Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ücretsiz "OMM" Egitim Semineri."DAVETLİSİNİZ"

Motovento
    REKLAM ALANI

Her ne kadar ayrı gruplar gibi gözüksekde,Motosiklet.net grubuyla kulübümüz kardeş oluşumlardır..
    Biz MOTOSİKLET kullanıcılarını birarada buluşturması gereken en önemli şey ise EGİTİM dir..
    Bu baglamda kulübümüzün organize ettiği,fakat TÜM MOTOSİKLET kullanıcılarının katılacagı EĞİTİM SEMİNERİ nde ,Motosiklet.net ailesini görmek isteriz.
    Tüm motosiklet gruplarına geçtiğimiz bültenimiz aşagıdadır..

Organizator Kulüp: MOTORDELİSİ
    İçerik: OMM Temel Sürüş Egitimi
    Eğitmen: Uğur ERTEKİN
    Tarih-Saat: 25 Şubat 2007,Saat:17:00
    Adres: Karacan Dersahanesi Konferans Salonu
    Gazi Bulvarı-Şehit Fethi Bey cad. no:35 (Borsa binası arkası) KONAK

Sponsor Firmalar: MOTORCU GÖÇMEN ÖZGÜL MOTOR

Kulübümüzün planlamaları arasında EĞİTİM le ilgili olanlara öncelik verecegimizi duyurmuştuk..

İşte tüm MOTOSİKLET kullanıcılarına açık olan "ÜCRETSİZ" eğitim semineri..

OMM Egitmeni "Uğur ERTEKİN" hocamız tarafından verilecek olan bu seminer; MOTORDELİSİ SPOR KULÜBÜ tarafından organize edilip ,Ana sponsorlugunu MOTORCU GÖÇMEN ve ÖZGÜL MOTOR yapmaktadır.

OMM egitimlerinin kalitesi, ne kadar katkı sagladıgı ve egitimin bizler için önemi düşünüldügünde ,bu ÜCRETSİZ seminer MOTOSİKLET kullanıcıları için bulunmaz bir fırsat olacaktır..

Bu seminerde verilecek olan bilgiler eski-yeni kullanıcı farketmez,hepimiz için oldukça önemlidir.Bu seminerin bitiminde katılanların hepsi aynı şeyi söyliyecekler "Meğer ne kadar bilinçisiz motosiklet kullanıyormuşum"

"Egitim günleri" başlıgıyla ele aldıgımız bu etkinlikler,İstanbul bölgemizle devam edecektir..

Bir ömür boyu,güvenli sürüş için,bilinçli-eğitimli sürücü olmak yetecektir...
    İşte bu seminer bir FIRSAT..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dost sitemiz motordelisini yapmış olduğu bu faydalı organisazyon için tebrik ediyorum. Tüm izmirli motorcuları seminere davet ediyorum.

Ayrıca bu motosiklet eğitim seminerinin istanbul ayağını da gerçekleştireceğimizi belirtirim.
    Saygılar

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    harika

Geçtiğimiz günlerde MT ailesinden bir kardeşimizi kaybettik..Canımız yandı..Bu sadece yakın geçmişteki acı bir olay..
    Geçen senlere baktıgımız o kadar çok kardeşimiz öldü,yataga bagımlı kaldıki..
    işte biz büyük gruplar eglence,gezme nin yanında EGİTİM ede önem vermeliyiz.Bu bizim görevimiz..
    Bilinçli,egitimli sürücülerin çoğalmasına katkı saglamak bana göre en büyük iş olacaktır..
    işte bu çerçevede Motosiklet.net ailesini,üye kardeşlerimizide EGİTİM içerikli seminerde görmek istedik..
    Motosiklet.net yöneticisi Erhan kardeşimizle yaptıgımız öngörüşme sonucunda çok güzel birde KARAR ALDIK..
    İSTANBUL da çok kapsamlı bir SEMİNER i iki kardeş grup organize edecegiz..
    Bu camiada grubumuzun herzaman kendisini aynı çizgide gördüğü,dirsek temasında oldugu bu güzel grupla MOTOSİKLET içerikli yapacagımız her etkinlikten keyif duyarız...
    Saygılarımla...
    Hakan DİNÇER

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    güzel organizasyon teşekkürler
    Ride your way

Motosikleti
    Honda VFR 800 ABS
    Bu tip organizasyonlar çok gerekli bizler için.Elinize sağlık.
    Bu organizasyona Ankara MT nasıl eklenebilir?

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kısmetse bende geliyorum. bu güzel organizasyon daveti için teşekkürler

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Sayın Skullhunter,

Bu tip bi organizasyon istanbulda da olursa ben seve seve katılırım.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dost sitemiz motordelisini yapmış olduğu bu faydalı organisazyon için tebrik ediyorum. Tüm izmirli motorcuları seminere davet ediyorum.

Ayrıca bu motosiklet eğitim seminerinin istanbul ayağını da gerçekleştireceğimizi belirtirim.
    Saygılar
    Okur okumaz aklıma bu cevabın sorusu gelmişti.İleri görüşlü adminimiz yazmış sağolsun.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahada budur...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    paolo bey orada olmyacak mı, hoş ben ist deyim ama paolo beyin anlatımını dinlemek çok ayrı bir keyif, izmirli arkadaşlarında onunla tanışmasını isterim şahsen
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ben bu topice mesaj yazmistim ama kaybolmus sanirim
    neyse ben bu egitimi aldim gercektende cok yararli ve faydali bi egitim
    bi cumartesi yada pazar gununu kesinlikle heba etmeye deger
    paolo beyin anlatimi mukemmel
    so far so good..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı motordelisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz günlerde MT ailesinden bir kardeşimizi kaybettik..Canımız yandı..Bu sadece yakın geçmişteki acı bir olay..
    Geçen senlere baktıgımız o kadar çok kardeşimiz öldü,yataga bagımlı kaldıki..
    işte biz büyük gruplar eglence,gezme nin yanında EGİTİM ede önem vermeliyiz.Bu bizim görevimiz..
    Bilinçli,egitimli sürücülerin çoğalmasına katkı saglamak bana göre en büyük iş olacaktır..
    işte bu çerçevede Motosiklet.net ailesini,üye kardeşlerimizide EGİTİM içerikli seminerde görmek istedik..
    Motosiklet.net yöneticisi Erhan kardeşimizle yaptıgımız öngörüşme sonucunda çok güzel birde KARAR ALDIK..
    İSTANBUL da çok kapsamlı bir SEMİNER i iki kardeş grup organize edecegiz..
    Bu camiada grubumuzun herzaman kendisini aynı çizgide gördüğü,dirsek temasında oldugu bu güzel grupla MOTOSİKLET içerikli yapacagımız her etkinlikten keyif duyarız...
    Saygılarımla...
    Hakan DİNÇER
    Ne kadar güzel bir mesaj ! Alkışlıyorum ve tebrik ediyorum !

Motosiklet camiasının kişisel hırslar ve özel amaçlar uğruna 5-10 kişilik küçük gruplara bölünüp, rekabetin ve düşmanlığın körüklendiği bu günlerde, en az eğitim düzenlemek kadar anlamlı bir mesaj verilmiş. Tabii anlayana....
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    Bandit 650 S

Eğitim şart

Arkadaşlar ne tür motor kullanırsak kullanalım veya artçı olalım bu eğitimi almamız şart. Eğitimden sonra tehlikeleri önceden görerek, yusufu sırtımızdan atarak çok daha bilinçli bir şekilde bu zevki sürdüreceğimiz kesin. Hepimizin bir gününü hayatı için ayırması gerekli. Görüşmek üzere...

Sevgili Motosiklet.net ailesi..
    Birkere şunu herkes bilmeliki ne Motordelisi.com un ,nede Motosiklet.net in artık REKLAM a ihtiyacı yok..Çünkü bu iki grubu yoldan kimi çevirip sorsanız bilir..
    Dolayısı ile bu etkinliğimizi sitenizden duyurmamızın sebebi;hepimizin alması gereken EGİTİM in önemidir..

Motosiklet.net admin i Erhan ile sürekli irtibat içindeyiz,ilişkilerimizin en tutarlı oldugu grup Motosiklet.net..
    Ve biz Motordelisi Spor Kulübü olarak organize ettiğimiz bu EGİTİM SEMİNERİ nde herkesi görmek isiyoruz..
    Çünkü eger sözkonusu olan EGİTİM ise grup ayrılıgı olmamalı..
    Zaten bundan sonraki EGİTİM etkinliklerini "MT" ailesiyle ortak proje olarak yürütecegiz..
    Bizim gibi büyük grupların misyonu bu olmalı..

Hep derim..Bu camiada ayrı ayrı gruplar olacak tabiki..Motosiklet.net,Motordelisi,Supereva,İkitek er ....vb bunlar olacak..Nasılki BJK ,FB,GS bunlar futbolun güzide kulüpleri ve rengi ise..Bizdede aynı..
    Ama birbirinden ayrı olan bu gruplar GÜN geldiğinde birleşmelidir..
    Mesela içimizden birisinin canı yandıgında,yada tam tersi birbirimizin mutlu anlarınıda birlikte paylaşabiliriz..
    İşte EGİTİM olayıda bu örneklerden birisi..
    Biz semineri MOTORDELİSİ üyelerine vermiyoruz..MOTOSİKLET sürücülerine veriyoruz..
    Hepinizin bu önemli günde orda olmasını arzu ederim..

MD Spor Kulübü
    Başkan
    Hakan DİNÇER

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    ordayım böyle bir fırsat kaçmaz diye düşünüyorum
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Umarım böyle güzel faliyetler sürekli olur
    Tebrikler daha nice seminerlere

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O.M.M eğitimine katılan biri olarak bu teori eğitimini bütün arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim!
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

coldfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 250CC
    aksilik olmazsa bende ordayım

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    çok güzel organizasyon,tebrikler...
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)