Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

6 Mayıs Pazar Tekirdağ gezisi düşünüyoruz!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar 6 Mayıs Pazar günü için Tekirdağ'a köfte yemeye gezi düşünüyoruz, Konu Dışında Metehan bir yoklama başlığı açmıştı ama netleşsin ve de gelmeyi düşünüp de o başlığı görmeyen varsa diye duyurulara açalım dedik. Bir süredir cbf150 başlığı altında konuşuyorduk konuyu. Katılımcılar aşağıdaki gibidir gelmek isteyen arkadaşlar buradan haber etsin, listeye ekleyelim. Özellikle cbf150'ci arkadaşları bekleriz, tabii gelmek isteyen herkesi bekleriz. Büyük bir plan yok amaç tanışmak, beraberce sürmek ve köfteleri mideye indirmek.

Katılımcı Listesi

1.mete_handro / Honda cbf150
    2.Cloud / Honda cbf150
    3.seruvenci80 / Honda cbf150
    4.cengizim / Honda Shadow750
    5.Birol (Cihanın emmioğlusu..)
    6.Ruby + 1 / Honda cbf150
    7.Ginger + 1 / Honda cbf150
    8.Bayram / Hyosung gt250r
    9.Gültekin / Zonghsen 200
    10.Cihan / Honda cbf150

Anadolu Yakası için buluşma yeri Bostancı'da MT'nin klasik yeri olan otopark olur diye düşündük, Avrupa yakası için henüz net değil. Tabii başka öneriler olursa da değerlendirelim. Benden konuyu duyurması.

Bu da daha önce metehan'ın açtığı konu dışındaki başlık.
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...yis-pazar.html

Anadolu yakası için şu an Bostancı sahildeki, Motogp buluşmasının da yapıldığı otopark düşünülüyor. Başka önerisi olan varsa değerlendiririz.
    Avrupa Yakası'nda toplanılıp yola çıkılacak buluşma mekanı içinse önerilerinizi bekliyoruz.

Anadolu Yakası Buluşma Noktası.
    Sahil Yolu Bostancı Vapur İskelesi ile Suadiye Princess Otelin arasında kalan otopark alanı.
    Buluşma saati 10:00 En geç 10:30'da hareket ederiz.

(Anadolu yakasından gelecek talepler doğrultusunda Kozyatağı Carrefour'da da buluşabiliriz. Önerilerinizi bekliyoruz.)

Avrupa Yakası toplanma yeri:
    ANA BULUŞMA 11.00 DE BP LEVENT (Zincirlikuyu mezarlığı karşısı)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    evet dostlar...sezonu açıyoruz hayırlısıyla...köftemizi yiyip gelmicez...orada faruk59 arkadaşımızın bize önereceği yerlere gidip yerel dokuyu görüp döneceğiz...

maşallah ginger ve tayfası adını hemen yazdırmış...bende sanıyodumki bugün sadece beni aradı...

cloud kardeş bi ricam daha olacak...isimlerin yanına motorların marka modellerinide yazsan nasıl olur...herkes kimin neyle geleceğini bilir hem...

1.mete_handro cbf 150

vs vs...nasıl olur sence...yani katılmak isteyen birbirinin motorunun hacmini bilir...mantıklı bence...

listeye bir vatandaşımızı daha eklermisin...

Gültekin..Kıldiken..Zonghsen 200...söz vermedi ama gelecek gibi...

hazırmıyızzz aryuuu rediiiii.....

KANKÜLER TEKİRDAĞA TEM OTOBANINDAN RAHAT RAHAT GİDECEĞİZ...SAĞA SOLA BAKINARAK ORTALAMA 80-90- HIZLA ZORLAMADAN ..ORTALAMA 300 KM YAPACAĞIZ GİDİŞ DÖNÜŞ...GİDİŞ 132 KM OLUP ORALARDA OYALANSAK DÖNÜŞ DAHİL 300 KM Yİ GEÇMEYİZ MUHTEMELEN...

ANADOLU TAYFASI 10.30 DA ÇIKSA 1 KÖPRÜDEN GELSE BİZDE SAAT 11.00 DE BP LEVENT TESİSLERİNDE...(ZİNCİRLİKUYU MEZARLIĞI KARŞISINDAKİ BP..)...OLALIM...

ANA BULUŞMA 11.00 DE BP LEVENTDE OLSUN...

ORADAN 4 LEVENTDEN TEME KARIŞALIM TEKİRDAĞA DOĞRU ÇIKALIM YOLA...UYGUNMUDUR...

ANADOLU TAYFASI BİZ NİYE 1.KÖPRÜDEN GELİYOZ DERSE 2.KÖPRÜYE YAKIN BİYERDE OLURUZ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bence teme hiç gerek yok 1 nci e-5 ten gidebiliriz gidiş açık ben geçen hafta gittim avrupa yaksı buluşma yeri halıcıoğlu tünel çıkışı olabilir ordanda devam edilir

Motosikleti
    yazışalım netleştirelim...e5 çok yoğundur...ta beylikdüzüne kadar
    sessiz sakin ıssız bi şekilde tem derim ben...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

xxxxxxxxxx

geziye balıkesirden katılmak istiyorum.Ne yapmam gerekiyor?

Motosikleti
    te balıkesirden nasıl gelcen hacı...seni tanımıyoz daha...inmisin cinmisin...yollarda kaybolmayasın...

ben bilmem valla...buyur gel...ama çok uzaksın be hacı...

BALIKESİR
    ile
    İSTANBUL
    arasındaki mesafe
    394 Km

tekirdağıda eklersek+132 532...

dönüşle 1050 km yapamazsın...yaparsın ama allah korusun vücut dayanmaz...tavsiye etmem...orda paşa paşa gezsen diyorum...

Tamamdır Metehan motorları da ekledim, buraya gelmek için mesaj yazanlar motorlarını da yazsın lütfen.
    O halde Anadolu Yakası buluşma yeri tamamsa 10:30'da teker döner.
    (Bu arada Anadolu yakası için buluşma yerini de netleştirelim Anadolucular, tamamsa tamam deyin )
    Avrupa Yakası için Zincirlikuyu BP'yi netleştirelim. Listedeki arkadaşlar lütfen onay cevaplarınızı bildiriniz.

Motosikleti
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır Metehan motorları da ekledim, buraya gelmek için mesaj yazanlar motorlarını da yazsın lütfen.
    O halde Anadolu Yakası buluşma yeri tamamsa 10:30'da teker döner.
    (Bu arada Anadolu yakası için buluşma yerini de netleştirelim Anadolucular, tamamsa tamam deyin )
    Avrupa Yakası için Zincirlikuyu BP'yi netleştirelim. Listedeki arkadaşlar lütfen onay cevaplarınızı bildiriniz.
    oki doki..11.00 BP LEVENT TESİSLERİNDEN ORTAK HAREKET...BİZİM TAYFA O ZAMAN 10:50 DE GELSİNKİ Bİ TOKALAŞMA EL ENSE OLSUN...

TEM UYARMI CLOUD...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oki doki..11.00 BP LEVENT TESİSLERİNDEN ORTAK HAREKET...BİZİM TAYFA O ZAMAN 10:50 DE GELSİNKİ Bİ TOKALAŞMA EL ENSE OLSUN...

TEM UYARMI CLOUD...
    Valla ben yolu bilmediğim için size uyarım. Önemli olan diğer arkadaşlar. O halde biz 10:30'dan önce harekete geçmeliyiz 10.50'de orda olmak için. Bostancı sahilde buluşursak o saatte orda olmak zora girmesin.
    Kimseden ses yok, 1.köprüden gelinecekse Anadolu yakası için başka bir buluşma noktası da (Kozyatağı carrefour v.b.) olabilir.

Motosikleti
    kanka daha topik yeni açıldı...yazılanların durumu o güne doğru netleşir...kısmet artık...yağmurlu hava olmasında...saygılar...iyigeceler...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka daha topik yeni açıldı...yazılanların durumu o güne doğru netleşir...kısmet artık...yağmurlu hava olmasında...saygılar...iyigeceler...
    Aynen hava iyi olsun, buluşuruz bir şekilde. İyi geceler!

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    bana biriniz cep numaranızı verin de irtibatı koparmayalım
    yarın sizleri götüreceğim yerleri gezip çevre denetimi yapıcam,kırlara çıkarıcam sizi manzara göstereyim acık.
    benim numaram 0544 265 59 64
    msn adresim faruksevim59@hotmail.com eklemek isteyen arkadaş olursa eklesin
    son 2 gün kala da köfteleri adete göre hazırlaması için konuşucam
    1 porsyon köfte,piyaz,ayran 8-9 ytle civarında tutar.son gün onuda netleştiririm.
    köftecide köfteler bitsin istemeyiz
    ::tutkuy::

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Cloud beni listeden çıkarırmısın?ginger ile ilk konuştuğumda ok demiştim ;çünkü mehmedin yarışının 6sında olduğunu unutmuşum,ama malesef ben körfez pistine gidiyorum o gün.çünkü mehmet çok iyi bir arkadaşım ve bu ilk yarışında onu yalnız bırakmak istemiyorum.umarım anlayışla karşılarsınız.size iyi gezmeler ve köfte yemeler...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    valla bana her yer uyar abii,motorumu da yarın (02,05,2007) alıyorum hayırlısı ile ama erken olsa daha iyi daha çok gezeriz diyorum benim fikrim bu ne kadar erken o kadar çok gezmek,ne kadar ekmek o kadar köfte hesabıı..

bu arada arkadaşlar bugun yani 01,05,2007 de saat 18 civarında sultançiftliginden mahmutbeye dogru 4 5 tane cbf 150 geçti hemde hepside kırmızı idi çantalı arkadada bir tane cbf 250 vardı kim bunlar yaa habari olan varmı?

6.CIHAN + 1 / Honda cbf150
    7.Birol (Cihanın emmioğlusu..)
    yav bende artçı yoktu biri benle mi geliyor,motorda daha yeni aman haa ben tek geliyim,benim amcaoglunda da motor var iki kişi iki motor geliriz biz
    98 Beygir.....

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cloud beni listeden çıkarırmısın?ginger ile ilk konuştuğumda ok demiştim ;çünkü mehmedin yarışının 6sında olduğunu unutmuşum,ama malesef ben körfez pistine gidiyorum o gün.çünkü mehmet çok iyi bir arkadaşım ve bu ilk yarışında onu yalnız bırakmak istemiyorum.umarım anlayışla karşılarsınız.size iyi gezmeler ve köfte yemeler...
    OK Luxor sağlık olsun. Yine gideriz, önümüz yaz o zaman gelirsin.

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav bende artçı yoktu biri benle mi geliyor,motorda daha yeni aman haa ben tek geliyim,benim amcaoglunda da motor var iki kişi iki motor geliriz biz
    Düzeltiyorum. Bu arada saat konusunda da netleşelim anadolu yakasından çıkışı 09.30 yapabiliriz. Genel çıkış saati isteklerinizi yazarsanız ona göre ayarlayalım. Avrupadaki çıkış saatini de isteklerinize göre erkene alırız.
    Ben sizlere uyarım.

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Bendemi gelsem acaba? ama çok geç çıkıyorsunuz yaw, sonra dönüş zor olmasın.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bana her yer uyar abii,motorumu da yarın (02,05,2007) alıyorum hayırlısı ile ama erken olsa daha iyi daha çok gezeriz diyorum benim fikrim bu ne kadar erken o kadar çok gezmek,ne kadar ekmek o kadar köfte hesabıı..

bu arada arkadaşlar bugun yani 01,05,2007 de saat 18 civarında sultançiftliginden mahmutbeye dogru 4 5 tane cbf 150 geçti hemde hepside kırmızı idi çantalı arkadada bir tane cbf 250 vardı kim bunlar yaa habari olan varmı?

kardeşim şimdiden hayırlı olsun...merak etme 80 i geçmeyiz...senin rodajınada mındar etmeyiz...

+1 yanlışlıkla ben yazdım galiba... sana artcı falan kitlemiyoz merak etme...

Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOOooo bir cıbırcıyı safımıza çektik nihayet...bekleriz hocam...Görkem patrı duy sesimii...

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pazar günü benimde işim çıktı sorry beyler başka bahara

Metehan saati erkene mi çeksek ne? Ne diyorsun?

Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü benimde işim çıktı sorry beyler başka bahara

Tamam kardeş çıkarttım seni de.

Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ekeleyeyim mi listeye, saat önerin varsa yazıver.

Motosikleti
    Metehan saati erkene mi çeksek ne? Ne diyorsun?

Tamam kardeş çıkarttım seni de.
    dostum galiba bi sen bide ben gidicez bu gidişle...

saat uygun bence yav...bozmayalım...hava zaten 20.00 ye kadar kararıyor vaktimiz çok bence...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)