Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bende kocaeli/gölcüktenim arkadaşlar ehliyetimi yeni aldım motor alma çabasındayım chopper türü bir motor alıcam.Motor tavsiyesi, sağlam usta tavsiyesi olan var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Arkadaşlar iki motorcu ortak; ufak, motorcu kafesi gibi bir yer açıyoruz İzmit'te. Bir terslik olmazsa Şubat'ta açılmış olur. Açılışa hepinizi bekliyoruz. Baya heyecanlıyız, işleri halledelim hepinizi bekliyoruz.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    vatana millete hayırlı uğurlu olsun bı aksılık çıkmazsa mutlaka gelırım cafenın onunde motorları koyma ıcın yer olacakmı_?
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    selam ben Karamürsel'den Alper , Karamürsel'e gelmeyi düşünen arkadaşlar varsa onlarla Karamürsel'in köylerinden İznik'e sürmek isterim .
    gelmeyi düşünen varsa bana özel mesaj ile ulaşsın lütfen .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:25 ----------

Alıntı bleach_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kocaeli/gölcüktenim arkadaşlar ehliyetimi yeni aldım motor alma çabasındayım chopper türü bir motor alıcam.Motor tavsiyesi, sağlam usta tavsiyesi olan var mı ?
    Gölcük demişsin kardeş , sana Extreme Motor Nihat Ustayı tavsiye etmekten başka diyebileceğimiz birşey varmı .
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Alıntı bleach_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşım elimde fazladan bi chooper makina var..2000 model Geely marka..150 cc ve bi depoyla 480 km yol yapıyor..şu an makina memleketim İzmir'de..ben Karamürseldeyim..motor 30.0un00 km civarında olması lazım..Geely Çin'in en büyük araba firmasıdır..Motosikletin makinası da Honda titanla aynı..parça sıkıntın yok..zaten de daha 2 ay önce buraya gelmeden komple motor yaptım..10 yıl çok iyi dayandı alet..düşünürsen ulaş bana.. makinanın model adı Geely JL 150..fotoğraflarına bi bak istersen..rengi bordo..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 ----------

Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iki motorcu ortak; ufak, motorcu kafesi gibi bir yer açıyoruz İzmit'te. Bir terslik olmazsa Şubat'ta açılmış olur. Açılışa hepinizi bekliyoruz. Baya heyecanlıyız, işleri halledelim hepinizi bekliyoruz.
    mekanın adresini falan verirseniz inşallah hayırlı işler demeye geliriz..yanlız yabancısıyım izmitin..tarif de gerekicek..
    Hiç bi zaman hiç bi makinada Kawasaki'nin kadranının altından aktığı gibi akmadı yol..
    :bounce:Let The Good Times Roll:bounce:

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    bu sogukta canlandı kocaeli =) şu cafe iyi oldu sanki,izmitte mekan arıyorduk =) fakat oturdugumuzda motosikletimizi görebilelim ona göre park yeri ayarlarsanız süper olur =)

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatana millete hayırlı uğurlu olsun bı aksılık çıkmazsa mutlaka gelırım cafenın onunde motorları koyma ıcın yer olacakmı_?
    Alıntı kawabanga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım elimde fazladan bi chooper makina var..2000 model Geely marka..150 cc ve bi depoyla 480 km yol yapıyor..şu an makina memleketim İzmir'de..ben Karamürseldeyim..motor 30.0un00 km civarında olması lazım..Geely Çin'in en büyük araba firmasıdır..Motosikletin makinası da Honda titanla aynı..parça sıkıntın yok..zaten de daha 2 ay önce buraya gelmeden komple motor yaptım..10 yıl çok iyi dayandı alet..düşünürsen ulaş bana.. makinanın model adı Geely JL 150..fotoğraflarına bi bak istersen..rengi bordo..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:49 ----------

mekanın adresini falan verirseniz inşallah hayırlı işler demeye geliriz..yanlız yabancısıyım izmitin..tarif de gerekicek..
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sogukta canlandı kocaeli =) şu cafe iyi oldu sanki,izmitte mekan arıyorduk =) fakat oturdugumuzda motosikletimizi görebilelim ona göre park yeri ayarlarsanız süper olur =)

Çok ayıp çok... Motorcu kafesi dedik... Herhalde motorları görebileceğiz.

Yani aslında ayan beyan göremiyoruz ama kapıya çıktığınız anda görülebilir, zaten karşıda karakol var. ;)

Unutmadan bu tarif 5+ motor sayısı durumlarında geçerli. 5 motora kadar önünde çekecek yeri var. Yerlere çizgi bile çekeceğim valla motor genişliğinde. Önüne de MotoPark yazacağım, yalnızca motosikletler çekebilecek.
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    motorları görebıleceksek kesın gelırım motorumu gormezsem bedava bıle olsa gelmem
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele :bounce:

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Gölcük demişsin kardeş , sana Extreme Motor Nihat Ustayı tavsiye etmekten başka diyebileceğimiz birşey varmı
    tam olarak gölcüğün neresinde ?

Arkadaşım elimde fazladan bi chooper makina var..2000 model Geely marka..150 cc ve bi depoyla 480 km yol yapıyor..şu an makina memleketim İzmir'de..ben Karamürseldeyim..motor 30.0un00 km civarında olması lazım..Geely Çin'in en büyük araba firmasıdır..Motosikletin makinası da Honda titanla aynı..parça sıkıntın yok..zaten de daha 2 ay önce buraya gelmeden komple motor yaptım..10 yıl çok iyi dayandı alet..düşünürsen ulaş bana.. makinanın model adı Geely JL 150..fotoğraflarına bi bak istersen..rengi bordo.
    150 lik makina yerine 250 lik almayı düşünüyorum...Teşekkür ederim...

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı crazyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorları görebıleceksek kesın gelırım motorumu gormezsem bedava bıle olsa gelmem
    Gelirsin gelirsin... Motorları göremesen de gelirsin... Cuma toplantılarının yeni mekanı yapacağım orayı...
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

mogli hocam adresi alamadık tam olarak..
    bi de açılış falan oldu mu??
    Hiç bi zaman hiç bi makinada Kawasaki'nin kadranının altından aktığı gibi akmadı yol..
    :bounce:Let The Good Times Roll:bounce:

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Açılış olmadı, henüz hazırlık aşamasındayız. Az kaldı açtığımda haberiniz olacak. Dünya Bankası'nda yerimiz. Üçyoldan sapınca yaklaşık 1 km kadar.
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

cagriaksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    hocam hangi üçyoldan sapınca? google earth den buraya bi link versen şahane olur valla, açsanda gelsek çok güzel olur, sağda solda çaya para vericeğimize bi arkadaşımız kazanır en azından

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Hocam ben de izmitteyim, öğrenciyim burada.motorum antalyada olsa da ben de motorcuyum az buçuk ;) yardıma ihtiyacın olursa seve seve gelirim.hatta mutlu olurum böyle bir çorbaya tuz atmaktan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:25 ----------

Alıntı cagriaksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hangi üçyoldan sapınca? google earth den buraya bi link versen şahane olur valla, açsanda gelsek çok güzel olur, sağda solda çaya para vericeğimize bi arkadaşımız kazanır en azından
    hocam sen beni bindir harleye, ben götürürüm seni hem hayatımda ilk kez harleye binmiş olurum (tabi artçı olarak) hem de bu güzel mekanın hazırlığında emeğimiz olur

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben de izmitteyim, öğrenciyim burada.motorum antalyada olsa da ben de motorcuyum az buçuk ;) yardıma ihtiyacın olursa seve seve gelirim.hatta mutlu olurum böyle bir çorbaya tuz atmaktan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:25 ----------

hocam sen beni bindir harleye, ben götürürüm seni hem hayatımda ilk kez harleye binmiş olurum (tabi artçı olarak) hem de bu güzel mekanın hazırlığında emeğimiz olur
    Seve seve dostum

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    baylar bayanlar herhangı bı bulusma yada etkınlık yapılıyomu?????
    ben pek goremedım de ...
    onumuzdekı haftasonu hava sıcak olmasada en azından yagıs olmucak ve bu fırsatı degerlendırsek dıyorum bırılerı on ayak olsa nasıl olur...
    kısa bı gezıntı yada cay bulusması...
    hep tek basıma yuvacık kartepe ws ws sıkıldım tek basıma gezmektende:D

Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açılış olmadı, henüz hazırlık aşamasındayız. Az kaldı açtığımda haberiniz olacak. Dünya Bankası'nda yerimiz. Üçyoldan sapınca yaklaşık 1 km kadar.
    hayırlı olsun cem hiç haberimiz olmadı :D keçiden gelen paraylamı açıyon yoksa

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    hadi ama bak kaç akşamdır çay içmeye çıkmıyorum ha açtınız ha açıcaksınız diye

Motosikleti
    Suzuki GSR 600 07''
    Gebze'den Darıca'dan arkadaşlar varmıdır? Arada turlayalım. Pek göremiyorum buralarda kimseyi

Motosikleti
    Harley-Davidson XL883R
    Arkadaşlar biz izmitte kaç kişiyiz?
    İzmit / Kocaeli bölgesinde olan üye arkadaşlarımız bu mesaja bir cevap verirse sevinirim, en azından arada bir bizde organize olalım bizde sucuk yiyelim bizim diğer MT'ci arkadaşlardan neyimiz eksik

Şaka bir yana izmitte kaç kişi olduğumuzu merak ediyorum cidden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler