Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karadeniz gezisine Yoldaş ve Arkadaş olabilecek yığıdolar aranıyor

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni racer 200
    Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben 18 haziran sabahin erken saatlerinde saat 4-5 gibi çıkıcam.akşam 8-9 gibi orda olurum.
    1 temuz mu olacak bu etkinlik 18 haziran mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Osman abi bende Mimarobadayım..Motorum serviste o güne kadar çıkmış olursa bende katılabilir fakat motorum 125 cc oldugundan size ayak uydurabilirmiyim onu bilmiyorum
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abi bende Mimarobadayım..Motorum serviste o güne kadar çıkmış olursa bende katılabilir fakat motorum 125 cc oldugundan size ayak uydurabilirmiyim onu bilmiyorum
    Emrah'ciğim motorun Honda cbr 125 ise bizimle çok rahat gelebilirsin. Zaten yolda hız yapmak gibi bir acelemiz yok. 80-100 km. arasında seyredebilir. Amacımız güzel olan her yerde yaşamak. Madem mimaroba'dasın motorunla yanıma gel görüşelim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:10 ----------

Alıntı maylis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farukxtm 18 hazıranda çıkıyor. Cabbar çocuk yalnız başına gidecek.Aslında bir yönden haklı çünkü sanırım Temmuz ayı sonlarında askere gideceği için bu tarihte çıkmak zorunda.Bizim ekip 1 Temmuz sabahının erken saatlerinde İstanbul'dan hareket edecek.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrah'ciğim motorun Honda cbr 125 ise bizimle çok rahat gelebilirsin. Zaten yolda hız yapmak gibi bir acelemiz yok. 80-100 km. arasında seyredebilir. Amacımız güzel olan her yerde yaşamak. Madem mimaroba'dasın motorunla yanıma gel görüşelim.[COLOR="Silver"]

Evet Osman abi 125r motorum.Fakat en son ufak bi kaza yaptım..
    Serviste şuan yani motorum yok ama yinede ugramaya çalışırım iş yerin bana baya yakın..

Şuan onarıma başlandı parça durumuna göre 1 temmuza kadar motorun servisten çıkıcağını umut ediyorum

Motosikleti
    Karadeniz'in extreleri:
    Benzin; litresi 2,5 TL
    Otel ; Bugün öğrendim. Nataşalar la yatmak isteyenler için 3 TL. 7.5 TL. 10 TL. 15 TL. ve tek kişilik tam detaylı odalar 40 TL.
    Pide ; hakiki karadeniz terayağı ve peyniri ile yapılmış bir kişiyi rahat doyurur. Yanında küçük ayranı 3.5 TL. Tabi ki tüm yiyecekler İstanbul'a göre dörtte bir fiyatta. Çok şeyler anlatırsam tadı kaçacak.Bukarlık yeter. İsteyen gelip yerinde görür.

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Karadeniz'in extreleri:
    Benzin; litresi 2,5 TL
    Otel ; Bugün öğrendim. Nataşalar la yatmak isteyenler için 3 TL. 7.5 TL. 10 TL. 15 TL. ve tek kişilik tam detaylı odalar 40 TL.
    Pide ; hakiki karadeniz terayağı ve peyniri ile yapılmış bir kişiyi rahat doyurur. Yanında küçük ayranı 3.5 TL. Tabi ki tüm yiyecekler İstanbul'a göre dörtte bir fiyatta. Çok şeyler anlatırsam tadı kaçacak.Bukarlık yeter. İsteyen gelip yerinde görür.
    Ohoo abi ben size yetişemezsem Ege turu yapmayı düşünüyodum..
    Fiyatları çok makulmüş vallahi
    Karadenizde ne zamandır istediğim bi turdu..O güne kadar motorumun yapılmasını sağlıyıcam..
    Kadroya benide yaz sen abi..
    Konaklama olarak otel mi düşünüyosun abi Çadır mı

Motosikleti
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohoo abi ben size yetişemezsem Ege turu yapmayı düşünüyodum..
    Fiyatları çok makulmüş vallahi
    Karadenizde ne zamandır istediğim bi turdu..O güne kadar motorumun yapılmasını sağlıyıcam..
    Kadroya benide yaz sen abi..
    Konaklama olarak otel mi düşünüyosun abi Çadır mı
    Konuları detaylı okursan genişçe bilgilenirsin. Buraya isim sıralamasını henüz yapmıyoruz. Şimdiki durumda iki bayan olacak gibi. Tabi ki bayan olursa öncelikle onların arzu ve kararları geçerlı olacak. Bu da o anki duruma göre Otel, Pansiyon veya dinlenme tesisleri içinde motorculara ait olan çadırlar içinde konaklama yapılacaktır.

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı maylis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 haziran benim etkinligim. ben 18 haziranda sabahın en erken saatinde çıkıcam. isteyen bana katılabilir.yolumun üzerindeki arkadaşlarla görüşebilirmi tabi bana mesaj yolu ile ulaşırlarsa
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Konuları detaylı okursan genişçe bilgilenirsin. Buraya isim sıralamasını henüz yapmıyoruz. Şimdiki durumda iki bayan olacak gibi. Tabi ki bayan olursa öncelikle onların arzu ve kararları geçerlı olacak. Bu da o anki duruma göre Otel, Pansiyon veya dinlenme tesisleri içinde motorculara ait olan çadırlar içinde konaklama yapılacaktır.
    Peki abicim teşekkür ettim..Birde msj'lara bakarsan bi Osman abi.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Emrah'ciğim motorun Honda cbr 125 ise bizimle çok rahat gelebilirsin. Zaten yolda hız yapmak gibi bir acelemiz yok. 80-100 km. arasında seyredebilir. Amacımız güzel olan her yerde yaşamak. Madem mimaroba'dasın motorunla yanıma gel görüşelim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:10 ----------

Farukxtm 18 hazıranda çıkıyor. Cabbar çocuk yalnız başına gidecek.Aslında bir yönden haklı çünkü sanırım Temmuz ayı sonlarında askere gideceği için bu tarihte çıkmak zorunda.Bizim ekip 1 Temmuz sabahının erken saatlerinde İstanbul'dan hareket edecek.
    osman abi asker'e 21 agustos ta gidecegim. askerlik şubesinin verdigi kagıttaki sevk tarihi bu kesin gidiciyim yani
    ------------------------------------------------------------------------------CBR 250R (HRC)------------------------------------------------------------------------------

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Karadeniz'in extreleri:
    Benzin; litresi 2,5 TL
    benzin 2,5 tl mi? ne benzini o

İbrahim Büyükcevher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    batumdan mı geliyor benzin
    Biz harama meylederiz korkusuyla helalin onda dokuzunu terkederdik (Hz.Ömer)

doğru olsam ok gibi, yabana atarlar beni...eğri olsam yay gibi, elde tutarlar beni...

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ekstralar iyiyimiş osman kardeşim ekip güçleniyor perşembe günü akşam senin oralardayım görüşelim detaylandıralım yanında varsaa harita getiririsen iyi olur

Motosikleti
    CBR 250 R
    Karadeniz'in extreleri:
    Benzin; litresi 2,5 TL
    osman abi nataşalar kaç tl imiş onu yazmamışsın

Motosikleti
    Alıntı Farukxtm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osman abi nataşalar kaç tl imiş onu yazmamışsın
    Ne gerek var yazmama. Sen gidiyosun ya şimdi...

poyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F800ST ve Sym joymax
    yaw beyler,sizi takip ediyorum. baya bi heveslendim.Çoktandır da arhavideki asker arkadaşımı (54-1)da ziyaret etmemiştim.
    Osman kardeşim, bir tanışma organize edersen gelip tanışmak isterim.Bakarsın deliliğim tutar da size eşlik ederim.Ne yazık ki anadolu yakasındayım size çok uzaktayım.
    Gelemesem de dualarım sizinle olacak. gezinizi takip edeceğim.

Motosikleti
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osman kardeşim gecen sene niyet ettik olmadı bu sene edeyimmi etmiyeyeimmi diye düşünüyorum senin telin kaçtı bu gün otarafa gelecem arasan görüşelim tanışalım 0 532 2124353 arasan sevinirim
    Kaya arkadaşımız bostancıda oturur. Kendisi ile bu yola niyetlenip bir görüşme yaptık. Yarın akşam tekrar bu tarafa Büyükçekmece'ye gelecek. İsterseniz arkadaşı telefonundan arayın ve beraber gelin.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

Alıntı poyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw beyler,sizi takip ediyorum. baya bi heveslendim.Çoktandır da arhavideki asker arkadaşımı (54-1)da ziyaret etmemiştim.
    Osman kardeşim, bir tanışma organize edersen gelip tanışmak isterim.Bakarsın deliliğim tutar da size eşlik ederim.Ne yazık ki anadolu yakasındayım size çok uzaktayım.
    Gelemesem de dualarım sizinle olacak. gezinizi takip edeceğim.
    poyraz kardeşim bana yakınsın gel görüşelim istersen yardımcı olurum osman kardeşim telimi yazmış zaten arayabilirsin

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA

sa

dün osman kardeşimle görüştük ve rota emok eşkişehir de bir gece çadır kurup ordan karadenize dümen kıraacagız yani eskişehir ankara çorum amasya samsun ünye ordu rize trabzon artvin devam edeceğiz

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayde cABuK gelin; yoksa havalar bozacak
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)