Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

[MT Ankara] 22 Haziran Ayşe & Orhun Düğünümüz var..: 22-06-2008

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    Çok sevgili motosiklet sevdalısı dostlarım. Pazar günü saat 20.00 de, Ankara Gölbaşı Milli Piyango Tesislerinde nikah sonrası yapamadığımız düğünümüzü yapacağız. Sizleri de aramızda görmek bizi onurlandıracaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hayırlı olsun Yakın olsam illaki gelirdim ama uzağım işte :(
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

AKREPAHMET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MT DOSTU OLARAK BENDE KATILMAK İSTERDİM AMA BEN İSTANBUL' DAYIM. BU YÜZDEN GELEMEM AMA KALBİM SİZİNLE. HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.
    [I][B][COLOR="Blue"]Ahmet KÖSE[/COLOR][/B][/I]
    [I][B][COLOR="Blue"]05544016341[/COLOR][/B][/I]
    ::tutkuy::

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Tebrikler.Allah mesut etsin.Yol yakınken yengeyi iyi tembih et ben motorcuyum, benim motorum var, gezilere giderim vs.diye sonradan caymasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Hafta sonu Ankarada olacağım Orhun abicim, %90 gelirim diye düşünüyorum

O güzel akşam da sizi yalnız bırakmamak, Ayşe abla ile tanışmak, çok ama çok güzel olacak

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    şimdiden iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Eşim Ayşe zaten en az benim kadar motosiklet sevdalısı. En son sorgun kampına katılarak bu sevdayı pekiştirdik. Kamplara eşli ve hatta çocuklu katılımın öncüsü olmak istiyoruz.

celiloglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 660 TENERE
    allah mesut etsin abicim ayse yengemızde motor sevdalısı dedıgıne gore o zaman sen sanslısın ıkı sevdayı askı bırlıkte bulmussun allah herkese nasıp etsın
    bır omur boyu mutluluklar...
    Celil özdemir
    https://www.facebook.com/groups/285722234932863/?fref=ts

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Allah mutluluğunuzu daim etsin Orhun. Ankara'da olsaydım kesin gelirdim. Aynı gün kız kardeşimin ikinci bebeği dünyaya geliyor

Motosikleti
    Alıntı murti06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah mutluluğunuzu daim etsin Orhun. Ankara'da olsaydım kesin gelirdim. Aynı gün kız kardeşimin ikinci bebeği dünyaya geliyor
    O nasıl oluyor şimdi Murat Dünya ya gelecek yeğeninle Pazar günümü randevulaştınız dünyaya gelmesi için Şİmdiden tebrikler 2.kez dayı oluyorsun heee kız halaya oğlan dayıya çeker derler.O zaman onlarda kesin motorcu olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Titan 125(mavilim), XT600(Haydut)
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O nasıl oluyor şimdi Murat Dünya ya gelecek yeğeninle Pazar günümü randevulaştınız dünyaya gelmesi için Şİmdiden tebrikler 2.kez dayı oluyorsun heee kız halaya oğlan dayıya çeker derler.O zaman onlarda kesin motorcu olur.
    doktor Pazar günü dedi işte artık tıp gelişti tarih söylüyorlar işte. İlk yiğenim 6 yaşında ve şimdiden çok güzel bisiklet kullanıyor motorlarada hasta tabi Bisikletide ben öğrettim Neyse başlık amacından sapmasın Orhun tekrar mutluluklar dilerim Ayşe'ye de selamlarımı ilet

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    Murat Abi sağlık olsun gönüllerimizin bir olduğunu biliyoruz. Dünyaya gözlerini açacak ve büyük ihtimalle motosiklet sevdalısı olacak yegenimize de sağlıklı mutlu çok güzel bir yaşam diliyoruz.

Motosikleti
    HYOSUNG 650 GT
    hayırlı olsun,nobetcı olmasam gelırdım
    [COLOR="Black"]hayatta [/COLOR][COLOR="White"]tek [COLOR="Black"][COLOR="Red"]aşk [/COLOR][/COLOR][COLOR="Black"]beşikt[/COLOR][/COLOR][COLOR="red"]aşk[/COLOR]:bounce:.................:flower:06 B 1903 :flower: [COLOR="Red"][COLOR="Black"]ç[COLOR="Red"]A[/COLOR]rşı [/COLOR][/COLOR]heryerde

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 => Aprilla Pegaso 650 => ?
    Hafta sonu benim için çok yoğun geçecek Cuma günü İstanbula gidiyorum Oradan kırklarelinde düğün var oraya gideceğim pazar günü akşam yetişmeye çalışırım fakat saat 21:00 gibi en erken orada olabilirim. Geç gelsem kızmazsın herhalde.

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı baysalorhun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Eşim Ayşe zaten en az benim kadar motosiklet sevdalısı. En son sorgun kampına katılarak bu sevdayı pekiştirdik. Kamplara eşli ve hatta çocuklu katılımın öncüsü olmak istiyoruz.
    abi ankara mt için süper bir kazanım olur.
    sizleri de böyle ailecek ve sizin umudunuz olan çoluklu çocuklu aramızda görmek hoş olur:

mutlulukların hep daimi olsun arkadaşım.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 => Aprilla Pegaso 650 => ?
    Bu resmi çok aradın mı ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    baysal abi o gun kendimi denemek için bir yabancı dil sınavına girecem sınavdan sonra herhangı bır planım olmazsa gelmeğe calışırım.nice mutlu senelere saglıklık bol kazanclı gunler gecırmenız dılegıyle

Motosikleti
    XL 700 Transalp
    Alıntı Pararescue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafta sonu benim için çok yoğun geçecek Cuma günü İstanbula gidiyorum Oradan kırklarelinde düğün var oraya gideceğim pazar günü akşam yetişmeye çalışırım fakat saat 21:00 gibi en erken orada olabilirim. Geç gelsem kızmazsın herhalde.
    Emrahcım, bekliyoruz. yetişebilirsen seviniriz. yok yetişemezsen kızmayız tabiikide.. (zaten 21 gibi daha yeni yeni ortam canlanır)

gelecek arkadaşlar sizlerden bir ricam var gelebilirseniz lütfen haberdar edin ona göre masa düzeni yapacağız.

Motosikleti
    Alıntı Pararescue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resmi çok aradın mı ?
    Resim aramada uzmandır doktor bulur çıkartır Ama bu resim tamamen ofsayt

Baysal sen motorcu dostların için 2 masa ayır 1.masa kask ve montlar için 2.masada oturalım diye

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Allah mesud etsin, ömrünüz boyunca çok mutlu olursunuz inşAllah.

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    başlarıne gelebilecekler bir yana resimde insanlar ne güzel poz vermişler ve ne kadarmutlu bir aile tablosu.evlenme topic in de de koruma ve kask muhabbeti yapmayacaksınız değil mi?
    orhuncum ben o fotoyu senin temiz kalbine sığınarak koydum.aile olduğunuzda toplu robocop olcağınızı zaten hepimiz biliyoruz.seni cidden diğer tüm arkadaşlardan daha çok sevdiğimi anlarsın ankara mt bir yana robocop orhun bir yana şşşşt emrah ve süleyman ara bozmayın yaaaaa.
    bazen bir saat bir ömre bedeldir.yaşadığın anın tadını bilmek gerek.mutluluk denilen şey kolay bulunmaz ki,kaybetmemek için düşünmelisin.paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir(çok atmiim bir de bilgi).

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)