Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

18 Mart ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA TÖRENİNDE BULUŞMA

Motovento
    REKLAM ALANI
    belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    alternatif çokluğunun olması herkesin istediği ortak bişeyi bulmak açıcından çook ii fakat bu tür kalabalık organizasyonlarda alternatif arttıkça her kafadan bir ses çıkmakta ve işi organize etmek zorlaşmaktadır.
    bence toplantınızda ortak bir karar verip yada izmir-manisa mt ortak sayfasında (ayvalıkta kalınacak/kalınmayacak, yola gecce/gündüz çıkılacak gibi) bunu topiğe aktarırsanız sizin için de bizim içinde daha rahat olur. çünkü kendi iç organizasyon durumumuzda buraya yansıyor.
    kişisel fikrim bu sayfada net fikirlerin aktarılması
    kargaşayı önlemek içinn
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    KATILIM LİSTESİ

İZMİR
    forrap
    weboy
    speedygirlsule
    tenten
    kuvva
    aakreep
    turlabo
    nergal +?
    Ahmet cebesoy
    ozer +1
    Taner k
    duslemek +1
    kamberhan
    Gureli +1

MANİSA
    Lodos
    Gurkay
    Favorii
    Belifeless
    racing iski
    Mecit

İSTANBUL
    dostdark
    eserkose
    mesut51
    sunflorist
    cloud
    darkdiamond
    deer 152
    praetorian +1
    Gorkem
    pseudo
    berkforce
    ilker koparal
    unfortunate
    aybiketa +?
    Arbetus

KUTAHYA
    alplion
    bonapart 07 +1

Bursa
    kontgerilla +1

ESKİSEHİR
    ZONEX2
    bbaday

BALIKESİR
    ibrahimb
    iadriders1816
    Havranlı +10

KIRKLARELİ
    samet1987

LISTEDEN CIKMAK İSTEYEN YA DA DAHIL OLMAK İSTEYEN ARKADASLAR LUTFEN EN KISA ZAMAN DA BILDIRINIZ...[/QUOTE]

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    bana +1 lütfen

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    arkadaşlar listelerin oluşturulacağı topic i açtım

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tml#post575757

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KATILIM LİSTESİ

İZMİR
    forrap
    weboy
    speedygirlsule
    tenten
    kuvva
    aakreep
    turlabo
    nergal +?
    Ahmet cebesoy
    ozer +1
    Taner k
    duslemek +1
    kamberhan
    Gureli +1

MANİSA
    Lodos
    Gurkay
    Favorii
    Belifeless
    racing iski
    Mecit

İSTANBUL
    dostdark
    eserkose
    mesut51
    sunflorist
    cloud
    darkdiamond
    deer 152
    praetorian +1
    Gorkem
    pseudo
    berkforce
    ilker koparal
    unfortunate
    aybiketa +?
    Arbetus

KUTAHYA
    alplion
    bonapart 07 +1

Bursa
    kontgerilla +1

ESKİSEHİR
    ZONEX2
    bbaday

BALIKESİR
    ibrahimb
    iadriders1816
    Havranlı +10

KIRKLARELİ
    samet1987

LISTEDEN CIKMAK İSTEYEN YA DA DAHIL OLMAK İSTEYEN ARKADASLAR LUTFEN EN KISA ZAMAN DA BILDIRINIZ...
    [/QUOTE]

dostum bu listeyi adresine taşırmısın?

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tml#post575757
    ThE LaSt SaMuRaİ

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    arkadaş'lar eğer istanbulda mart ayı başı ilk haftasına kadar olmazsa motosiklet'ci klip'ini bu gezide çekmeyi düşünüyoruz ! sağolsun bazı arkadaşların önerisi ile ve sizlerin desteğiyle inşallah ! o yüzden benim defalarca gittiğim şehitlerimizi anma törenine benide şimdiden yazın gelişmeleri takip ediyorum sevgilerimle...
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    uglychild benim geliş durumum kesin değil
    önümüzde daha uzun bir zaman dilimi var
    ama ben gelsemde çanakkale merkez dışında bir yerde konaklamadığınız sürece
    otelde kalmıcam çünkü ailem ordaa
    ama sizinle sabahlıcamm
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Hava Güzel Olursa Motorla ama Hava Elverişsiz Olursa Arabayla Mutlaka Gelmeye Çalışacağım. Böyle Anlamlı Bir Günde Duyarlı Arkadaşlarımızla Birlikte Tek Vücut Olalım ve Bunun Gururunu Yaşayalım. Tüm Şehitlerimizin Mekanları
    Cennet Olsun.....

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ankaradan felan gelen olmuyor mu yahu veya başka illerden?

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kütahya ve eskişehir, bursa üzerinden gitmeyi düşünüyorsanız bizide alın buradan, sonrada balıkesiri mt yi alır devam ederiz...
    Evet harika olur. Bu arada benide ekleyin +1

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Değerli "18 Mart Çanakkkale Şehitleri Buluşma"haraketine gönül veren arkadaşlar. Çanakkale den merhabalar

"18 Mart Çanakkkale Şehitleri Buluşma" Fikri ve mesajı sayfamıza düştüğü günden bu güne kadar arkadaşlarla hop oturup hop kalkıyoruz.
    Ben ve diğer arkadaşlar sizlerin ziyareti ve ağırlanması için gece gündüz istişare, araştırma ve istihbarat halindeyiz.
    İşin boyutunu ciddiyetini ve sorumluluğnu biliyoruz. 100 -150 kişiden bahsediyoruz herşeyin kusursuz ve saat gibi olması için uğraşıyoruz. İşimizden gücümüzden arta kalan zamanda bunlarla ilgileniyoruz.

Sizler rahat olun. FROSEN arkadaşımızın direktifleri doğrultusunda haraket edin yeter.
    Bu iş için bizler gereken görev paylaşımını kendi aramızda yaptık. Gerisi sizlerin iyi organize olması ve Allahın işine kalmış bişey. (mevsim ve hava şartları açısından)
    Gelişmelerden ve şartlardan sizlere FROSEN arkadaşımız ilgli haberleri verecektir... Hepinize Hepimizden saygı ve selamlar.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125

98 Beygir.....

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    arkadaşlar istanbuldan artıcı alacak olan varmı ( olasi bir motor alamama durumu söz konusu olursa die )

Ciddi ciddi gelmek istiyorum eğer varsa artcı alcak yol masrafını felanda bölüşürük no problem yani

ilgilencek arkadaslar özelden yazarsa sevinirim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Alıntı yanar17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli "18 Mart Çanakkkale Şehitleri Buluşma"haraketine gönül veren arkadaşlar. Çanakkale den merhabalar

"18 Mart Çanakkkale Şehitleri Buluşma" Fikri ve mesajı sayfamıza düştüğü günden bu güne kadar arkadaşlarla hop oturup hop kalkıyoruz.
    Ben ve diğer arkadaşlar sizlerin ziyareti ve ağırlanması için gece gündüz istişare, araştırma ve istihbarat halindeyiz.
    İşin boyutunu ciddiyetini ve sorumluluğnu biliyoruz. 100 -150 kişiden bahsediyoruz herşeyin kusursuz ve saat gibi olması için uğraşıyoruz. İşimizden gücümüzden arta kalan zamanda bunlarla ilgileniyoruz.

Sizler rahat olun. FROSEN arkadaşımızın direktifleri doğrultusunda haraket edin yeter.
    Bu iş için bizler gereken görev paylaşımını kendi aramızda yaptık. Gerisi sizlerin iyi organize olması ve Allahın işine kalmış bişey. (mevsim ve hava şartları açısından)
    Gelişmelerden ve şartlardan sizlere FROSEN arkadaşımız ilgli haberleri verecektir... Hepinize Hepimizden saygı ve selamlar.
    harikasınız yaw gelmemek mümkün değil inşallah havada güzel olurda mutlaka orada olacağım

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)

cok sagolasin YANAR 17, Belki uzaktan zor gorunuyor ama benim icin de aynen oyle oldu bu sefer, o yuzden sizleri cok iyi anliyorum... hersey icin simdiden cok tesekur ederim...

Cihan resimler guzelmis, bir daha hatirlattin...

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

değerli dostum,
    sıcak kalbin ve yazınla bizleri çok memnun ettin.
    hiç bir şey yapamasan dahi bu şekilde yazman bile bizler için bir ödüldür.
    senin ve çanakkale li gönül dostlarımızın sevgi ve saygıyla gözlerinden öpüyoruz.
    görüşmek üzere sağlıcakla kalın.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YANAR 17... Şahsına ve diğer emeği geçen arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum..İnanın gurur duydum..Mutlaka o gün buluşup tanışacağız..Selamlar başımızın üstüne..sevgiler saygılar bizden..

Motosikleti
    Mondial 125 KT - (AS 200 GY alacağım)
    Arkadaşlar biz Balıkesir/Edremit grubu olarak en az 10-15 motosiklet olarak gitmeyi düşünüyoruz ama arkadaşlar kalabalık grupların riskli olabileceği ve toplu yürüşüyüşün sıkıntı doğuracağı kanısındalar.

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yanar 17,
    abilerim ablalrım arkadaşlarım herşeyi söylemiş zaten ilgine, niyetine, çabana ve emeğine şimdiden teşekkürler. Miili ve manevi olan bu toplu hareketimizde tüm dostlerımızı orada görmekten mutluluk ve kıvanç duyacağız. Herkezi bekliyoruz....

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    emoktaki gibi şöyle kocaman bi ateş yakıp etrafını sarıp şöyle sağlam bi muhabbet edelim

teksavasci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym GTS 250 simsiyahh
    canakkale gezisi icin istanbul mt benide eklermisiniz +1

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)