Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

[İzmir MT- Manisa MT] Çadır Kampına Gidiyoruz 14-15 Temmuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÇADIR KURMA İŞİ 1 HAFTA ERTELENMİŞTİR.7-8 Temmuz değil 14- 15 Temmuz da gideceğiz.
    Duyrulur...

Evet sevgili dostlar,uzun zamandır düşündüğümüz çadır kurup deniz sefası yapma düşüncemizi hayata geçiriyoruz...
    Sıcak havaların bunalttığı şu günlerde,berrak bir denizin tadını çıkartacağız.
    Urla Demircili de 1 gece kalmalı çadır kuruyoruz.Berrak suyun tadını çıkartıp çok kalabalık olmayan bir yerde rahat rahat sohbetlerimizi yapıp,eğlencemize bakıyoruz
    Çadırımızı kuracağımız yerin fiyatları tam olarak belli değil,ancak kimsenin fiyat konusunda sorun yaşamayacağını belirtmek isterim.Şöyle ki,daha önce Wallace Murat arkadaşımız bu yere gitmiş ve 3 kişi 2 motor gidip çadır kurmuşlar,ve sadece 5 ytl çadır kurdukları yere para vermişler toplamdaYani biz de en fazla bu kadar bir ücret ödeyeceğiz bu sessiz sakin ve bir o kadar da temiz denizi olan çadır kampına.

14 Temmuz Cumartesi 17:00 da buluşuyoruz...

Tarih : 14 - 15 Temmuz Cumartesi - Pazar
    Buluşma Yeri : Balçova Kipa
    Buluşma Saati : 17:00
    Tekerlek Dönüş : 17:30
    Gidilecek yer : Urla - Demircili
    Ortalama Yapılacak Km : Gidiş ortalama 80 km,dönüş ve ekstra km ler ile ortalama yapılacak km = 170-200 km (İzmir Çıkış Baz Alınarak Hesaplanmış ortalama rakamdır(Bunu Urla yı bilmeyen varsa diye yazıyorum,dalga geçen olmasın karışmam))

Gerekli Malzemeler:
    -Çadır
    -Mat
    -Uyku Tulumu (isteğe bağlı )
    -Deniz malzemeleri

Demircili den bir kaç fotoğraf görmek isteyenler aşağıdaki linke göz atabilirler,link;
    http://www.yorukaileevi.com/demircili.htm

Gerekli bilgilerin teminine devam ediyoruz,aldığımız bilgiler eşliğinde topicte de bilgiler güncellenecektir.

İleriki haftalarda yapılacak organizasyonlar için araştırmalar ve görüşmeler devam ediyor,burada bunu konuşup konunun dağılmaması için zamanı geldiğinde herkes e haber verilecektir,bizi izlemeye devam edin

Görüşmek üzere...

Katılım Listesi

forrap
    wallace
    I-BEN
    lodos
    ıronlıne
    speedygirl_şule
    gureli + 2
    MECİT
    Umutus
    Acress
    rots
    ceyz
    hedowich + 1
    duyulmaz
    racing iski
    chatkut
    PIERzig
    cliffhanger
    karmacoma (Gelirsin sen gelirsiiin)
    extreme1925

Evet arkdaşlar,katılacak,katılma ihtimali olan ama kesinleşmemiş kişileri yazdım.Ekleme yapmamı isterseniz söyleyin yeter Mesaj yazanların(gelicem ya da gelebilirim tarzında) isimlerini yazdım.Başka eklenecek varsa söyleyin,unuttuğum varsa da affedin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    o haftasonu arkadaşlarım davet etti muğla akyakaya çadır kampa hatta umarım birşeyler ayarlayabilrim gelmek isterim yarı urlalı sayılırım hem
    Ride your way

Hep bir şey buluyorsun kanımcaDemiştik ya sana 2 hafta sonra yapalım şu işi diye,Ahmet de dönmüş olacak hem o zaman süper olur dedin hatta
    Ben anlamam...Ne yap et,arkadaşını kandır gerekirse,ama gelArkadaşını ekersen 1 kişinin hışmına uğrarsın,ya bizi ekersen ? Anladın sen onu...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    sen ahalimizi neden dolduruosun kardeşim fırına odun vermek denir bunahafta anlayışımız farklı tuncercim kaçarmı bu gezi yaa kaçmazz
    Ride your way

Tamamdır...Hedo sensiz olmazdı zaten
    Bayılıyorum şu ikna kabiliyetime

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Sanırım gelemiyeceğim ama çadırında bi kişilik yeri olan varsa hani gelebilirim belki anladınız abi siz onu
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

umutus,sen gel...Gel sen gerisini ayarlarızHatta gelebiliyorsa Acress de gelsin,ayarlarız ne gerekiyorsa

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    umutus,sen gel...Gel sen gerisini ayarlarızHatta gelebiliyorsa Acress de gelsin,ayarlarız ne gerekiyorsa
    Abi Acress deme yaram büyük valla

Göksu İzmir' de ve sanırım babası izin vermeyebilir büyük bi ihtimal

Bu yüzden ben tek gelebilirim
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Tamamdır Umut,tek gel farketmez.Nasıl olsa eylemlerimiz sürecek,bir daha ki sefere gelir Göksu da,takma kafana...

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Güzel sessiz sakin bir yer arkadaşlar.Herzaman gidilen ve görülen yerlerin dışında farklı bir yer keşfetmek için ideal....Görüşmek üzere...(Murat ahtapot mangaldamı olsun yoksa ızgara mı)
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Evet rots,farklı bir yermiş,ben henüz görmedim.Wallace da aynı şeyi söyledi,çok merak ediyorum gerçekten.Siz sürmüşsünüz oranın sefasınıBizde bir görelim şurayı...

Bu arada,ahtapot olayı bize yok mu,sırf wallace'a sormuşsun?Bize yok mu yoksa ? Ne bu guruplaşmaya mı gidiyorsunuzCık cık cık... (Tshirt ün hala bende rots,kısa bir hatırlatma)

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Ne Tulum Var Ne Çadir Ama Motor AŞki Var Abİcİm..yaz Tuncer BENİ..,,ben Zaten Uyumam O Gece..Çekerİmde Çekerİm...................
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    honda 1000 rr
    vay vay cadır muhabettı olurda bız gelmezmıyız ınsallah bı terslık cıkmazda gelırız sen bızıde yaz askımla kardesım tuncer susumun nobetı olmazsa ordayız.

mecıtcım ben arabayla gelıyorum malum motoru sattım yatacak yerın var anlıyacagın. bedede hersey var bı cadır yoktu ama edınıcez bu cadır muhabetlrı bıtmez havalar super yaz uzun bol bol gezerız maksat gonuller bır olsun... anladınız sız onu
    saygılarımla F.T.T.
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet çadır çadır dedik. ama ben o gün dediğim gibi adadayım. malesef aranızda olamayacağım. üzgünüm arkadaşlar...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    maalesef gelemicem o tarihte dalamana gidiyorum
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    ben uzunca bi süre istanbulda olacağım için gelemeyeceğim arkadaşlar. size iyi eğlenceler
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

volkancimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-5,Suzuki DR 650
    Ben çadırımı bugün bi kurayım bahçeye bakalım eksiği gediği varmı
    Z 750 birgün benim olcaksın!(Napıyım çıplak seviyorum:P)

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Ferhatim Allah Razi Olsun Baba..dÜŞÜnmen Yeter.uyumucaz Ya Olmadi..ama Bİr Çadir Ayarladim Gİbİ..olmazsa Sİz Benİm Mİsafİrİm Olursunuz Çadirimda....
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Motosikleti
    honda 1000 rr
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferhatim Allah Razi Olsun Baba..dÜŞÜnmen Yeter.uyumucaz Ya Olmadi..ama Bİr Çadir Ayarladim Gİbİ..olmazsa Sİz Benİm Mİsafİrİm Olursunuz Çadirimda....
    eyvalalah kardesım sen sağol ben cadırı bu gun aldımda sulenın nobetı varmıs ekebılırse ordayız demektır.
    bu arada rakı balık muhabettını yenı gordum arkandayım destekcınım ayarlayın katılalım kardesım. ORGANIZASYON yapmak kolay degıl yapanları baltalamasak tatlı tatlı gezsek eylensek ne guzel olur demı...
    neyse anladın sen onu bıladerim kampta gorusuruz...
    saygılarımla F.T.T.
    Saygılarımla F.T.T. :salut: ah ah ceken bılır kendım ettım kendım buldum :salut:

Güzel bir organizasyon olacağına benziyo ama cumartesi çalışıyorum inş gelebilirim gelmeye çalıacağım şimdiden gidecek herkese iyi eğlenceler
    **************ergün************

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)