Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[MT İstanbul]28-29-30 Nisan & 1 Mayısta /ÇANAKKALE'YE

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı esirci01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,
    Sayın Kaldera,gezi planınıza iştirak etmek benim için ayrı bir zevk olacak,hava şartları elvermediği için Eskişehir gezisine katılamamıştım inşallah bu geziyi birlikte gerçekleştirebiliriz.benim için gün ve güzergahın önemi yok,maksat yolda olmak,güzelliklerle birlikte sohbet ve muhabbetin tadına varmak.
    amaçta bu zaten. sarıcakayaya gitmek için arkadaşlarla saat 10da buluşmuştuk.
    akşam saat 7 de ulaştık.ama hiç kimsede ''yahu ammada oyalandık yollarda'' diye düşünmedi.2,5 saatlik yolda günü bitirdik.Çokda keyif almıştık.
    Durum biraz bakış açısına bağlı.çanakkaleye varmak ön planda olsa kınalı otoyolundan daha kısa sürede gidilebilir.ama Keşan'a kadar çok tatsız bir güzergah bana göre.
    Çadır konusu için bende bir çadır vardı ama yok kabul ediyorum.aldık zamanında işe yaramaz halde şuanda.parçalarıda eksik sanırım.
    Mutu (mustafa)arkadaşımla bu gezi için planlar yaptık ama iş durumu daha öncelikli tabiki..Mustafanın çadırı 2 oda 1 salona benzediği için daha ideal olabilir.
    Çanakkaleden Eceabata çok sık feribot seferleri var.zamandan dolayı sıkıntı yok.gökçeadaya gidersek eğer;Kabatepeden
    her gün saat 10:00 -15:00 - ve 19:00 da
    Gökçeadadan ise :07:15 -12:00 -ve 17:00 de seferleri var. 8 tl motosiklet için alıyorlar.. süre ise 1,5 saat.
    inşallah orayada gideriz.Gökçeadada uzak akrabalarım var.yöre halkı evlerini gelenlere kiralayabiliyorlar.
    buda iyi bir alternatif olabilir.Her duruma girip konaklayabiliriz. sorun yok.
    Çanakkale için genelde hafta sonu 2 günlük program yapıyorlar.ama yüksek tempoda ve telaş içinde alelacale şehitlikler dolaşıp geliniyor, bence yolda olmanın hazzı yaşanmıyor.

Bu arada siz avrupa yakasındasınız sanırım.sizinle yalovada buluşmak daha uygun olabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    esirci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650 K7+Ramzey 200 cross
    Ailemle birlikte tam bir Gökçeada aşığı olmamızdan dolayı çok gitmişliğim var,orada konaklamada sorun yaşayacağımızı sanmıyorum,ne kadar kışın evleri öğrencilere kiralamış olsalarda illaki konaklamak için bir yer buluruz diye düşünüyorum.Ayrıca şahsen tanışmasak ta Çanakkale'de motorcu dostlarımız da mevcut,zaten haberleri olunca bizi salacaklarını da sanmıyorum özellikle oraya bir gece ayırmamız gerekecek.)hatta bölge gezisine bile birlikte çıkabiliriz.
    Ayrıca dönüş te Havran motorcu dostlarımızda var,orayada gün ayırabiliriz.
    Buluşma yerini yine Pendik gibi düşünebiliriz sanırım,oradan birlikte çıkarız.
    Not:gezi öncesi buluşup detayları görüşsek iyi olur diye düşünüyorum,ona göre arkadaşları da haberdar ederim.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Aslında süper olurdu. memleketimi fve ailemi aylardır görmüyordum. ama iş dolayısıyla 4 gün bana fazla en fazla 2 gunluk izin ayarlayabılırım. en kötü ihtimal çanakkaleye kadar gelıp 1 gün ailemde kalıp sonra dönebilirim . ?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bursa dan bende katılabilirim belki kabul ederseniz tabiki bir kaç arkadaş daha olabilir hatta
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    Buluşma yerini yine Pendik gibi düşünebiliriz sanırım,oradan birlikte çıkarız.
    Not:gezi öncesi buluşup detayları görüşsek iyi olur diye düşünüyorum,ona göre arkadaşları da haberdar ederim.
    Buluşma noktasını katılımcı sayısına göre son 1-2 güne kala değerlendirelim derim.
    Ben bir ihtimal 20 nisan çarşamba günü öğleden sonra çıkıp bir gece yalovada kalıp 21 nisan sabahı hızlı feribot iskelesinde buluşabileceğimizi düşünüyordum.

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursa dan bende katılabilirim belki kabul ederseniz tabiki bir kaç arkadaş daha olabilir hatta
    gerekli donanım ve sürüş tecrübelerinizin olduğunu varsayarak;
    yol programımızda size uygunsa
    konuyu takip edebilirsiniz diyorum.

Motosikleti
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir ihtimal 20 nisan çarşamba günü öğleden sonra çıkıp bir gece yalovada kalıp 21 nisan sabahı hızlı feribot iskelesinde buluşabileceğimizi düşünüyordum.
    her iki seçenek te benim için uygundur.

Motosikleti
    her iki seçenek te benim için uygundur.
    Bu yalovada buluşmaya açıklık getirmek gerekirse,
    1-hasta ziyareti
    2-kabir ziyareti
    3-Bir- iki öteberiyi yerine teslim etmem diyebilirim.
    8.30 da yalovaya yenikapıdan feribot var.09.45de yalovada oluyor.ideal bir saat.veya eskihisar-topçular hattı uygun olursa saat 10:00 gibi yalovada olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Not:Kabatepe orman kampı çadır konaklama için uygun görünmekte.Tabiki yine son kararı paşa kefimiz verecek.
    Kabatepe Orman Kampı

1 Adet Çay Bahçesi
    1 Adet Gazino Disco
    2 Adet Market ( Manav ve diğerleri marketin içinde mevcuttur)
    1 Adet Lokanta
    Ve Tuvaletler ve Duşlar.
    BURADA detaylı bilgiler var..Gerçi biz burada sürekli olmayacağımız için çokda önemli değil. gece elektrik için seyyar lazım olabilir. He hehe onuda veriyorlarmış

Motosikleti
    Bu yalovada buluşmaya açıklık getirmek gerekirse,
    1-hasta ziyareti
    2-kabir ziyareti
    3-Bir- iki öteberiyi yerine teslim etmem diyebilirim.
    8.30 da yalovaya yenikapıdan feribot var.09.45de yalovada oluyor.ideal bir saat.veya eskihisar-topçular hattı uygun olursa saat 10:00 gibi yalovada olacak şekilde kullanabilirsiniz.
    Eyvallah Üstad,
    8.30 Yenikapı uygundur o zaman,gezi öncesi müsait bi zaman ayarlayabilirsek sizin oralarda biyerlerde buluşabilir,iki çay iki muhabbet yapabilir,detaylarıda görüşebiliriz,hem tanışmış da oluruz.

Motosikleti
    az evel Özer kardeşimlede görüştüm.bu gezi için müsait olamadığı için sıkıntılı idi.
    ama cumartesi günü buluşabiliriz dedi. zaten mustafa hafta sonu haberleşelim diye yazmış.
    sizede uygun olursa cumadan netleştiririz.

Motosikleti
    az evel Özer kardeşimlede görüştüm.bu gezi için müsait olamadığı için sıkıntılı idi.
    ama cumartesi günü buluşabiliriz dedi. zaten mustafa hafta sonu haberleşelim diye yazmış.
    şimdilik uygun,dediğiniz gibi Cuma günü netleştirelim,

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    cumartesi günü birlik bana uyar
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Kartal sahilde Koçtaş yapı market ile Önceden Tansaş (şimdi Migros oldu) ikisinin tam ortasında bir cafe var.hep orda buluşuyoruz.
    cuma gününden cumartesi için saatinide netleştiririz...

Motosikleti
    Kartal sahilde Koçtaş yapı market ile Önceden Tansaş (şimdi Migros oldu) ikisinin tam ortasında bir cafe var.hep orda buluşuyoruz.
    cuma gününden cumartesi için saatinide netleştiririz...
    Tamamdır,Google amca'dan yeri öğreniyim şimdiden.)

Motosikleti
    Tamamdır,Google amca'dan yeri öğreniyim şimdiden.)
    mustafanın amerikadan gelen cobra egsozun kurulumunu orada yapmıştık.
    takım taklavatları yaydık ortaya millet de bize bakıp gülüşüp duruyordu

Motosikleti
    mustafanın amerikadan gelen cobra egsozun kurulumunu orada yapmıştık.
    takım taklavatları yaydık ortaya millet de bize bakıp gülüşüp duruyordu
    Pek haksız da sayılmazlar yani.)iyi kimse itiraz etmemiş umuma açık yerde çalışmaya,

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    uzun yola yoldaş denk geldi
    ben ve bir arkadaşım eğer işleri müsait olursa 20.si öğleden sonra izmir tarafına yolculuk düşünüyorduk.benim kesin izmir güzergahı ama arkadaşın'ki iş durumuna bağlı.
    yenikapı-bandırma düşünüyordum bir ara baktım tarifelere gezerek yol yaparak gitmek daha güzel olur düşüncesiyle eskihisar-yalova-balıkesir üzeri gitmek daha mantıklı geldi.
    acıbadem-eskihisar ortalama 40 km gibi
    yalova-bandırma arası ortalama 190 km
    yenikapı-bandırma arabalı vapur motosiklet ücreti 54 tl
    http://www.ido.com.tr/index.cfm?page...xtid=546&ln=TR
    dönüş zamanını pazar akşamı burda olacak gibi düşünüyorduk,benim için zaman sınırlaması yok senelik izinde olucam,ama arkadaşıma eşlik amaçlı pazar dönüş.güzergahımız çanakkale-tekirdağ-istanbul düşünüyorduk.veya giderken istanbul-tekirdağ-çanakkale ve vapurla karşıya ordan izmir.dönüş izmir-denizli-bursa-istanbul gibi.
    bakalım sizlere uyuşabilirsek belki beraber gideriz olmadı çanakkalede denk gelebiliriz.geçen sene kabatepe'de konaklma yapmıştık çadırda güzel bir mekan bu senede orayı düşünüyorduk kısmet bakalım.senelki izine son 2 gün
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

iSSo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTS 1200S
    böyle aktivitelere katılmayı çok istiyorum ama bunu değerlendirebileceğim sadece Cumartesi-Pazar günüm var. E nihayetinde çalışan işçi insanlarız
    Havalarda niyetimiz kadar güzel olursa bende katılmayı düşünebilirim, motoru aldığım günden beri sürekli yağmur yemekten sıkılmış durumdayım, yağmuru çok seven biri olduğum halde
    [B]Efendi olun, adam gibi araç kullanın!

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ve bir arkadaşım eğer işleri müsait olursa 20.si öğleden sonra izmir tarafına yolculuk düşünüyorduk.benim kesin izmir güzergahı ama arkadaşın'ki iş durumuna bağlı.
    Bende 20.sinde öğleden sonra eskihisar-topçular feribotu ile yalovaya geçicem.
    ama yalovada bir gece kalıcam.
    uygun olursak saat 14:00 gibi BURADA OLABİLİR Yalovaya kadar birlikte gidebiliriz.

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yenikapı-bandırma düşünüyordum bir ara baktım tarifelere gezerek yol yaparak gitmek daha güzel olur düşüncesiyle eskihisar-yalova-balıkesir üzeri gitmek daha mantıklı geldi.
    acıbadem-eskihisar ortalama 40 km gibi
    yalova-bandırma arası ortalama 190 km
    yenikapı-bandırma arabalı vapur motosiklet ücreti 54 tl
    http://www.ido.com.tr/index.cfm?page...xtid=546&ln=TR
    dönüş zamanını pazar akşamı burda olacak gibi düşünüyorduk,benim için zaman sınırlaması yok senelik izinde olucam,ama arkadaşıma eşlik amaçlı pazar dönüş.güzergahımız çanakkale-tekirdağ-istanbul düşünüyorduk.veya giderken istanbul-tekirdağ-çanakkale ve vapurla karşıya ordan izmir.dönüş izmir-denizli-bursa-istanbul gibi.
    bakalım sizlere uyuşabilirsek belki beraber gideriz olmadı çanakkalede denk gelebiliriz.geçen sene kabatepe'de konaklma yapmıştık çadırda güzel bir mekan bu senede orayı düşünüyorduk kısmet bakalım.senelki izine son 2 gün
    Selam Tamer kardeşim,program size de uyarsa birlikte gidebiliriz.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Bende 20.sinde öğleden sonra eskihisar-topçular feribotu ile yalovaya geçicem.
    ama yalovada bir gece kalıcam.
    uygun olursak saat 14:00 gibi BURADA OLABİLİR Yalovaya kadar birlikte gidebiliriz.
    bakalım kısmet diyelim ilerleyen günlerde tam netleşir zaten arkadaşın durumu.
    bana zaten her türlü her yol uyar asfalt olmak şartıyla.
    konaklama hava güzel olursa çadır'da kalmak çok zevkli oluyor,birde ateş yaktıkmı-ateşin üzerinde'de inceden mantar ve sucuklar
    bu hafta yağmurlar son diyorlar inşallah öyledir yoksa yol hiç çekilmiyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:49 ----------

Selam Tamer kardeşim,program size de uyarsa birlikte gidebiliriz.
    selam İlhan abi udura bilirsek uydurmaya çalışırız hiç olmadı beraber biraz yol yaparız yine.olmadı çanakkale'de sizi yakalayabiliriz.
    bakalım bizim kle ci Ugur şu durumunu bir ayarlasında,gerisi kolay
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)