Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kymco ck 125 mi? kanuni windy 125 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar kymco ck 125 ile kanuni windy arasında bir kıyaslama yapılacak olursa sizce hangisi daha iyi? amacım uzun süre kulanmak fakat ikisi arasında karar veremiyorum bugün karar versem bugün alacagım bu yüzden sizlerden gelecek önerileri bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen bu konuda yardım edin. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni windy 125cc
    arkadaşım bende
    windy var
    gayet iyi makina ama arkadaşımda dakymco var onun motor çok dayanıklı amam benim motr da çok kulanışlı konforu fala çok iyi bana sorarsan windy alderim arkana bakmassın

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    bende kymco var cabuk devırlenen bısı arıyosan konfor onemlı degıl dıyosan kalıtelı olsun bıraz dıyosan kymco eger hız farketmez dıyosan ama konfor ıyı olsun dıyosan kanunı al hatta bence dene 2sınıde gor oyle al burda yazılanlara bakma bilirsın herkez motorunu över ama ck 125ten konfor bekleme hız dıyosan son devırlere kadar 110 nu cabuk gorursun ben parcalıyamadım ALlaha sukur bakım ve benzın masrafından baska bısıde olmadı ck 125 im 15000 km de suan
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN UH 200
    al kymco yu bana dua edersin. daha tık bile demedi tek seferde bas marşa alsın.

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    dıgerlerınde olmayan bıkac ozellıgı var ustunde benzın gostergesı yok ama uzun yola cıkttımmı bellı eder kendını az yakıtlı otomatık jıgle,kalıtelı motor parçaları kanunının hp sı daha yuksek ama hızı uzun mesafede bellı edıyo kymconun hpsı ondan dusuk ama koptummu bısı kalmıyo ah 3_5 hp yuksek olucak bıde bı su sogutmalı olcak Ama sukur hıcbı yolda bırakmadı yok boguldu yok o oldu yok bu oldu yok....ac kontagını 500km sonra kapat tabı benzınını kontrol et arada bıterse 500 km gıdemessın )
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    kanunı kesınlıkle alma hayatının yanlısı olur basını taslara wurursun al kymco yu rahat rahat bın kullan
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    arkadaşlar topik 8 aylık...bişey almıştır artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    metehan abi ben buna dıkkat etmemıstım)))bu topıc nerdeyse ben motoru aldıgımda acılmıs

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    o zmn yazdıklarımız bosa gıttı
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    olur böyle vakalar...ama kymco ile Hondayı kıyaslamak yamahayı kıyaslamak lazım bence yanlışmıyım abiler..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    dogrusun abı honda ayarında motor ıste ne dıyım ovmek degıl ben degıstırıcem kymcoyu sıkayetım yok ama sadece motor buyultucem

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    kymco derim istisnasız.

Motosikleti
    HONDA cbf250 + kanuni WINDY
    anlaşılan kymco cular sarmış burayı :D

kwd2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeni Sattık Şimdilik Yok
    04-01-2007 tarihinde yazılmış son mesaj konu 27-04-2006 tarihinde açılmış gece gece yazınca heralde dikkat etmedin
    Plakam Olsada Yazsam Ahh işte Motorsuzluk çok kötüymüş bea

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    al bitane Hyosung Gf125 bak keyfine..

kymco yu fazla bılmem ama kanunı den ıyı oldugu kesındır bende kymco

Motosikleti
    HONDA cbf250 + kanuni WINDY

satılık windy 125

motorum temizdir link ten bilgi ve resimlerini göre bilirsiniz http://www.sahibinden.com/17_000km_d...XQQdisplayitem

Alıntı samet_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kymco var cabuk devırlenen bısı arıyosan konfor onemlı degıl dıyosan kalıtelı olsun bıraz dıyosan kymco eger hız farketmez dıyosan ama konfor ıyı olsun dıyosan kanunı al hatta bence dene 2sınıde gor oyle al burda yazılanlara bakma bilirsın herkez motorunu över ama ck 125ten konfor bekleme hız dıyosan son devırlere kadar 110 nu cabuk gorursun ben parcalıyamadım ALlaha sukur bakım ve benzın masrafından baska bısıde olmadı ck 125 im 15000 km de suan
    WALLA BENDE BU ARALAR KYMCO DUSUNUYORUM AMA KONFORUNDA FALANDA DEGILIM SAGLAM OLSUN ISTIYORUM MONDIAL GIBI FALAN SERVİSLERDE SÜRÜNMEK İSTEMIYORUM BURSADA BIR TANE SERVISI VAR SİZCE ALMALIMIYIM YOKSA KENDIMI KASIP SINIRLARIMI ZORLAYIP YBR MI ALSAM SIMDIDEN SAOLUN KARDESILER

kentacdis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    coming soon
    Alıntı onur6616 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

WALLA BENDE BU ARALAR KYMCO DUSUNUYORUM AMA KONFORUNDA FALANDA DEGILIM SAGLAM OLSUN ISTIYORUM MONDIAL GIBI FALAN SERVİSLERDE SÜRÜNMEK İSTEMIYORUM BURSADA BIR TANE SERVISI VAR SİZCE ALMALIMIYIM YOKSA KENDIMI KASIP SINIRLARIMI ZORLAYIP YBR MI ALSAM SIMDIDEN SAOLUN KARDESILER
    kymco al
    yanliz bu model icin yinede kullananlari bul forumdan onlara sor titresim vs varmi...

Bende var Kymco Ck 125 Gri süper bişey..Emin ol ki benzin ve yağ ve arada gitmiş bulunduğun serviste bayılacağın beş on kuruştan başka hiç bir masrafın olmaz.İnan arabaya arkadan gümlettim herifin tampon çöktü benim Kymco da sadece ön çamurluğun çizikleri vardı Farım hafif eğilmişti inan çok sağlam motordur.Ayrıca marş sıkıntında olmaz soğuk sıcak aynen saat gibi çalışır.Tek tıkta iş biter yolllar senindir hayırlı olsun belkide kendi kendimöe yazıyomdur farketmez :D ben fikrimi söylim de ..Sünnettir :d

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler