Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Adana 24 Ekim Çarşamba Günü Şehitleri anma ve Terörü Protesto Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

24 Ekim Çarşamba günü Çukurova Motorsporları önünde akşam saat 20:00'den itibaren toplanıyoruz. Duyarlı tüm arkadaşlarımızı elinde Türk bayrağıyla motoruyla, arabasıyla ailesiyle bu buluşmaya bekliyoruz.

Çarşamba günü görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hasancım,ben varım,geliyorum.aslında tüm türkiye'deki motorcular,aynı gün,aynı saatte bulundukları illerde aynı şeyi düzenleseler çok daha anlamlı olur kanısındayım.hasancım bunu organize edebilirmisin ?

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Korteji motosiklet agırlıklı yapsak ve tanımadıgımız ekipmansız ve kontrolsuz sürüş yapan motosikletli kişiler yoldan eklenmez ise amacımıza daha çok ulaşacagımızı düşünüyorum.Araba olmasa iyi olur çünkü Ülkemizin bu zor günlerinde bile siyasi rant saglamaya çalışan bazı partici arkadaşlar araba ile araya katılabilir.Adana da yapılan bazı kortejleri gördüm ve o yüzden bu edinimlerimi yazdım.Saygılar...
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    değişiyor :)
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korteji motosiklet agırlıklı yapsak ve tanımadıgımız ekipmansız ve kontrolsuz sürüş yapan motosikletli kişiler yoldan eklenmez ise amacımıza daha çok ulaşacagımızı düşünüyorum.Araba olmasa iyi olur çünkü Ülkemizin bu zor günlerinde bile siyasi rant saglamaya çalışan bazı partici arkadaşlar araba ile araya katılabilir.Adana da yapılan bazı kortejleri gördüm ve o yüzden bu edinimlerimi yazdım.Saygılar...
    +1
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    + 111
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    dostum benim gördügümü görmüşsün umarım herkes daha duyarlı olur bu ne bir gösteri ne bir kutlama nede her hangi bir siyasi partinin propagandası bu türkiye cumhuriyeti vatandaşlarının vatandaşlık görevi kanı kırmızı olan bu şekil tavırlar içinde olmamalı.. ayrım yok tek yürek tek bilek
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

+1 +1 +1 +1 +1 JaNTi
    İki Gün Yagmur oL BuLut, Maçka'da BuLuşaLım :wiinkk:

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    İnşallah bizlerde orada olacağız.
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    katılıyorum bencede yoldan eklenme olmamalı herkes tepki gösterrse aradan çıkarlar diye düşünüyorum.Motoruyla gelebilen gelmeli gelemeyende arabasıyla gelmesin.yoldan yapılacak kasksız partici vs kaynaklarada ne çare olur bilmiyorm dışlamalı mı ne yapmalı?

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Orada olacağız. .

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar keşke salı günü olsaydı(hafta tatilim)çarşamba 15/23 çalışıyorum,katılacak arkadaşlara duyarlılık için teşekkür ederim.
    arkadaşlar böyle günlerde birlik lazım,katılım yoğun olur inşallah.
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Selam Arkadaşlar
    ben kılıçbalığı

Geçmişte aramızda kırgınlıklarda olsa hiç önemi yok bunlar gelip geçici şeyler.
    Ama şuan tek yürek tek bilek olmamız gereken bir durum söz konusu.

VATAN söz konusu,

gencecik yaşta topraga verdiğimiz mehmetlerin ruhlarının huzur içinde olması,

yüregi yaralı anaların yanında olmak sözkonusu,

hepimizin evladı var onlarda büyüyecek ve bu vatana hizmet edecek VATAN BORCU ödemeye gidecek bunların gelecegi sözkonusu,

Bu vatan 30 kupona gazetelerden alınmadı atalarımızın bilek gücüyle, kanlarıyla çizdikleri sınırları koruma ,sahip çıkma söz konusu
    vs vs Milli beraberlik söz konusu kısaca

Lütfen herkes yakının daki arkadaşına haber versin çarşamba günü 19 dan itibaren klp binamızın önünde toplanalım ve
    "MOTORLARIMIZLA BİZDE BU VATAN İÇİN ÖLMEYE HAZIRIZ"

Hiçbir şehidimiz duasız,

Hiçbir gazimi yalnız degil,

Şehit anaları yalnız degil demek için toplanalım . efendiliğimiz ve terbiyemizle etraftan kötü gözle bakılmayan motorculara yakışır davranışlarla protestomuzu yapalım.

Sevgilerimle Allaha emanat olun
    KB

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Geleceğiz inşallah bayraklarımızı alıp.

Yusuf abi eLine diLine saqLık işte motorcu kardeşLiği bu diyorum başka bişi diyemiyorum ne güzel yaa ne güzel...
    İki Gün Yagmur oL BuLut, Maçka'da BuLuşaLım :wiinkk:

mobiletcilere dikkat edin motosikletin üstüne yatıp araya sızmalar olabilr onlara için antimobilet timi kurun iyi sürüşler
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    maalesef valiliğin yasaklaması nedeniyle gerçekleşmemiştir.Uygunsuz davrananlar yüzünden.

Alıntı tüzemen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef valiliğin yasaklaması nedeniyle gerçekleşmemiştir.Uygunsuz davrananlar yüzünden.
    tüzemen uygunsuz derken diğer başka yerlerde yapılanları diyorsun sanırım,çünkü bence bizim motosiklet.net e takılan arkadaşlarımızdan hiçbiri taşkınlık yapmaz.
    sevgiler

Motosikleti
    R1_8
    yok abi bu tür gösterilerde uygunsuz davrananlar yüzünden demek istedi tüzemen bey yoksa mt ile ilgili bi durum yokk

ama sen bugün uygunsuz bi davranış yaptın iso çayını içmeye geldik yoktun

Motosikleti
    R1_8
    abi geldiğimde babam söyledi kusura bakmayasın keşke haber verseydinnn gelirdim abiii vallaha benimde canım sıkıldıı neyse haberleşelimm çay senin itin olsun

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)