkadaşımız jandarma yolu kapatınca orda mahsur kalmışlar. Daha sonra moral bozuluğu sebebebiyle Adana'ya geri döndüler. Hepimizin morali bozulmuştu. İmmamoğlu Aladağ kavşağındaki benzincide durup arkadaşları bekliyorduk ve bundan sonra resim çekmeye başladım ama açıkcası tüm gün pek keyfim yoktu ve az resim çekebildim.

Benzincide arkadaki 3 kişiyi bekliyoruz.

Çevreden manzaralar.

Fuat (Fuut) motoruyla

Arkadaşlarla yaptığımız telefon görüşmesinden sonra onların Adana 'ya gideceğini öğrenip tekrar yola koyuluyoruz. Yol boyu çok güzel manzaralar vardı ancak zamanı iyi kullanmamız gerekiyordu o nedenle fazla duraklama yapmadık. Sonunda Eyner'de balık yiyeceğimiz yere vardık.

Masamız kuruldu ve yemekler söylendi. Beklerken sohbet ortamı oluştu.

Biz sohbet ederken bizi dinleyen kedilerden bir tanesi.

Sonunda yemeklerimiz geldi ve gençlik yumuldu.

İşte yemekler

Yemek sonrası herkes güzel bir sohbet ortamı oluşturdu. Çaylar geldi.

Artist arkadaşım Fuat'da bu sırada poz vermek için çaba sarfediyordu.

Bu durumdan rahatsız olan Ertuğrul ilkel bir silahla saldırıda bulundu. İşte o an

Yemek sonrası ben, Erhan ve arkadaşı ören yeri olan Akören kasabasına gitmeye karar verdik. Diğer arkadaşlarda simit şelalesine doğru yola koyuldu. Biz ören yerini gezdikten sonra onlara katılacaktık. Ören yeri ile ilgili fotoğraflar Erhan (qrar) arkadaşımızda kendisi ekler. Ören yerini geezdikten sonra Simit şelalesinde arkadaşlarla buluştuk.

Grup resmimiz.

Dönüş yolunda köprü üsütnde durup tekrar resim çekildik.

Sonunda benzinliğe tekrar varıyoruz. Gerekli ihtiyaçlar giderilmekte bu sırada çaylar içilmekte.

Okan ve eşi görülmekte.

Her zamanki Fuat işte

Bu arada motorumun yanında bir kalabalık görüyor ve yaklaşıyorum. 3 arkadaş kafa kafaya vermiş motorumdaki haritadan haftasonuna gidilecek yerler üzerinde tartışıyorlar. Diyecek söz bulamıyorum

Çok şükür Adana'ya sorunsuz vardık ve herkes mutlu bir şekilde evlerine gitti.

Diğer bir gezi raporumuzda görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Ellerine sağlık Herkes evine gitmedi hehe Salep içmeye gittik sen evde bunları hazırlarken biz yudumluyorduk dostum erken kaçmasaydın ii olurdu.

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Havalar güzel nasıl olsa.Gezin bakalım.

Fotoğraflar güzeldi.Paylaşım için teşekkürler.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Motosikleti
    LF 250
    gördüğümüz kaza ne kadar canımızı sıksa da güzel bir gündü. gelen herkese teşekkürler. gelecek haftanın planını yapmaya başlayın
    [FONT="Fixedsys"]BORN TO BE WILD![/FONT]

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    çok güzel bir gezi olmuş... katılamadığım için üzüldüm bak şimdi.. bide sabah beklettiysem sizi kusura bakmayın kahrolası bir uykum var işte
    Ama bir şey dikkatimi çekti Hasan abi: Fuut sana kaç para verdi her karede çıkmak için? Fuut-Fuut-Fuut her karede var yahu
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    ne istersen var :P
    hahaha

katılıyorum FUUT'a

ben yine resimlerdeki gizemimi korumuşum, kask veya şapka ile

oh oh canıma değsin

bu arada özel msj atıp soran arkadaşa burdan cevap veriorum (ne mantıkla bunu özelden sormuş bilmiyorum ama cevabı burdan okusun)

evet, kırmızı siyah şapkalı benim (ki tek şapka takan benim zaten resimlerde)
    ve yemek yerken gözümde güneş gözlüğü var

(beni ve gözümdekini çözememiş de, normal gözlük müymüş o)
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI
    Güzel yerler, güzel bir gezi, işte birlikteliğin verdiği şevk ve gurur. Paylaşım için teşekkürler. Hatay/Reyhanlı'dan selamlar
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

agokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar 650 classic
    Mayısta motorumla (sarı kız) Adanaya geliyorum. O tarihlerdeki geizlerinize katılacağım. Bu kadar da kıskandırılmazki.

Motosikleti
    LF 250
    @burcu aramızda para toplayalım, sana msj atanların üyeliğini burdan sildirip siberalem e gold üye yapalım heheheh
    [FONT="Fixedsys"]BORN TO BE WILD![/FONT]

Motosikleti
    ne istersen var :P
    walla emre doğru söylüyorsun, yonja veya siberaleme gitsinler yaaa

gelemeyen arkadaşlara gıcık verim = süperrrrrrrrrr bi geziydi, haftaya yine aynı yere gidelim
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tatsız bir kazayla karşılaşmanız hariç, anladığım kadarıyla keyifli bir gezi olmuş.Nice nice kazasız, belasız gezmelere!

dirt_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Uzuuunca bir aradan sonra tekrar geziye katılmak çok güzeldi. Yeni, daha doğrusu bana göre yeni arkadaşların hepsi birbirinden mükemmel insanlar. Tanıştığımıza çook memnun oldum

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    way bea ne güzel bi gezi olmuşş.....
    allah katılamayanlar gelecek gezilere katılmak napis etsin...
    Allah herkeze cros nasip etsin
    Allah herkezi motorcu etsinnnnnnnnnnnn
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

Fuut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R50
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel bir gezi olmuş... katılamadığım için üzüldüm bak şimdi.. bide sabah beklettiysem sizi kusura bakmayın kahrolası bir uykum var işte
    Ama bir şey dikkatimi çekti Hasan abi: Fuut sana kaç para verdi her karede çıkmak için? Fuut-Fuut-Fuut her karede var yahu
    Ne parası dostum karizma var karizmaaaa hehe çekemiyorsanız bilelim

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    adamın hertarafından karizma akıyo olm...sanane
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Geziniz güzel olmuş. O geçemeyen kaza mahallini 3 kişiden biriydim. ayakları kırılmış yaralılara bizzat yardım ettiğim için ilk yardım tecrübemin de etkisiyle. zaten birde 2 kişinin cesetlerini görünce moralmen sıfır oldum.Zaten eve gelir gelmez de iskenderun gezisi topici ne de yazdım. O moralle geziden zevk alamayacağımı düşündüğüm için geri dönmek zorunda kaldım.Arkadaşların neşesini bozmamak için.
    Ama güzel gezi olmuş darısı diğer gezilerinize diyorum.

Yine duydum ki evlerine gitmemişler dönüşte sahlep içmeye gitmişler. Allah muhabbetinizi artırsın ne diyim.

ilk olarak geziniz iyi olmuş ...inşallah ileride sizlere takılırım.
    Fuat abi elindeki motoru gördüm harbı bi heyacan bastı bana.sanırım çift silindir olsa gerek(tam olarak göremedim)sizden bir ricada buluncam.diger özelliklerini de sölermisnz.Mesela ne zman aldınız..-kaç model vs.
    şimdiden teşekkür ederim

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Çok güsel bi gezi oLmus,ellerinize ayaklarınıza saglık.Yanlız 2-3 laf edeceğim.
    1.Son anda gezi programını degiştiren arkadaslara cok tesekkurler
    2.Ehliyetsiz gezilere katılan arkadaslara cok tesekkurler
    3.İstedigi uzunlukta bir yola gitmek için Dünya kadar emek verip motosiklet alan insanları hice sayarak benim motosikletim bu yola gitmez diyip istikameti daha once 3 kere gidilmiş bir yola çeviren arkadaşlara çok teşekkürler
    Born To Be wild,Live to Ride...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    her ne kadar A2 ehliyetim olmadığı için aranıza katılamasamda,her pazar gönlüm sizlerle.Yaptığınız geziler,paylaştığınız dostluk gerçekten takdire değer.Bu arada ben de bugün 4 aylık ARORA 150'mi verdim.Yerine yepyeni bir DORADO/CORVUS aldım.(BUGÜN A2'İM OLSA BİLE SİZİNLE OLAMAZDIM ÇÜNKÜ BU DEFADA PLAKAM YOK.)Ayrıca özellikle HASAN beyin liderliğini,organizasyonlardaki gayretini ve resimlerini biz gidemeyenlerden esirgemeyişini gıpta ile izliyorum.Hepinize sevgilerimle.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    birliktelik çok güzel bunuda gezilerinizde görüyorum paylaşımınız için saolun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler